Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

P0rnhub w liczbach i wykresach - czyli faptastyczne osiągnięcia w 2018 roku

59 034  
143   56  
Koniec roku to idealny czas na wszelkie podsumowania. Nie inaczej myślą statystycy z P0rnhuba, którzy już od 6 lat raczą swoich fanów sporą dawką wykresów i cyferek. Polacy plasują się w p0rnhubowym TOP 20 krajów, które najchętniej korzystają z dobrodziejstw ich serwerów, więc będzie też sporo o twoich kolegach - hultajach, którzy odwiedzają brzydkie stronki...

Kliknij i zobacz więcej!
P0rnhub rośnie w siłę i dumnie się tym chwali. W 2018 roku odnotowano ponad 33,5 miliarda wejść na stronkę, podczas gdy w 2017 roku było ich aż o 5 miliardów mniej. Przeciętnie dziennie do skarbnicy fapania wchodziło od 90 do 100 milionów użytkowników, czyli tyle, ile łącznie wynosi populacja Australii, Kanady i Polski. Na stronce znajduje się tyle filmików, że gdybyś zaczął je oglądać w roku 1903, czyli kiedy Maria Skłodowska-Curie jako pierwsza Polka i pierwsza kobieta na świecie odebrała Nagrodę Nobla z fizyki, to oglądałbyś nieprzerwanie aż do dziś, a pewnie nawet i dłużej.

Co dzieje się średnio co minutę na P0rnhubie

Kliknij i zobacz więcej!

W każdej minucie na wiadomej stronce dzieją się niesamowite rzeczy. Co 60 sekund 207405 wideoklipów zostaje odtworzonych i zostanie wystosowane 57750 zapytań w "szukajce". 55 razy zostanie obejrzana sekstaśma z Kim Kardashian, która wciąż pozostaje najczęściej oglądanym filmikiem z 195 milionami odsłon.

W czasie gdy piszę ten akapit, na stronę wejdzie 63992 miłośników ręcznej miłości, którzy dorzucą 12 nowych filmów (2 godziny oglądania), odwiedzą 13962 profile, zaczną śledzić 593 nowe konta, wyślą 167 nowych zaproszeń do znajomych oraz 122 wiadomości, a także ocenią 271 wideoklipów, 528 dodadzą do swoich playlist i zostawią 22 komentarze.

Rok 2018 to rok Stormy Daniels i... Fortnite

Kliknij i zobacz więcej!

Stormy Daniels jak burza (imię znaczące) wbiegła na szczyt listy najczęściej wyszukiwanych kategorii i gwiazd w 2018 roku. Od stycznia całe Stany Zjednoczone (i nie tylko) żyły skandalem i wymianą uprzejmości między gwiazdką p0rno a jej rzekomym kochankiem sprzed lat i obecnym prezydentem USA, Donaldem Trumpem.

Fortnite to zaskoczenie chyba dla wszystkich. Widocznie zboczuchy szalejące w odmętach internetu tak bardzo nakręcają się postaciami z gry, że notorycznie chcą oglądać animowane filmiki bądź też niegrzeczne cosplaye z bohaterami Fortnite w roli głównej.

Najczęściej wyszukiwane hasła w 2018. Czołowa czwórka pozostała na swoich miejscach. Awans słowa-klucz "fortnite" aż o 17323 pozycje.

Kliknij i zobacz więcej!


Najczęściej wyszukiwane panie - Stormy Daniels na pierwszym miejscu, ale to nie filmy z jej udziałem cieszyły się największą popularnością.

Kliknij i zobacz więcej!

W czołowej 10 gwiazd przemysłu p0rnogrficznego nie znalazł się żaden facet, ale już na miejscu 12. znajduje się sympatyczny koleś Jordi "El Nino" Polla. Dopiero 36. miejsce znanego i szanowanego generała Kufa Drahrepusa aka "Łysy z Brazzers" uznajemy za porażkę...

Kliknij i zobacz więcej!

Mieszkańcy krajów, którzy najczęściej odwiedzają stronę. Mocne 14 miejsce to powód do dumy, tym bardziej że Polska w 2018 roku podskoczyła o jedno oczko. Tak 3mać!

Kliknij i zobacz więcej!

Najwolniejsi faperzy mieszkają na Filipinach, Polska z dobrym wynikiem, średnio 9 minut i 58 sekund per wejście, plasuje się na zacnym 11. miejscu.

Kliknij i zobacz więcej!

Najczęściej wyszukiwane kategorie:

Kliknij i zobacz więcej!

Mapa świata z zaznaczeniem najczęściej wyszukiwanych kategorii.

Kliknij i zobacz więcej!

Kategorie, które miały najwięcej odwiedzeń w stosunku do roku poprzedniego. Kategorie oglądane najdłużej i kategorie oglądane najkrócej. Przy dobrej rudej średnia jest masakrycznie niska i wynosi nieco ponad 3 minuty. Wiadomo, rude jest piękne.

Kliknij i zobacz więcej!

Najczęściej wyszukiwane hasła z podziałem na płeć.

Kliknij i zobacz więcej!

Najczęściej wyszukiwane kategorie z podziałem na płeć.

Kliknij i zobacz więcej!

Najczęściej wyszukiwane przez kobiety męskie gwiazdy p0rno.

Kliknij i zobacz więcej!

Niech nam nikt więcej nie wmawia, że Polki nie oglądają brzydkich filmików. Aż 30% Polaków odwiedzających stronkę to panie. Oj, pod choinką chyba rózga będzie...

Kliknij i zobacz więcej!

Mapa świata uwzględniająca procentowy udział kobiet w odwiedzinach na p0rnhub.com per kraj.

Kliknij i zobacz więcej!

Statystyki dotyczące wieku korzystających z uciech stronki. Przeciętny fapujący Kowalski ma 35,5 roku.

Kliknij i zobacz więcej!

Najpopularniejsze wyszukiwane hasła pośród poszczególnych grup wiekowych:

Kliknij i zobacz więcej!

Komputery odchodzą do lamusa. Aż 71,6% odwiedzin na stronie miało miejsce z tabletów.

Kliknij i zobacz więcej!

Statystyka, która robi wrażenie. O ile procent spadła liczba odwiedzin na stronie podczas ważnych wydarzeń kulturalno-oświatowych. Jak widać, Francuzi i Chorwaci odłożyli na kilka chwil na bok chusteczki i zajęli się kibicowaniem swoim drużynom w finale Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

Kliknij i zobacz więcej!

Średnio na świecie w sylwestra pomiędzy godziną 18 a 24 ruch na stronie spada aż o 44%. Nołlajfy wychodzą z piwnicy i wychodzą postrzelać petardami?

Kliknij i zobacz więcej!

Na koniec, ku pokrzepieniu serc, garść statystyk o Polsce. Możemy być dumni - duch patriotyzmu jest silniejszy niż wszystko inne i najczęstszymi wyszukiwanymi frazami przez Polaków były: "polish", "polska" i "polskie". Stormy Daniels nie zrobiła na nas większego wrażenia,

Kliknij i zobacz więcej!

Jeżeli macie ochotę na dużo więcej wykresów i numerków, to odwiedźcie stronkę.

Jeżeli chcecie za rok znów zobaczyć statystyki o Polsce, to Polska znów musi znaleźć się w TOP 20, a więc... odwiedźcie stronkę

16

Oglądany: 59034x | Komentarzy: 56 | Okejek: 143 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

18.01

17.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało