Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Całkowicie zwariowany program, szalone zadania i masa dobrego humoru, czyli Takeshi's Castle!

39 867  
4  
Przedziwne konkurencje, śmieszne wpadki i spektakularne wtopy, tak właśnie wygląda ten kultowy program!


Takeshi's Castle to program, który stawia uczestników przed absolutnie szalonymi zadaniami, z jakimi nigdy wcześniej, ani nigdy później się nie spotkają. Dlaczego to takie ważne? A to dlatego, żeby nie mieli szans sobie z nimi poradzić!

Czy przypominasz sobie, kiedy ostatni raz zjeżdżałeś na tyrolce nad przepaścią w stroju orła, próbując złapać pluszową sówkę i zawieźć ją do gniazda po drugiej stronie? Czy przypominasz sobie, kiedy ostatni raz uciekałeś po schodach przed wielkimi ziemniakami, zrzucanymi na Ciebie z samego szczytu? A może przeciągałeś linę z traktorem do sadzenia ryżu? Jeśli nie, to doskonale zrozumiesz sytuację, w jakiej znajdują się uczestnicy Takeshi's Castle.

To jeszcze nic! Wyobraź sobie chwilę, w której masz do wyboru 7 par drzwi, które wyglądają dokładnie tak samo. Musisz się rozpędzić i w nie wbiec, żeby przez nie przelecieć, ale jest jeden mały szkopuł - tylko jedne prowadzą do wyjścia, dwie pary to upadek do wody, a pozostałe cztery są z betonu... gotowy? Start!

Na całe szczęście nie musisz tego robić, bo robią to za Ciebie zawodnicy Takeshi's Castle, a ich zmagania w przezabawny i nieco oderwany od rzeczywistości - niczym połączenie humoru z Bennego Hilla i Monty Pythona - sposób skomentują:

- Kacper Ruciński i Łukasz „Lotek” Lodkowski
- Michał „Misiek” Koterski & Wiktor Brzozowski
- Michał Figurski & Rafał Bryndal
- Make life harder
- Mleko Pod Nosem


Jeśli nie możesz się już doczekać, to włącz Comedy Central Family dziś (oraz w każdy piątek) o 22:00 i daj się porwać karuzeli śmiechu!


Oglądany: 39867x | Okejek: 4 osób


Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

16.12

15.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało