Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Jak zmieniło się życie biednego staruszka po jednym wpisie w sieci

142 011  
736   32  
71-letni samotny staruszek mieszkał w jednej z dzielnic Bukaresztu w rozpadającym się domu, bez jakichkolwiek udogodnień. Starszy mężczyzna odmawiał opuszczenia tego miejsca, gdyż tu właśnie mieszkał z żoną, która zmarła wiele lat temu. Lokalny bloger postanowił napisać o tym na swoim profilu, a wpis ten kompletnie odmienił życie starego człowieka.

#1.

Ion Negrilă to emeryt, bardzo dumny, a zarazem bardzo samotny. Po śmierci żony wiódł samotne życie i rzadko się uśmiechał. Warunki, w których mieszkał były dramatyczne.

#2.


#3.


#4.


#5.


#6.


#7.


Bloger pokazał na swojej stronie, w jakich warunkach mężczyzna egzystuje i zaczął zbiórkę funduszy na poprawę warunków bytowych staruszka. On i jego przyjaciele zdołali zebrać ponad tysiąc dolarów. Ponieważ starzec odmawiał przeprowadzki, nowy dom "przybył" do niego.

#8.


Za zebrane pieniądze zakupili stary kontener i przekształcili go w dom dla emeryta. Oczywiście to nie jest królewski pałac, ale jest o niebo lepszy niż poprzednia ruina. Do akcji włączyli się też lokalni mieszkańcy, którzy pomogli wyposażyć nowy dom i obiecali, że w przyszłości pomogą staremu człowiekowi z jedzeniem.

#9.

#10.

#11.

#12.

#13.

#14.

Teraz on często się uśmiecha, znacznie częściej niż dawniej. Właściwie przedtem nikt nie widział uśmiechu na jego twarzy. Zrobiliśmy to, aby zainspirować innych ludzi do czynienia takich rzeczy.
3

Oglądany: 142011x | Komentarzy: 32 | Okejek: 736 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

06.12

05.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało