Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najbardziej żenujące historie ze ślubów. Goście długo jeszcze ich nie zapomną

129 033  
398   103  
Znany amerykański komik Jimmy Fallon zapoczątkował na Twitterze modę na opowiadanie o największych ślubnych wpadkach. Niektóre historie naprawdę nie zawodzą.

Zaczęło się od tego wpisu:Napisz o czymś śmiesznym, dziwnym lub żenującym, co wydarzyło się na ślubie. Twój wpis może trafić do naszego programu.

Internauci naprawdę się postarali. Oto niektóre z historii:

#1.

Po tym, jak tata zaprowadził mnie do ołtarza, stanął przed moim przyszłym mężem i spytał go, czy przyniósł pieniądze.

#2.W momencie, gdy wypowiadaliśmy słowa przysięgi, usłyszeliśmy dźwięk otwierającej się puszki piwa.

#3.

Gdy ksiądz spytał zgromadzonych w kościele, czy mają coś przeciwko naszemu ślubowi, 90-letni dziadek mojej narzeczonej podniósł się z miejsca, stał w milczeniu przez minutę, po czym usiadł i powiedział: "Tylko żartowałem".

#4.Mój kolega z pracy wydał 600 dolarów na motyle, które wypuścił w trakcie ślubu. Wszystkie zostały natychmiast pożarte przez czekające na dachu kościoła ptaki.

#5.

Moja 4-letnia kuzynka sypała kwiatki na weselu swojej cioci. Nie miała kompletnie pojęcia, w czym uczestniczy, toteż przez cały czas śpiewała na cały głos: "Sto lat! Sto lat!".

#6.Moja mama tak się upiła na weselu znajomego, że przez cały czas macała moją siostrę po twarzy i mówiła do taty: "Jim, zrobiliśmy to".

#7.

Mój kuzyn miał piękny ślub na świeżym powietrzu. W pewnym momencie na nosie usiadł mu komar. Jego przyszła żona zdzieliła go po twarzy, by odstraszyć owada. Oczywiście nikt z gości nie widział komara, dlatego przez resztę ceremonii wszyscy zszokowani siedzieliśmy w kompletnym milczeniu.

#8.Jeden z gości na weselu naśladował Michaela Jacksona i udawał, że jego malutkie dziecko jest gitarą w solówce do piosenki "Beat It".

#9.

Byłem fotografem na weselu. W pewnym momencie w kościele zjawił się pan młody. Wyglądał na kompletnie zdezorientowanego. Okazało się, że nikogo nie rozpoznał. Przyjechał do złego kościoła na złą ceremonię.

#10.W trakcie wesela na świeżym powietrzu mój mąż przerwał składanie przysięgi i krzyknął: "Patrzcie! To łoś! Niech ktoś szybko zrobi mu zdjęcie!".

#11.

Gdy ksiądz wypowiadał słowa: "Jeżeli ktoś jest przeciwny temu małżeństwu, niech przemówi teraz albo zamilknie na wieki", pewna kobieta nieśmiało podniosła się i próbowała coś powiedzieć. Wtedy starszy mężczyzna, który siedział nieopodal, machnął ku niej ręką i powiedział: "Zamilcz na wieki, Linda". Kobieta westchnęła i powiedziała: "Dobra, już dobra".

#12.Poślizgnąłem się i upadłem, gdy robiłem zdjęcie.

Oto efekt:#13.

Moja ciocia brała ślub przy jeziorze. W trakcie ceremonii w pobliżu brzegu przepłynęła łódka. Kilku mężczyzn z łódki krzyczało: "Nie rób tego, człowieku! Nie żeń się z nią!".

#14.Podczas wesela drużba upił się i krzyknął: "Walka na krawaty!", po czym zaczął wszystkich smagać swoim krawatem. Nikt nie przyłączył się do zabawy.

#15.

Podczas przyjęcia weselnego powiedziałem wszystkim, że przygotowałem specjalny filmik dla mojej świeżo upieczonej żony. Następnie cała sala zobaczyła video z ukrytej kamery, na którym moja żonka zabawia się z moim drużbą. Okazało się, że mieli romans przez pół roku. Szybko się z nią rozwiodłem, a rodzina, znajomi i cała okolica do dziś mają z niej polewkę.

Masz jakąś ciekawą ślubną historię, którą chciałbyś się podzielić?

Źródła: 1, 2
77

Oglądany: 129033x | Komentarzy: 103 | Okejek: 398 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

22.01

21.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało