Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Kompilacja genialnych pomysłów XII - "Pozwól mi dorosnąć", czyli specjalna karta dla dzieci

83 996  
546   68  
W tym odcinku m.in. dyskretna pomoc dla osób wykorzystywanych, skład płynu do mycia naczyń podany w taki sposób, że wszyscy powinni brać przykład oraz szczególna świeczka u weterynarza.

#1. W toalecie u doktora znajduje się wywieszka, dzięki której dyskretnie można przekazać, że potrzebuje się pomocy w związku z przemocą domową czy wykorzystywaniem różnego typu. Wystarczy oderwać świstek i dać go dowolnemu pracownikowi placówki#2. Park z huśtawką dla niepełnosprawnych#3. Sklep spożywczy zaczął sprzedawać przejrzałe banany w torbach zawierających przepis na chleb bananowy#4. Toalety z sygnalizacją dostępności#5. Płyn do mycia naczyń, na którym wyszczególniono funkcję każdego składnika#6. Specjalny zeszyt do chemii organicznej#7. Przedłużenie pasów na ścianę dla łatwiejszego parkowania#8. Kołowe menu w pizzerii#9. Stojak dla rowerów z wbudowaną pompką#10. Lornetka ze specjalnymi soczewkami dla osób mających problemy z rozpoznawaniem kolorów#11. Myjnia, w której zainstalowano pistolety dla dzieci strzelające mydłem w płynie do wjeżdżających samochodów#12. Specjalna świeczka u weterynarzaKiedy ta świeca jest zapalona, to znak, że ktoś żegna się ze swoim ukochanym zwierzęciem. Postaraj się uszanować ten moment i zachować ciszę.

#13. "Pozwól mi dorosnąć" - karta dla dziecka informująca o tym, że się nie zgubiło i ma pozwolenie rodzica na samodzielne zwiedzanie#14. Lustro w klasie, dzięki któremu lepiej widać, jak nauczyciel przygotowuje danie#15. W Singapurze osoby starsze mogą przedłużyć czas trwania zielonego światła na przejściu dla pieszych, przykładając do takiego urządzenia dowód osobisty#16. Plan ewakuacyjny na wypadek pożaru w hotelu zamieszczony przy podłodze, aby był lepiej widoczny, gdy korytarze zapełnią się dymem#17. Toaleta, którą można spłukać nogą#18. Budki dla psów na zewnątrz supermarketu w Kopenhadze#19. Pisuar z umywalką#20. Sklep obuwniczy pozwalający przetestować buty na różnych powierzchniach (nawet na klockach lego)<<< W poprzednim odcinku: Plecak, z którym czekanie np. na dworcu będzie płynąć szybciej

2

Oglądany: 83996x | Komentarzy: 68 | Okejek: 546 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

01.04

31.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało