Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Dostali role, dzięki którym stali się gwiazdami, a potem te role znienawidzili

82 706  
310   52  
Aktorzy marzą o tym, by zagrać rolę, dzięki której będą uwielbiani i która stanie się trampoliną dla ich kariery, windując ich na sam szczyt. A ci aktorzy takie role dostali i... znienawidzili je.

#1. Daniel Radcliffe

Jak Daniel twierdzi, rola czarodzieja rozpoczęła jego karierę aktorską i zarazem ją zrujnowała, bowiem teraz każdy kojarzy go tylko z chłopcem, który przeżył. Daniel próbuje uwolnić się od tego wizerunku, ale na próżno. Zawsze na planie znajdzie się ktoś, kto nazwie go Harrym Potterem.

#2. Peter Dinklage

Czyli serialowy Tyrion Lannister. Peter przyznaje, że już nie może patrzeć na tę postać. Dlatego też nie opłaca HBO, by mieć święty spokój i nie musieć patrzeć na Tyriona.

#3. Robert Pattinson


A to z kolei Edward Cullen z Sagi Zmierzch. Swoją postać podsumował tymi słowami:

Aby wcielić się w maniakalno-depresyjnego dziwaka, który nienawidzi siebie, wystarczy cierpieć na zaparcia lub mieć kamienie na nerkach.

Mimo że ta rola przyniosła mu sławę, nie uważa jej ani za wybitną, ani za cenną dla niego jako aktora.

#4. Kate Winslet

Rola Rose DeWitt Bukater w filmie "Titanic" ugruntowała pozycję aktorki jako supergwiazdy. I choć Kate nie jest kojarzona tylko z tą rolą, to jednak właśnie tę rolę obrzydzili jej fani. Dlaczego? Przysyłają oni plakaty nagiej Rose z prośbą o autograf, oraz pytają dlaczego tylko ona ocalała, skoro na kawałku ściany znad drzwi było dużo miejsca na ocalenie dwóch osób?

#5. Sean Connery

Dla wielu Sean zagrał najlepszego Bonda. Był nonszalancki i brutalny kiedy trzeba. I czarował kobiety. A co sam aktor myśli o Bondzie, którego wykreował? Sean wyjawił to w jednym z wywiadów. Powiedział on:
Nienawidzę tego przeklętego Bonda. Chciałbym go zabić.

#6. Dakota Johnson

Rola, która ją prześladuje to oczywiście Anastasia Steele z filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Zresztą ten film ustawił też innego aktora, czyli Jamiego Dornana, który grał tytułowego Greya. Aktorzy podczas każdego z wywiadów mówią, że nie są tacy, jak ich filmowe postaci. I z takimi zachowaniami mają niewiele wspólnego. A te odpowiedzi są reakcjami na setki listów od fanów, którzy chcą spędzić z którymś z aktorów niezapomnianą noc w stylu Greya.

#7. George Clooney

Rola, którą aktor znienawidził, to był Batman. Co o niej powiedział?
Czy grałem kiedyś w geja? Tak. Chodziłem w obcisłym czarnym gumowym kostiumie i miałem gumowe sutki.

I to chyba dobitnie świadczy o niechęci aktora do tej roli.
20

Oglądany: 82706x | Komentarzy: 52 | Okejek: 310 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

17.01

16.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało