Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Przyłapani na zdradzie w Tinderze II

100 044  
106   32  
Tinder pomógł już skojarzyć olbrzymią liczbę par na całym świecie. Niestety, aplikacja ta przysługuje się także osobom pozostającym w stałym związku do zdradzania swoich partnerów życiowych. Niektóre z takich skoków w bok zostały ujawnione, a winowajcy napiętnowani na Tinderze właśnie...

#1. Mike, 29 lat

Kliknij i zobacz więcej!

Hej! Nazywam się Mike, jestem żonaty i mam dwójkę dzieci. Mam małego fiutka, który cierpi na jakąś chorobę weneryczną. Moja żona znalazła ten profil, jeżeli jeszcze się nie skapnęliście, a ja nie mam bladego pojęcia, że właśnie teraz rozmawia przez telefon z jedną z moich dziewczyn i zaraz ode mnie odejdzie. Jestem kupą gówna, której nie obchodzi nikt inny poza mną. Gadam z różnymi laskami i zdradzam żonę już tak długo, że nie dziw się, że nie pamiętam jak masz na imię. Piszę te same bzdury o sobie wszystkim dziewczynom.

#2. Roxie, 25 lat

Kliknij i zobacz więcej!

Jestem kłamczuchą i oszustką. Wykorzystywałam fizycznie mojego byłego chłopaka, a potem, w żałosnej próbie zatrzymania go przy sobie, okłamałam go, że jestem w ciąży. Próbowałam go podpalić, a nawet przejechać samochodem. Mam poważne problemy.

#3. Georgie, 27 lat

Kliknij i zobacz więcej!

Mam na imię George, mam choroby weneryczne i chciałbym się tym z wami podzielić.
Jeżeli chcecie poczuć delikatne swędzenie, przesuńcie w prawo.
Moje hobby to kłamanie i zdradzanie mojej dziewczyny, z którą jestem już od wielu lat i której to oświadczyłem się kilka tygodni temu, czyli właściwie mojej narzeczonej. Ale tak naprawdę to chciałbym tylko nieco się rozerwać, kiedy jestem w Melbourne.
Lubię o sobie myśleć, że mam wielkiego wacka, ale nie jest on nawet wart tego, żeby się rozbierać.

#4. 24-latek

Kliknij i zobacz więcej!

Uwaga!
NIE ROZMAWIAJ Z TYM FACETEM. Będzie chciał cię wykorzystać zarówno fizycznie jak i psychicznie. Sprawi, że będziesz postrzegać go jako pokrzywdzoną ofiarę. Mam wiele chorób wenerycznych i wie o tym, ale nic ci nie powie, bo chce cię zarazić. Bądź ostrożna.

#5. 30-latek

Kliknij i zobacz więcej!

Jestem dupkiem zdradzającym swoją dziewczynę, która zajmuje się dwójką naszych dzieci, podczas gdy ja oszukuję ją na Tinderze :)

#6. Tim, 21 lat

Kliknij i zobacz więcej!

Na moje nieszczęście moja dziewczyna znalazła moje konto na Tinderze i wszyyystkie te dziewczyny, z którymi korespondowałem i wymieniałem się nudeskami. Jestem oszustem, kłamliwym dupkiem i z całą pewnością powinnaś przesunąć teraz w lewo, bo inaczej spieprzę ci całe życie!!! Aha, nie trenuję psów przewodników, pracuję w fabryce.

#7. Jordan, 28 lat

Kliknij i zobacz więcej!

Uwielbiam śmiać się i bawić. Mam 3-letniego synka, który jest najlepszy na świecie. Mam także lojalną dziewczynę (wystarczy rzucić okiem na moje alternatywne zdjęcie profilowe), z którą jestem już ponad 2 lata i którą zdradzam od kilku miesięcy. Właśnie odkryła mój profil na Tinderze. Przesuń w prawo, jeżeli chcesz nawiązać kontakt albo pójść na randkę z kłamliwym śmieciem.

#8. Rob, 31 lat

Kliknij i zobacz więcej!

Tak, widzieliście inny profil z tym samym zdjęciem. Proszę, przeczytajcie to!!!! Jestem zwykłym śmieciem, który zdradza swoją ciężarną żonę. Jestem idiotą i wydaje mi się, że nie dam się nakryć.

#9. Christain, 20 lat

Kliknij i zobacz więcej!

Profilowe mojej żony. To wariatka i zabije każdego, kto napisze do mnie. To mój mąż, a nie twój, więc spier*alaj!

#10. Anonimowa

Kliknij i zobacz więcej!

Chciałam pokazać światu, jak wygląda oszustka. Oto ja. Udaję, że jestem super uprzejma i ogólnie w porządku, ale tak naprawdę jestem oszustką i nie można mi ufać. Jestem z jednym facetem już dwa lata i właśnie mnie przyłapał. Mam jeszcze drugi profil, dodajcie mnie, jeżeli widzieliście już wcześniej to zdjęcie.

W poprzedniej części
49

Oglądany: 100044x | Komentarzy: 32 | Okejek: 106 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

04.06

03.06

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało