Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

15 osobników, którzy ujarali się na maksa, a potem zrobili coś głupiego

51 675  
222   32  
Z całą pewnością wśród was, drodzy Bojownicy, są zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy zalegalizowania marihuany. Temat jest bezspornie kontrowersyjny, dlatego skupimy się tylko na głupich, śmiesznych i nieszkodliwych rzeczach, które przytrafiły się po konkretnym paleniu...

#1.

Kliknij i zobacz więcej!

TEGO PO PROSTU NIE DA SIĘ ZMYŚLIĆ! Nasza kelnerka wraz z rachunkiem do podpisania i moją kartą kredytową podała mi swoja pena do palenia zioła zamiast długopisu...

#2.

Kliknij i zobacz więcej!

Przyszła do nas tego ranka pewna dama, podeszła do biurka, przywitała się, westchnęła głośno i powiedziała: "Zapomniałam o swoim psie".
Zapomniała przyprowadzić ze sobą psa...
Do WETERYNARZA.

#3.

Kliknij i zobacz więcej!

Tak się ujarałem, że musiałem w swoim domu założyć okulary przeciwsłoneczne, bo raziło mnie światło wyświetlacza w telefonie.

#4.

Kliknij i zobacz więcej!

W zeszłym roku na zajęcia wpadł chłopak, spóźniony dobre 20 minut i naprawdę zdrowo ujarany. Nauczyciel zapytał go o powód spóźnienia, a ten odpalił: "no, nie wiem, chyba było nieco więcej schodów niż zazwyczaj".

#5.

Kliknij i zobacz więcej!

Ujarałem się i zjadłem całą zawartość kalendarza adwentowego. Najwyraźniej więc 25 grudnia jest właśnie dzisiaj, tak że Wesołych Świąt!

#6.

Kliknij i zobacz więcej!

Pewnego dnia tak się upaliłem, że gdy drzwi do mojego pokoju zapiszczały cichutko, to pomyślałem, że płaczą, więc przeprosiłem je i dałem im buziaka.

#7.

Kliknij i zobacz więcej!

Seks jest świetny, to rzecz bezdyskusyjna. Ale czy kiedykolwiek miałeś tak, że upalony jadłeś w samotności burrito, siedząc tylko w bieliźnie i nagle odpływasz? Budzi cię głośny dźwięk dobiegający z telewizora, tak więc wracasz do jedzenia burrito, ale nie jesteś pewien ile minęło minut, godzin, a może nawet i dni.

#8.

Kliknij i zobacz więcej!

Co jest najgłupszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiliście po paleniu? Kiedyś nalałam sobie kubek wody i chciałam wstawić go do mikrofalówki. Niestety, kubek był za wysoki, więc odlałam trochę wody i ponownie chciałam wstawić go do tej mikrofali, bo myślałam, że tym razem się uda.

#9.

Kliknij i zobacz więcej!

Jason jest moim kierowcą, a ja pasażerem. Przez moment pomyślałem sobie, że jego samochód wie, że jestem ujarany.

#10.

Kliknij i zobacz więcej!

Kurnia, jestem tak najarany, że w spożywczaku zapomniałem słowa "truskawki" i powiedziałem, te "małe, czerwone dziwki z piegami".

#11. TO NIGDY NIE BĘDZIE LEPSZE OD BLANTA.

Kliknij i zobacz więcej!

Ziomuś jest tak ujarany, że założył odwrotnie klapki na nogi.

#12. NIEBEZPIECZEŃSTWA PALENIA MARIHUANY

Kliknij i zobacz więcej!

Łóżka powinny wyglądać jak łóżka. Zamówiłem to, jak byłem ujarany, bo myślałem, że to gigantyczna lodowa kanapka. Ale nie. To zwykłe łóżko, a nie lodowa kanapka za 150 dolców, którą chciałem.

#13.

Kliknij i zobacz więcej!

Tak się upaliłem, że zapomniałem zdjąć to plastikowe opakowanie z sera.

#14.

Kliknij i zobacz więcej!

Tak się wczoraj wieczorem ujarałem, że musiałem ściszyć telewizor, bo nie mogłem poczuć smaku mojego tosta.

#15.

Kliknij i zobacz więcej!

Właśnie widziałem konkretnie najaranego młodego człowieka w sklepie 7/11, który patrzył na półkę z czipsami i ze smutnym wzrokiem powiedział miękko: "Jest was zbyt wiele".
22

Oglądany: 51675x | Komentarzy: 32 | Okejek: 222 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

10.04

09.04

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało