Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

MŻJDD - przypadki wyjątkowego pecha i niesprawiedliwości wszelakiej

101 556  
275   75  
"Cześć, mam na imię Blanka" - jedna z bohaterek chciała być miła, ale nie wyszło...

#1.

Podczas właściwego aktu, mój chłopak powiedział coś w rodzaju

#2.

Dziś przystawiała się do mnie w autobusie jakaś laska. Dosłownie kleiła się do mnie jak głupia, ale ja nie byłem nią kompletnie zainteresowany, więc po paru minutach obrzydliwych prób zmieniła strategię. Zaczęła głośno krzyczeć, że ją molestuję i mam lepkie rączki i że proponowałem jej seks za pieniądze i że w ogóle zboczeniec ze mnie. Uwierzcie mi, jak jesteś facetem, to żebyś był księdzem, nie wytłumaczysz się z takich oskarżeń. Dwóch kolesi z

#3.

Po wypadku, z pokiereszowaną twarzą i złamanym nosem, leżałem sobie w karetce, a ratownik poprosił mnie o podpisanie jakichś papierów. To nie było w Polsce, więc te papiery były w wersji elektronicznej na tablecie. Nie mogłem się ruszać, więc trzymał mi to nad twarzą i... jebs. Upuścił tego pancerny tablet prosto na mój nos.

#4.

W zeszłą środę miałem zostać ojcem. Szpital, porodówka, akcja. Wytrzymywałem dzielnie ostatnie miesiące z żoną, uchylałem jej nieba, a na koniec gryzłem paznokcie ze stresu w szpitalu. Lekarz wyszedł z sali z dziwną miną. Poczułem, że coś jest nie tak. Zanim się odezwał, spytałem, czy jest zdrowe. Odpowiedział, że tak i zrobił jeszcze dziwniejszą minę. Otworzył tylko szerzej drzwi i powiedział

#5.

Mam na imię Blanca, co w języku hiszpańskim oznacza

#6.

Nie krwawiłam przy pierwszym razie, a mój parę lat starszy chłopak stwierdził, że go okłamałam z moim dziewictwem. Wkurzył się nieziemsko, nawrzucał mi od kobiet lekkich obyczajów i zaczął opowiadać o mnie okrutne historie naszym znajomym.

#7.

Rejestrowałem się w pewnym internetowym programie. Na samym początku pytali o wiek, a później była mniej więcej godzinna ankieta na tematy wszelakie. Pociłem się nad tym strasznie, żeby jak najlepiej wypaść... po kliknięciu „wyślij” dostałem tylko info, że jestem za młody i nie spełniam kryterium wiekowego. Niektórzy ludzie chcą po prostu widzieć, jak świat tonie!

#8.

Mój chłopak notorycznie mnie zdradzał. Wiem co najmniej o 7 laskach, z którymi się przespał. Ja zdradziłam go raz. Wszyscy o tym wiedzą i każdy mi tłumaczy, że koleś jest po prostu jebaką, a ja zwykłą szmatą.

#9.

Pomogłem wyjść z depresji dziewczynie, która w nią wpadła przez swojego ex. Byłem dość skuteczny, bo teraz jest szczęśliwa z nowym kolesiem. Kto wyciągnie z depresji mnie?

#10.

Dzisiaj o czwartej w nocy miałem atak astmy. Chwyciłem mój inhalator z nocnej szafki. Kiedy go użyłem, okazało się, że pomyliłem go z gazem pieprzowym mojej żony.


Swoją historię możesz wysłać w wiadomości prywatnej,

na anonimowe.opowiesci@gmail.com

albo na Facebooka MŻJDD


W poprzednim odcinku o tym,
jak 6-latek zadzwonił na policję, bo myślał, że tatuś bije mamusię...
42

Oglądany: 101556x | Komentarzy: 75 | Okejek: 275 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

01.06

31.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało