Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Ich ostatnie zdjęcia. Chwilę później już nie żyli III

80 721  
241   42  
Niektórzy z nich byli na to przygotowani. Inni nie mieli pojęcia, że nadszedł ich czas...

#1. Weteran wojenny

98-letni Justus Belfield salutuje do zdjęcia dzień przed swoją śmiercią. Zmarł w tym samym mundurze.

#2. Ostatni lotGdy w 2014 roku 15-letni Gary Slok robił sobie sweet focię z mamą na pokładzie samolotu linii Malaysia Airlines, nie przeczuwał tego, co się wydarzy. Samolot zniknął z radarów i do dziś nie wiadomo, co tak naprawdę się z nim stało.

#3. Adolf HitlerJest to podobno ostatnia fotografia przedstawiająca przywódcę III Rzeszy przed tym, jak popełnił samobójstwo.

#4. Zabójca na fotografiiReynaldo Dagsa, polityk z Filipin, krótko po północy pierwszego stycznia 2011 roku zrobił swojej rodzinie pamiątkowe zdjęcie z okazji Nowego Roku. Sekundę później zginął od strzału mężczyzny, którego udało się uchwycić na fotografii.

#5. Wszystko dla zdjęcia17-letni Andrey z Rosji wspiął się na wysoki budynek, by zrobić sobie idealne zdjęcie na Instagrama. Spadł z wysokości dziewięciu pięter.

#6. Nieudany parkourPavil Kashin wykonał ryzykowną akrobację na dachu 16-piętrowego budynku. Wszystko dla genialnego zdjęcia. Akrobacja się udała, ale przy lądowaniu na murek chłopak stracił równowagę i spadł z budynku.

#7. Śmiertelne spotkanie z tygrysem20-letni Maqsood Kahn z New Delhi w Indiach przeskoczył trzy barierki, by znaleźć się jak najbliżej tygrysów na wybiegu w tamtejszym zoo. Chłopak spadł z wysokości 5,5 metra wprost pod nogi głodnego zwierzęcia. Nie trzeba chyba dodawać, jakie zakończenie miała ta historia...

#8. Ostatnie zdjęcie przed zabójstwemRobert Ben Rhoades na początku lat 90. siał postrach na amerykańskich drogach. Mężczyzna zabierał ze sobą autostopowiczki, a potem gwałcił je i mordował. Jedną z jego ofiar była 15-letnia Regina Key Walters. Powyższe zdjęcie wykonano na chwilę przed tym, jak Rhoades pozbawił ją życia.W poprzedniej części

Źródła: 1, 2, 3, 4
13

Oglądany: 80721x | Komentarzy: 42 | Okejek: 241 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

27.01

26.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało