Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Arnold Schwarzenegger gasi z klasą podłego internetowego trolla

103 005  
733   81  
69-letni Arnold Schwarzenegger na swoim profilu facebookowym zamieścił wideo, na którym stoi wraz ze zwycięzcami Światowych Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych, które w 2017 roku odbyły się w jego rodzinnej Austrii. "Ci kolesie inspirują mnie" - tak w kilku słowach ujął to były Mr Universe. Niestety, zawsze znajdzie się jakiś głupi troll, który spróbuje zniszczyć sportowe święto...

Kliknij i zobacz więcej!
Filmik Arniego ma kilkadziesiąt tysięcy polubień, ale pewien malkontent zamieścił taki oto komentarz:
Olimpiady Specjalnie nie mają żadnego sensu. Olimpiady są dla wybitnych sportowców z całego świata, by ci mogli rywalizować ze sobą i określić, który jest najlepszy. Zmagania przygłupów to kompletne zaprzeczenie tego.
Kliknij i zobacz więcej!
Pomimo tego, że ten komentarz był głupi i podły, nie usunę go ani nie dostaniesz bana (na razie), ponieważ uznałem, że w tej chwili możesz się czegoś nauczyć. Na tę chwilę, gwarantuję ci to, ci sportowcy mają więcej odwagi, współczucia, mózgu i umiejętności - właściwie więcej każdej cechy ludzkiej, niż ty posiadasz. Więc obierz ich drogę - możesz się od nich uczyć, stawiać sobie wyzwania, by coś dać od siebie, dodać coś dla tego świata. Możesz także pozostać na drodze, którą obrałeś. Dalej być smutnym, żałosnym, zazdrosnym internetowym trollem, który nic nie wnosi dla świata, ale kpi z tych, którzy są wartościowi - wszystko z powodu małostkowej zazdrości. Wiem, że tak naprawdę pragniesz tylko uwagi, więc pozwól, że wyrażę się jasno: jeżeli nadal będziesz podążał tą drogą, nikt o tobie nie będzie pamiętał.

Kliknij i zobacz więcej!
25

Oglądany: 103005x | Komentarzy: 81 | Okejek: 733 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

14.12

13.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało