Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Dziewczyna zapytała dlaczego facet, któremu odmówiła, nie starał się bardziej. Chyba nie takiej odpowiedzi się spodziewała

217 511  
567   115  
Użytkowniczka Quory nie mogła zrozumieć, dlaczego facet, któremu odmówiła randki, nie starał się bardziej, tylko się z tym pogodził i przestał o nią walczyć. Szybko znalazło się wiele osób, które jej to wyjaśniło, choć odpowiedzi chyba jej nie przypadły do gustu.

Facet zaprosił mnie na randkę i mu odmówiłam, ale chciałam, żeby się bardziej postarał. Dlaczego nie spróbował ponownie?Dziewczyna zapytała co chcę na lunch i powiedziałem, że pizzę, ale tak naprawdę chciałem stek. Dlaczego przyniosła mi pizzę?
Widzisz, jak głupio brzmi to pytanie? Twoje też tak brzmi.


Oczywiście to nie był koniec, posypały się kolejne odpowiedzi.

Kiedyś rzuciła mnie dziewczyna, miesiąc później zaczęła mi wysyłać agresywne SMS-y dlaczego o nią nie walczyłem, że tylko mnie testowała.


W zeszłym roku miałem to samo. Odbiło jej "Co to znaczy 'OK'? Nie chcesz mnie zatrzymać?".


Moja żona tak robi. Ona: Chcesz kurczaka czy łososia? Ja: łososia. Ona: Muszę zrobić kurczaka, bo się zepsuje. Ja: Dlaczego w ogóle...


Graj w głupie gry, nie wygraj nic wartościowego. Miałem taką dziewczynę. Byliśmy ze sobą miesiąc, powiedziała, że możemy być tylko przyjaciółmi. Odpowiedziałem, że w porządku. Wkurzyła się dlaczego o nią nie walczyłem.


"Nie oznacza nie, poza momentami kiedy facet powinien czytać w myślach i wiedzieć, że tak nie jest, ale później może oznaczać nie, chyba że dziewczyna zmieni swoje zdanie".


"Chciałam zabawić się w gierki. On nie chciał. Postanowiłam obciążyć jego, żeby nie ponosić osobistej odpowiedzialności za moje działania".
13

Oglądany: 217511x | Komentarzy: 115 | Okejek: 567 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało