Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Dostaje od byłego męża przelewy alimentacyjne z obraźliwymi tytułami

96 734  
237   243  
W dzisiejszym odcinku o wynikach badania, które miało pokazać, jakie narody najbardziej nienawidzą Żydów. Pierwsze miejsce zbulwersowało internautów...

#1. Reprezentanci Polski krytykują stan murawy na Stadionie Narodowym

Joe Monster

Po meczu ze Słowenią nasi piłkarze oraz szkoleniowiec nie szczędzili ostrych słów pod adresem osób przygotowujących murawę na PGE Narodowym.
Każdy chyba widział, jaka ta murawa była. Ten piasek na pewno nie pomagał. Ślizgaliśmy się. Szczęście, że nikt nie złapał poważnej kontuzji. Mięśnie odczuwają to na drugi dzień. Mam nadzieję, że PGE Narodowy, rząd i PZPN usiądą do rozmów i znajdą sposób na rozwiązanie problemu
- powiedział Robert Lewandowski.

Brakowało tylko grabek i łopatki. (...) W tych eliminacjach wszędzie była lepsza trawa. Mamy taki piękny stadion, jeden z najpiękniejszych w Europie, i beznadziejną trawę. Każdy na nią narzeka
- wtórował mu Grzegorz Krychowiak.

Nie wiem, chyba musi dojść do jakiegoś nieszczęścia, tragedii, żeby w końcu ktoś to zrozumiał i coś z tym zrobił
- dodał Jerzy Brzęczek. Z kolei Wojciech Szczęsny porównał grę na Narodowym do łyżwiarstwa figurowego.

Podobno piłkarze rozmawiali w tej sprawie z premierem Morawieckim, który po meczu zjawił się w szatni.

#2. Dostaje od byłego męża przelewy alimentacyjne z obraźliwymi tytułami

Joe Monster

Wirtualna Polska opublikowała rozmowę z Martą, która od sześciu lat wojuje z byłym partnerem, który zostawił ją, gdy dowiedział się, że zostanie ojcem. Kobieta nieustannie mierzy się z atakami z jego strony:
Życzył mi, żebym zdechła.

Niedawno sąd podwyższył mężczyźnie alimenty z 350 zł na 550 zł. To wyprowadziło go z równowagi:
Wiem, że wydał sporo na adwokata, aby uniknąć podniesienia kwoty i mam wrażenie, że przez to odreagowuje na mnie swoje frustracje. (...) Wymyślił sobie, że będzie przelewał po 15 zł tylko po to, żeby pokazać swoją władzę. Ostatnio cztery razy w ciągu godziny zrobił przelewy na taką kwotę, a ja za każdym razem je odsyłałam.

Na domiar złego, były partner zamieszcza obraźliwe teksty w tytułach przelewów.
Wyzywa mnie od wieprzów, tuczników, pisze, że nie chce mi się pracować.

Marta załączyła screeny:

Joe Monster

Kobieta nie ukrywa, że jest bezradna wobec zachowania mężczyźni. Cytowany przez portal radca prawny radzi, by nie odsyłać pieniędzy, tylko zgłosić sprawę komornikowi.

#3. Transseksualna uczennica żali się na szkołę, która kazała jej przebierać się w osobnej szatni

Joe Monster

Uczennica jednej ze szkół w Chicago zbuntowała się wobec postępowania szkoły, która wydzieliła dla niej osobne pomieszczenie, z którego nikt inny nie korzystał.
Czułam się odizolowana, a ludzie zwracali na mnie większą uwagę, niż bym chciała. Spacer z oddzielnej szatni do sali gimnastycznej był upokarzający i sprawił, że czułam, jakby nie uznawano mnie za dziewczynę, którą jestem.

Finalnie transseksualna uczennica wywalczyła prawo dla wszystkich podobnych jej osób do przebierania się w dowolnej szatni. Mogą wybrać męską lub damską w zależności od płci, z którą się identyfikują.

#4. Radny chciał zamontowania w starostwie urządzeń do płacenia kartą. Absurdalny powód odmowy

Joe Monster

Andrzej Radomski, radny z Głogowa, złożył wniosek o zamontowanie w wydziałach Starostwa Powiatowego terminali do płatności kartą. Dzięki temu ludzie nie musieliby tracić czasu w kasie w starostwie. Niestety jego pomysł nie spotkał się z aprobatą innych urzędników. Radny Jarosław Dudkowiak uważa, że wprowadzenie kart krzywdziłoby mieszkańców, którzy płacą tylko gotówką, ponieważ muszą oni chodzić do kas, a posiadacze kart płaciliby na miejscu w okienku:
Przyjmowanie opłaty kartą prowadziłoby do nierównego traktowania interesantów, osoby płacące kartą byłyby w uprzywilejowanej pozycji do osób płacących gotówką w kasie.

Andrzej Radomski nie kryje zaskoczenia takim tłumaczeniem:
Dla mnie ta odpowiedź jest kuriozalna. Pamiętajmy, że urząd jest dla ludzi, a nie ludzie dla urzędu. Dla mnie to skandaliczne wytłumaczenia. Uprzywilejowani? To żaden argument, czas idzie naprzód, większość ludzi płaci kartami, bo to przecież coś normalnego, wygodnego. Szkolenie z obsługi terminala trwa pięć minut, więc urzędnicy nie mieliby z nim żadnego problemu.

Radny podkreśla, że będzie dalej starał się o wprowadzenie terminali dla posiadaczy kart.

#5. Komendant Główny wspiera policjanta, który zastrzelił 21-letniego narkomana

Joe Monster

Podczas interwencji policji w Koninie funkcjonariusz zastrzelił uciekającego 21-latka. Jak się później okazało, chłopak miał przy sobie woreczki z metamfetaminą i psychotropami. Wczoraj na stronie policja.pl pojawiło się oświadczenie Komendanta Głównego i polskiej Policji, w którym potępiono wszelkie akty agresji wobec funkcjonariuszy.
Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk oraz kierownictwo polskiej Policji stanowczo sprzeciwiają się atakowaniu policjantów w jakiejkolwiek formie - czy to fizycznej, czy poprzez hejt i wyzwiska. (...) Nie ma przyzwolenia Komendanta Głównego Policji ani kierownictwa polskiej i wielkopolskiej Policji na fizyczne i werbalne ataki na policjantów oraz propagowanie hejtu i rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji w Internecie.

Okazano też wsparcie policjantowi, na którego spadła fala hejtu w sieci:
Kierownictwo Policji od początku wspiera i będzie wspierać policjanta, który przeprowadzał interwencję wobec 21-latka, zapewniając mu wszelką pomoc – również prawną i psychologiczną. Dalsze decyzje w tej sprawie będzie podejmowała niezależna Prokuratura i ewentualnie Sąd, które z pewnością nie będą się kierować zachowaniami oraz opiniami pijanych i agresywnych chuliganów. W świetle prawa i oceny kierownictwa polskiej Policji nasz policjant jest niewinny, a przebieg podjętej interwencji wyjaśni szczegółowe, niezależne śledztwo prowadzone przez Prokuraturę.

Na koniec przypomniano, że wszelkie akty agresji wobec policjantów będą wiązały się ze zdecydowaną reakcją Policji.

#6. Polacy największymi antysemitami na świecie? Żydzi wydali wyrok

Joe Monster

Członkowie Ligi Przeciw Zniesławieniu (ADL) przeprowadzili badanie w 18 krajach świata na grupie 9 tys. osób. Jego celem było sprawdzenie, który naród cechuje się największym antysemityzmem. Uczestnikom przedstawiano twierdzenia odnoszące się do społeczności żydowskiej. Następnie mieli oni powiedzieć, czy się z nimi zgadzają. Poniżej przykładowe twierdzenia:
Żydzi mają zbyt dużą kontrolę nad globalnymi mediami.
Żydzi mówią zbyt dużo o tym, co stało się im w czasie Holokaustu.
Żydzi mają zbyt dużo wpływów w świecie biznesu.
Ludzie nienawidzą Żydów ze względu na ich zachowanie.
Żydzi mają zbyt dużą kontrolę w rządzie USA.

Okazuje się, że 1 na 4 Europejczyków zgodził się z większością negatywnych twierdzeń. Co więcej, najbardziej antysemickim krajem okazała się Polska - ponad połowa badanych ma złe zdanie o Żydach. Najlepiej wypadli Szwedzi - tylko 4 proc. cechowało się antysemityzmem.
Jest głęboko niepokojące, że jeden na czterech Europejczyków ma antysemickie przekonania, które pojawiły się w czasach przed Holokaustem - mówi stojący na czele ADL Jonathan A. Greenblatt. - Wyniki badania to dzwonek alarmowy przypominający, że wiele musi być zrobione w kwestii edukacji szerokich grup przedstawicieli tych społeczeństw w wielu krajach, aby odrzucić przesądy
- mówi przewodniczący ADL.

Badanie przeprowadzono drogą telefoniczną między kwietniem a czerwcem.

>>> Ostatnio pisaliśmy o pracowniku kanału ezoterycznego, który zdradził pikantne szczegóły

24

Oglądany: 96734x | Komentarzy: 243 | Okejek: 237 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało