Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Największe obciachy ostatnich dni - Finansowa katastrofa seksownej celebrytki

105 620  
229   92  
W dzisiejszym odcinku o 41-letniej modelce, która przeżywa prawdziwy dramat. Co się stało? Będzie też o posiłku, jaki szpital w Tarnowskich Górach zaserwował pacjentce po dwóch udarach. Kpina?

#1. Uprawiała dziki seks w autobusie. Teraz ściga ją policjaAustralijka Wonder French jest poszukiwana przez policję w związku z incydentem, do jakiego doszło w jednym z autobusów w Charleston. 31-latka i jej partner zostali przyłapani na uprawianiu seksu z tyłu autobusu. Gdy kierowca rozkazał im opuścić pojazd, Wonder zaczęła nakłaniać swojego kochanka do agresji:
Powiedz mu, żeby się piep***ł. To nie jego piep***y autobus. Powiedz mu, żeby się piep***ł.

Kobieta miała też namawiać partnera, by pobił kierowcę, bo skoro i tak mają być aresztowani, to powinno być im już wszystko jedno. Bezdomna, uzależniona od narkotyków French przyznała się do winy, jednak nie przyszła do sądu na ogłoszenie wyroku. Wydano zatem nakaz natychmiastowego aresztowania. Obecnie kobieta jest poszukiwana przez policję.


#2. Taką kolację podano w szpitalu pacjentce po dwóch udarachO sprawie donosi portal Tarnogorski.info. Użytkownik Facebooka miał opublikować zdjęcie posiłku, jaki zaserwowano pacjentce w Szpitalu Powiatowym w Tarnowskich Górach.
Kolacja stulecia w szpitalu w Tarnowskich Górach, podana pacjentce po dwóch udarach, która przepracowała w tym kraju 40 lat. Chlebek, margaryna i kawałek serka topionego. Co o tym sądzicie?

Sprawą zainteresował się radny Michał Sporoń:
Kontrakt na catering w naszym Szpitalu Wielospecjalistycznym wygrała firma Impel catering, po trzykrotnym ogłoszeniu przetargu. Kwota trzyletniego kontraktu to 3 miliony zł, 1 000 000 zł / 365 dni ~ 2740 zł na dzień. Jeśli pomyślimy o jednym pacjencie, to kwota rzędu 12 zł wydawana na posiłki jednodniowe. Albo będziemy ratować życie, albo będziemy dokładać do posiłków – taką odpowiedź uzyskałem na sesji Rady Powiatu.

Wygląda na to, że w kwestii żywienia w szpitalach niewiele się zmieni...

#3. Ukradł puszkę z pieniędzmi na leczenie zwierząt. Nie wziął pod uwagę jednego...Mikołaj S. okradł klinikę weterynaryjną w Poznaniu. Mężczyzna wyniósł z niej puszkę z datkami na leczenie zwierząt. Po zatrzymaniu przez policję twierdził, że znajduje się w niej 470 zł - gdyby tak było, uniknąłby więzienia, ponieważ zgodnie z polskim prawem przestępstwo kradzieży zaczyna się od 500 zł. Na jego nieszczęście do kradzieży doliczono wartość puszki, czyli 67,5 zł. Złodzieja skazano na karę więzienia, aczkolwiek nie stawił się on w sądzie, ponieważ obecnie i tak siedzi za inne przewinienia.


#4. Chciał okraść 82-latkę. To była najgorsza decyzja w jego życiuPewien 28-latek z Maplewood w USA włamał się do domu Willie Murphy. Mężczyzna myślał, że 82-latka będzie łatwym celem, dlatego późnym wieczorem zapukał do drzwi i prosił o wpuszczenie go do środka.
Na zewnątrz stał młody mężczyzna. Mówił do mnie: "jestem chory, jestem chory. Proszę, wezwij pogotowie
- relacjonuje Willie, była kulturystka.

Gdy kobieta odmówiła, agresor wyważył drzwi.
Wybrał zdecydowanie zły dom.

Zaradna 82-latka postanowiła rzucić w rabusia... stołem. Następnie rzuciła się na niego i zmasakrowała, m.in. wylewając mu na twarz butelkę szamponu. Złodziej był w tak złym stanie, że musiał trafić do szpitala. Willie nie odniosła obrażeń i już na drugi dzień trenowała na siłowni.


#5. Próbowali rozwalić bankomat samochodem. Bankomat ocalał, samochód - zniszczonyZłodzieje z Melbourne wjechali nocą do galerii handlowej i próbowali rozwalić stojący w niej bankomat. Mimo kilku silnych uderzeń samochodem, bankomat ani drgnął. Mężczyźni przywiązali więc go do auta łańcuchami, ale i to nie pomogło. W końcu zrezygnowani odjechali. Teraz szuka ich policja. Choć nic nie ukradli, spowodowali straty sięgające 10 tys. dolarów.

https://youtu.be/HKNhlvfYZZo

#6. Seksowna celebrytka jest spłukana, ale nawet to nie powstrzymuje jej przed kolejnymi operacjami plastycznymiKatie Price to znana w Wielkiej Brytanii celebrytka, która słynie głównie z zamiłowania do operacji plastycznych. Niestety nad 41-latką zawisły ciemne chmury. Okazało się, że Katie roztrwoniła cały majątek, który szacowano na 40 mln funtów! Modelka nie dotrzymała planu spłaty zadłużenia i specjalistyczny sąd ogłosił jej upadłość. Teraz syndyk zajmie się wszystkimi jej długami oraz pozostałym majątkiem. Podobno Katie boi się, że razem z dziećmi wyląduje na ulicy. Media donoszą jednak, że mimo poważnych problemów finansowych, modelka wciąż robi sobie kolejne operacje plastyczne.


>>> Ostatnio pisaliśmy o dziennikarzu TVP, który skompromitował się na Eurowizji

22

Oglądany: 105620x | Komentarzy: 92 | Okejek: 229 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

03.04

02.04

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało