Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Oto 10 najbogatszych komików na świecie!

57 258  
133   53  
Poczucie humoru to cenna cecha. Mogą Wam coś o tym powiedzieć komicy z poniższej listy. Zobaczmy, ile warte są ich dowcipy...

#10. Joe Rogan

1

Wartość netto: 25 milionów dolarów

Joe Rogan zasłynął ze swojej wszechstronności. Znany jest między innymi jako komentator walk UFC, autor niezwykle popularnego podcastu oraz stand-upu. Nadal co tydzień występuje w roli komika, co jest szczególnie chwalebne biorąc pod uwagę fakt, jak wiele innych rzeczy robi na co dzień.

#9. Jim Gaffigan


Wartość netto: 30,5 miliona dolarów

Gaffigan ma na swoim koncie kilka pojedynczych programów na Netfliksie. W telewizji TV Land pojawił się też jego autorski, pozytywnie odebrany serial - "The Jim Gaffigan Show".

#8. Amy Schumer


Wartość netto: 37,5 miliona dolarów

Kariera Amy Schumer ruszyła z kopyta po tym, jak wystąpiła w programie "Last Comic Standing". Od 2010 roku można ją zobaczyć w Comedy Central, regularnie pojawia się w przeróżnych programach komediowych. Napisała nawet książkę.

#7. Louis C.K.

4

Wartość netto: 52 miliony dolarów

Louis ma za sobą dość trudny okres i wygląda na to, że szczyt kariery ma już za sobą. Do niedawna brylował jednak w świecie komedii, występując w licznych programach telewizyjnych, na Netfliksie i w filmach.

#6. Dave ChapelleWartość netto: 75 milionów dolarów

Chapelle to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy na tej liście. Jego kariera ruszyła dość wcześnie. Współtworzył film "Half Baked" i zasłynął z popularnej serii "Chapelle's Show".

Odrzucił jednak lukratywną ofertę kontynuowania swojego serialu i przez jakiś czas trzymał się z dala od błysku fleszy. Niedawno podpisał kontrakt z Netfliksem, opiewający na 60 milionów dolarów.

#5. Ricky Gervais

6

Wartość netto: 99 milionów dolarów

Brytyjski komik zyskał na popularności po występie w oryginale "The Office" w 2001 roku. Dziś jest producentem, scenarzystą i aktorem filmowym. Odniósł spory sukces w branży rozrywkowej.

#4. Chris Rock


Wartość netto: 100 milionów dolarów

Chris Rock zaczął od występu w "Saturday Night Live" i krótko później dostał fuchę w HBO. Kupę kasy zarobił potem na filmach takich jak "Zabójcza broń" czy "Wykiwać klawisza".

#3. Terry Fator


Wartość netto: 120 milionów dolarów

Jego nazwisko może być dla wielu z was obce. Terry Fator to brzuchomówca, który wygrał drugą serię amerykańskiej wersji programu "Mam talent", przygarniając w ten sposób nagrodę główną w wysokości miliona dolarów.

W ciągu kilku miesięcy podpisał pięcioletni kontrakt na 100 milionów dolarów z hotelem i kasynem Mirage w Las Vegas, stając się główną atrakcją przybytku.

#2. Kevin Hart


Wartość netto: 130 milionów dolarów

Hart zaczął swoją karierę z przytupem i do tej pory nie zwolnił tempa. Po raz pierwszy na scenę komediową wszedł w 2009 roku. Zdobył sławę w Hollywood, występując w wielu filmach, między innymi w "Jumanji: przygoda w dżungli" czy "Cienki Bolek".

#1. Jerry SeinfeldWartość netto: 920 milionów dolarów

Jerry zarobił górę pieniędzy na swoim serialu pod tytułem "Seinfeld", współtworzonym z Larrym Davidem. To właśnie tantiemy z tego programu sprawiły, że jego wartość jest szacowana na tak bajońskie sumy.

Kolejną kupę kasy zarobił na swoich stand-upach oraz dzięki nowemu serialowi: "Comedians in Cars Getting Coffee".
12

Oglądany: 57258x | Komentarzy: 53 | Okejek: 133 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało