Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Ma tak wielkie cycki, że błaga o sfinansowanie operacji

116 173  
279   166  
O czym dzisiaj? Będzie o Emmie Watson, która wypowiedziała się na temat swojego nietypowego "związku". Będzie też o dziewczynie, której piersi są tak ogromne, że uniemożliwiają jej normalne funkcjonowanie.


#1. Gorbaczow alarmuje, że III wojna światowa jest na wyciągnięcie ręki

Zdaniem byłego przywódcy ZSRR zniszczenie broni atomowej przez Rosję i USA to jedyna nadzieja na to, że na świecie nie dojdzie do kolejnej wyniszczającej wojny:
Wszystkie narody powinny to ogłosić, dosłownie wszystkie. Broń nuklearna musi zostać zniszczona. Aby ocalić siebie i naszą planetę.

88-latek wypowiedział się też na temat napiętych stosunków na linii dwóch światowych mocarstw. Jego zdaniem zimna wojna między USA i Rosją przerodziła się w "chłodną":
Chłodna, ale wciąż wojna. Zobacz, co się dzieje - w różnych miejscach są potyczki, są strzelaniny. Statki i samoloty są wysyłane tutaj, tam, wszędzie. Nie takiej sytuacji chcemy.


BBC

#2. Profesor miażdży PiS-owskich kandydatów do TK: "to jakaś masakra"

W rozmowie z Onetem prof. Andrzej Zoll nie szczędził słów krytyki pod adresem Krystyny Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza, których partia rządząca wskazała jako kandydatów na sędziów Trybunału Konstytucyjnego:
Przecież to byli najtwardsi funkcjonariusze partyjni, którzy swoim zachowaniem wielokrotnie dyskwalifikowali Sejm. Takich kandydatów jeszcze nie mieliśmy. Mimo całej dozy krytyki wobec poprzednio wskazywanych przez PiS kandydatów, którzy ostatecznie zasiedli w Trybunale, to oni jednak takich zasług dla partii nie mieli, jak ci właśnie przedstawieni kandydaci. To jest jakaś masakra po prostu! W Trybunale wymagany jest jakiś poziom, a przynajmniej powinien być wymagany. Tu zaś tego poziomu nie mamy na pewno.

Jego zdaniem PiS ma jasny cel:
Być może chodzi o to, by TK w ogóle nie było. By jego rola ustrojowa całkowicie znikła. Jestem tym ogromnie zasmucony, bo byłem w Trybunale, mam dla tej instytucji ogromny szacunek. A raczej miałem, bo on sięga 2016 roku. W takim układzie jak dzisiejszy, nie miałbym dla Trybunału żadnego szacunku.

Krystyna Pawłowicz nie startowała w tegorocznych wyborach parlamentarnych. Z kolei Stanisław Piotrowicz nie uzyskał mandatu poselskiego.#3. Tomasz Sekielski pół roku po premierze "Tylko nie mów nikomu": "gdzie my k**wa żyjemy?"

Dziennikarz wypowiedział się na Facebooku na temat ostatnich wydarzeń z 13-latkiem, który wypluł hostię. Pisaliśmy o tym wczoraj. Przy okazji nawiązał do swojego głośnego dokumentu o pedofilii w kościele:
6 miesięcy od premiery Tylko Nie Mów Nikomu.
NIKT, dosłownie NIKT z Kościoła nie zgłosił chęci kontaktu/pomocy/zadośćuczynienia ŻADNEJ Z OFIAR, które opowiedziały w filmie swoją historię. Nie znalazł się nawet jeden duchowny...
A teraz ścigają dziecko wypluwające opłatek...
Polski Kościół AD 2019...
Gdzie my k.... żyjemy?

Dokument Sekielskiego tylko na YouTube obejrzano ponad 23 mln razy.#4. 22-letni celebryta nie chce, by w brytyjskich szkołach uczono dzieci o II wojnie światowej

Freddie Bentley to gwiazda reality show. 22-latek wziął ostatnio udział w programie "Good Morning Britain", gdzie wypowiedział się na temat II wojny światowej:
II wojna światowa to bardzo trudny temat. Nie chcę, żeby ktoś pomyślał, że nie mam wobec niego szacunku. Ucząc się o tym w szkole myślałem: "O Boże, to takie straszne".

Celebryta uważa, że szkoły powinny zrezygnować z nauki o tak bolesnych czasach i zamiast tego szerzyć wiedzę na temat Brexitu:
Nie sądzę, aby zachęcanie do śmierci lub mówienie ludziom, ile osób zginęło podczas II wojny światowej, poprawiło sytuację na świecie.

Widzowie nie szczędzili krytyki pod adresem 22-latka. Twierdzą, że konieczne jest nauczanie o ludziach, którzy walczyli o wolność ich kraju. Tak wygląda Freddie Bentley. Raczej mało prawdopodobne, by był w wojsku:

#5. Emma Watson wyjawiła, że sama jest swoim partnerem

29-letnia aktorka i aktywistka społeczna w wywiadzie dla "Vogue" opowiedziała, jak wygląda jej związek:
Zastanawiałam się nad tym, dlaczego u wszystkich ukończenie 30. roku życia wiąże się z takim zamieszaniem. To nie jest wielka sprawa. Ale gdy ja doszłam do progu 29 lat, poczułam się bardzo zestresowana i niespokojna. Zdaję sobie sprawę z tego, że dzieje się tak, ponieważ otaczają nas wiadomości podprogowe. Jeśli nie zbudowałaś domu, nie masz męża i dziecka oraz nie jesteś w jakimś niezwykle bezpiecznym, stabilnym miejscu swojej kariery, a masz 30 lat, to czujesz niesamowity niepokój.

Emma nigdy nie wierzyła ludziom, którzy przekonywali, że są szczęśliwi w pojedynkę:
To było dla mnie totalnie dziwne. Zajęło mi to dużo czasu, ale jestem bardzo szczęśliwa jako singielka. Podchodzę do tego tak, że sama jestem swoim partnerem.#6. 26-latka zbiera na operację swoich ogromnych piersi. Nie daje już rady z nimi żyć

Helen Christie założyła internetową zbiórkę pieniędzy na operację zmniejszającą biust. Kobieta nie jest w stanie normalnie funkcjonować ze swoimi balonami, które utrudniają jej chodzenie, a nawet oddychanie. Starała się już o zabieg w ramach NHS (brytyjski odpowiednik NFZ - przyp. red.), ale nie została zakwalifikowana. Twierdzi, że to wszystko przez dyskryminację kobiet:
Zastanawiam się, czy gdybym była mężczyzną z dwoma gigantycznymi guzami przymocowanymi do piersi i utrudniającymi mi oddychanie, zakwalifikowaliby mnie do operacji?

Helen czuje się tak źle z olbrzymim biustem, że nie ma odwagi ściągnąć stanika nawet przed swoją dziewczyną:
Odkąd skończyłam 15 lat, cierpię z powodu braku pewności siebie. Lata mijały, piersi mi rosły, a ludzie mówili o nich "melony Helen". Nie czuję się komfortowo, gdy muszę zdejmować koszulkę. Czuję się tak, jakbym została przeklęta za to, że natura tak hojnie mnie obdarzyła. Podczas gdy niektóre kobiety marzą o tym, by mieć duże piersi, ja dałbym wszystko, żeby w ogóle ich nie mieć.

Wspomóc Helen można tutaj. Na razie udało jej się zebrać 140 funtów.

>>> Ostatnio pisaliśmy o Robercie Lewandowskim, którego strój na Halloween rozwścieczył internautów

25

Oglądany: 116173x | Komentarzy: 166 | Okejek: 279 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.02

19.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało