Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Nie uwierzysz, w kim zakochała się ta 30-latka

83 061  
209   93  
W dzisiejszym odcinku o Michele z Niemiec, która przedstawiła światu swojego nietypowego "chłopaka". Czy taka miłość jest możliwa?

b65a8154588ce41fad26.jpeg

#1. Były poseł masakruje Grzegorza Schetynę. "Ten obrzydliwy nieudacznik po raz kolejny poniósł klęskę"

Stefan Niesiołowski przez lata był jednym z najbardziej kontrowersyjnych posłów Platformy Obywatelskiej. Teraz polityk nie szczędził na Facebooku ostrych słów przywódcy partii Grzegorzowi Schetynie, któremu nie udało się poprowadzić Koalicji do zwycięstwa:
Ten obrzydliwy (używam łagodnego określenia, żeby nie być posądzonym, że go nie lubię) nieudacznik po raz kolejny poniósł klęskę, gdyż jego koalicja (obejmująca PO, Nowoczesną i kilka pacynek), której zmontowanie miało być jego sukcesem dającym prawo decydowania o losach opozycji, uzyskała mniejsze poparcie niż w poprzednich wyborach PO i Nowoczesna.

Niesiołowski liczy, że Schetyna wkrótce straci przywództwo w partii, choć zauważa, że nie będzie to łatwe:
Oczywiście Schetyna obsadził swoimi lizusami większość jedynek i będzie miał duże wpływy w Platformie Obywatelskiej (to jedno - intrygować i ryć potrafi świetnie), ale wydaje się, że po kolejnej klęsce coraz więcej polityków związanych z PO zrozumie, że pozbycie się Schetyny jest pierwszym warunkiem przetrwania tej formacji skazanej pod jego rządami na skarlenie, rozkład i upadek.

Wybory parlamentarne wygrało Prawo i Sprawiedliwość. Partii Jarosława Kaczyńskiego nie udało się jednak zdobyć większości w senacie.

uid_0502d0f5bb28d527411c37771730f5951552912350421_width_907_play_0_pos_0_gs_0_height_515.jpg

#2. "Mój syn się załamał". Szokujące komentarze rodziców dzieci uzależnionych od gry Fortnite

Twórcy popularnej gry zafundowali milionom graczy wybuchowe zakończenie 10. sezonu - w mapę uderzył meteoryt, pozostawiając na ekranie jedynie czarną dziurę. Okazuje się, że takie rozwiązanie - choć medialne - doprowadziło do załamania psychicznego tysiące dzieci uzależnionych od siedzenia przed komputerem i grania całymi dniami. Ich rodzice rozpaczliwie prosili o pomoc innych internautów:
Czy ktoś może mi wytłumaczyć zakończenie gry? Mój syn płakał przed snem do poduszki i nie mogłam go uspokoić. Dziś rano znowu płakał, bo nie mógł się zalogować. Specjalnie obudziłam go wcześniej, ale nic to nie dało.
Cały świat Williama stał się chaosem i jedną wielką dezorientacją. Mam nadzieję, że twórcy nie uruchomią gry ponownie przez najbliższe tygodnie, żebyśmy mogli nacieszyć się trochę naszym synem, nim ponownie wróci do swojej jaskini.
Mój syn się załamał. Chodzi dookoła, jakby zdechł mu pies.

Pojawiają się również komentarze osób, które uważają, że rodzice powinni bardziej integrować się ze swoimi dziećmi, zamiast pozwalać im całymi dniami grać w grę. Gdyby lepiej ich pilnowali, nie mieliby teraz problemu.

19669522-7569301-image-a-27_1571012128018.jpg


#3. Znany ksiądz twierdzi, że ideologia LGBT jest gorsza od nazizmu i bolszewizmu

Wydawać by się mogło, że abp Marek Jędraszewski powiedział już wszystko, co miał do powiedzenia. Duchowny postanowił jednak zaskoczyć po raz kolejny i w najnowszym wywiadzie przekonuje, że środowiska gejowskie są bardziej niebezpieczne od nazistów:
LGBT to prawdziwie pogańska ideologia, która odrywa nas od prawdy o człowieku i wprowadza na tory, w których jako ludzie tracimy swoją tożsamość wyrastającą z samej naszej struktury biologicznej, określającej nas czy to jako kobiety, czy jako mężczyzn. (...) Jak się patrzy na ideologię nazistowską i bolszewicką, to można zrozumieć, dlaczego dla nich pierwszym przeciwnikiem był zawsze Kościół i głoszona przez niego Ewangelia i moralność. Ich walka z chrześcijaństwem zawsze odbywała się w połączeniu z określonym językiem. Używanym pojęciom nadawano zupełnie nową treść, wprowadzając zamęt i poprzez kłamliwe słowa zabijając w ludziach ducha prawdy. (...) Różnica jest taka, że obecnie ideolodzy mają do dyspozycji bardziej perfidne środki, dzięki którym mogą mieć ogromny wpływ na ludzi.

Abp Jędraszewski swego czasu zasłynął nazwaniem mniejszości seksualnych "tęczową zarazą".

mY-ktkpTURBXy9hYjA3YzE2M2FmYTAyZGRiZDliOWRhNWIzMmNmYjYxOS5qcGeRkwIAzQHk


#4. Położyła na torcie test ciążowy z pozytywnym wynikiem. Internauci: "Przecież na niego sikałaś!"

Pewna Amerykanka postanowiła w niecodzienny sposób ogłosić swojemu partnerowi, że zostaną rodzicami. Kobieta upiekła tort z napisem "Jesteśmy w ciąży" i położyła na nim zużyty test. Nie spodziewała się, że fotografia rozjuszy internautów, którzy w komentarzach nie przebierali w słowach:
Dosłownie nasikałaś na ten test, ale jasne, wbij go w ten tort...
Nie obchodzi mnie, że końcówka jest zasłonięta zatyczką. Nie kładź na torcie czegoś, na co sikałaś!
Od teraz "krążek toaletowy" (ang. urinal cake) nabiera nowego znaczenia.

Innym nie spodobał się napis na torcie:
Wkur*ia mnie napis "jesteśmy w ciąży". Tylko ona jest w ciąży. Natomiast "my będziemy mieć dziecko".

Nie wiadomo, czy kobieta i jej partner zjedli "obsikany" tort.

19671366-7569195-image-m-33_1571011250191.jpg


#5. Wstrząsające komentarze Kurdów po ataku Turcji i opuszczeniu przez USA

Ostatnio pisaliśmy o amerykańskim żołnierzu, który powiedział, że wstydzi się za swój kraj po tym, jak Amerykanie wycofali swoje wojska z granicy turecko-syryjskiej. W efekcie Turcy przypuścili zmasowany atak na Kurdów, którzy nie mają szans w starciu z potężną armią. Niedawno w Warszawie, jak donosi Onet, odbyły się demonstracje Kurdów, którzy potępiają prezydenta Erdogana za wybitne okrucieństwo:
Precz z tyranem Erdoganem! (...) Ja sam pochodzę z Syrii, moja rodzina jest zagrożona. Przyjechałem tutaj, żeby wspierać naszych, przynajmniej tyle ile mogę. Smutek, żal do świata, że my walczyliśmy przeciwko ISIS, my hamowaliśmy tę dzicz, Kurdowie zapłacili najwyższą cenę, (…) a teraz świat obrócił się przeciwko Kurdom.

Tymczasem aktor Robert De Niro zamieścił na Twitterze przerażające nagranie matki, która trzyma na rękach martwą córkę i skarży się na zdradę Amerykanów:
Mój mąż został z tyłu. Nawet nie wiem, czy żyje. Czego Erdogan od nas chce? Uciekłam z martwą córką na rękach! Czego on chce? Amerykanie sprzedali nas Turkom, którzy mordują nas i nasze dzieci. Czy to, że jesteśmy Kurdami i mówimy w innym języku, sprawia, że nie jesteśmy ludźmi?

W wyniku tureckiej inwazji zginęło już co najmniej 38 cywili.

uid_388c729a0f76081162ec0e3461a462e21545056989023_width_907_play_0_pos_0_gs_0_height_515.jpg


#6. Od 5 lat jest w związku z samolotem. Twierdzi, że uprawiają seks

Michele Köbke z Niemiec ma jedną wielką miłość - jest nią samolot pasażerski Boeing 737-800, którego nazywa "skarbeńkiem". Związek 30-latki z maszyną trwa już pięć lat i - jak utrzymuje Michele - jest jak najbardziej "fizyczny".
737-800 jest bardzo atrakcyjny i seksowny. Jest przepięknie zbudowanym i eleganckim samolotem.

0_PAY-Im-In-Love-With-A-Plane.jpg

Ich związek nie jest jednak łatwy z powodów logistycznych:
Bycie z samolotem bywa trudne. Mogę być blisko niego tylko wtedy, gdy nim lecę, lub gdy mam możliwość spotkania w hangarze, co do tej pory zdarzyło mi się tylko raz.

0_PAY-Im-In-Love-With-A-Plane.jpg

Kobieta odkryła jednak sposób na radzenie sobie z rozłąką:
Mam duży model 737-800 wykonany z włókna szklanego. Zawiera on niektóre jego prawdziwe części. Mogę więc do pewnego stopnia "odgrywać" swoją miłość do niego.

0_PAY-Im-In-Love-With-A-Plane.jpg

Michele uważa, że jej miłość do samolotu nie różni się niczym od związku dwojga ludzi:
To jest jak normalny związek. Spędzamy razem relaksujące wieczory, a potem idziemy do łóżka, przytulamy się i zasypiamy razem. (...) Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie - gdy z nim jestem, wydaje mi się, że mam wszystko, czego potrzebuję.

0_PAY-Im-In-Love-With-A-Plane.jpg

Jaka część "ciała" Boeinga podnieca ją najbardziej?
Gdy dotykam jego skrzydeł, od razu pocą mi się dłonie i czuję olbrzymie podekscytowanie.

Kobieta snuje też odważne plany na przyszłość:
Chciałabym poślubić Skarbeńka i żyć z nim razem w hangarze. To taki rodzaj miłości, która nikogo nie krzywdzi.

Życzysz im szczęścia?

0_PAY-Im-In-Love-With-A-Plane.jpg
39

Oglądany: 83061x | Komentarzy: 93 | Okejek: 209 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało