Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najbardziej żenujące rzeczy, jakimi zawstydzili cię twoi rodzice II

59 062  
201   17  
Wiadomo nie od dziś, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. To nieładnie wstydzić się swojej rodziny, a w szczególności swoich rodziców, ale trzeba przyznać, że z niebywałą łatwością przychodzi im robieniu obciachu, szczególnie swoim latoroślom.

#1.

Kliknij i zobacz więcej!
Musieliśmy pójść na lekcję organizacyjną przed rozpoczęciem lekcji wychowania seksualnego w szkole mojej 10-letniej siostry, bo wszyscy rodzice musieli podpisać zgodę. Spóźniliśmy się, a ojciec na wejściu wypalił: "Przepraszam, jak typowy facet, ominąłem grę wstępną".

#2.

Kliknij i zobacz więcej!
Moja mama przyłapała mnie, jak palę papierosa przed sklepem i zażądała, abym natychmiast wsiadł z nią do samochodu.
Miałem wtedy 36 lat.

#3.

Kliknij i zobacz więcej!
Gdy miałem 11 lat, wyszedłem z domu i dotarłem do szkolnego autobusu bez kurtki, a temperatura była poniżej zera. Gdy pojazd już ruszył, w duchu odtrąbiłem zwycięstwo. Tymczasem mój ojciec nie dał za wygraną, wyprzedził autobus, zawrócił na ręcznym, zmusił kierowcę do zatrzymania autobusu, wszedł do środka i wręczył mi kurtkę.

#4.

Kliknij i zobacz więcej!
W drodze na wakacje zepsuł nam się samochód. Mama wiedziała, że to alternator, bo próbowali już to naprawić własnoręcznie. Niestety, facetowi z serwisu, który do nas przyjechał, powiedziała: "Mój mąż i ja męczyliśmy się z tym już trzy razy na stole kuchennym". Gość spojrzał na nas, trójkę dzieci na tylnym siedzeniu i popłakał się ze śmiechu.

#5.

Kliknij i zobacz więcej!
To były lata 70. i mój ojciec (przedstawiciel klasy pracującej, który się dorobił) wbił do bardzo porządnej restauracji. Powiedziano mu, że nie wolno tu wchodzić w jeansach, więc je zdjął. Tam właśnie. Przed całą obsługą i gośćmi.

#6.

Kliknij i zobacz więcej!
Miałem 17 lat i pracowałem wieczorami w supermarkecie. Zaczęło padać. Moja mama zadzwoniła do supermarketu, żeby powiedzieć im, że nie powinienem jechać sam do domu, bo jestem zbyt niedoświadczonym kierowcą i że ona po mnie przyjedzie. Zostało to nawet ogłoszone przez głośnik w sklepie.

#7.

Kliknij i zobacz więcej!
Mój ojciec opuścił spodnie w miejscu publicznym, żeby móc poprawić sobie koszulę. Zawsze miał w dupie to, co myślą o nim inni. Ja wtedy zwykle chowałam się gdzieś pod stołem.

#8.

Kliknij i zobacz więcej!
Robiłam zakupy z mamą, a niedaleko siedział facet na wózku, który trzymał w ręku puszkę. Mama wrzuciła 20 pensów i wtedy zorientowała się, że facet nic nie zbierał, tylko sobie pił colę z puszki...

#9.

Kliknij i zobacz więcej!
Powiedziałam kiedyś mojej matce, że razem z przyjaciółkami będziemy trzymać pieniądze w naszych nastoletnich stanikach, tak więc nie potrzebujemy żadnych torebek. Mama odpowiedziała, że ona tak nie może, bo nie nosi biustonoszy. I żeby to udowodnić na środku ulicy podniosła bluzkę i zaśpiewała głośno: "WOOOO".

#10.

Kliknij i zobacz więcej!
Byłam w klubie nocnym i minęła już ta godzina, o której miałam wrócić do domu. Wycinałam hołubce na parkiecie, kiedy DJ przerwał puszczanie muzyki i przez mikrofon oznajmił: "Helen, twoja mama dzwoniła i masz wracać do domu".

#11.

Kliknij i zobacz więcej!
Odniosłem kontuzję podczas meczu rugby i zobaczyłem, jak moja matka wbiega na boisko, drąc się: "Czy wszystko w porządku?!" i "To mój syn!". Dopiero po 10 latach ośmieliłem się w klubie podnieść głowę, by spojrzeć innym w oczy.
Po tych 10 latach, podczas innego meczu, miałem rzucić się na jednego kolesia z drugiej linii, a moja narzeczona zaczęła krzyczeć: "Zostaw go w spokoju, jesteś za duży!".

#12.

Kliknij i zobacz więcej!
Tata przyjechał odebrać mnie z klubu nocnego. Wyszłam na zewnątrz, żeby się z nim spotkać, a on właśnie sprawdzał wchodzącym dowody osobiste! Mój ojciec jest barczystym byłym zawodnikiem rugby, który ubrany był w czarną, skórzaną kurtkę, więc wszyscy przy wejściu założyli, że on tu rządzi. Ochroniarze z kolei mieli niezły ubaw. Umarłam.

#13.

Kliknij i zobacz więcej!
Moja matka pojawiła się pijana na moich 18 urodzinach i dała w pysk mojemu chłopakowi za to, że rozmawiał z inną dziewczyną. Ta dziewczyna była jego kuzynką. O mało co nie straciłam chłopaka w dniu swoich 18 urodzin.

#14.

Kliknij i zobacz więcej!
Jakieś 25 lat temu, jeszcze jako student, w czasie letnich wakacji pracowałem jako oprowadzający po jednym z pokoi w Zamku Howard. W Sali Balowej, na pianinie Steinwaya stała wielka kartka z napisem: "Nie dotykać pianina!". Pewnego dnia zwróciłem tam swój wzrok, bo jakiś typ wychylił się przez odgradzające liny i zaczął grać "Chopsticks" na pianinie. To był mój ojciec.

#15.

Kliknij i zobacz więcej!
Mój ojciec pewnego dnia poszedł z reklamacją do Tesco, bo w pudełku była tylko jedna pizza, a na opakowaniu pisze jak wół "Cztery Sery". Jego odpowiedź na wyjaśnienia obsługi? "Chooj nie cztery sery..."

W poprzedniej części
9

Oglądany: 59062x | Komentarzy: 17 | Okejek: 201 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

24.01

23.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało