Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Prosta życiowa kompromitacja, na której cię przyłapano

104 722  
357   36  
Jimmy Fallon poprosił swoich widzów o podzielenie się przypałami, kiedy zostali nakryci na robieniu czegoś głupiego. Jedną podzielił się nawet on sam.

#1.

Raz powiedziałem, że jestem chory, żeby nie pójść do pracy. Na plaży spotkałem jednego z moich uczniów. Skinęliśmy sobie głowami, kiedy zorientowaliśmy się, że obydwaj odpuściliśmy sobie w tym dniu lekcje.

#2.


Po prysznicu stanęłam na chwilę nago przy oknie, żeby popatrzeć na kota. Właśnie w tym momencie ulicą obok przejechał samochód Google Maps robiący zdjęcia.

#3.


Wyguglałem jednego gościa przed spotkaniem. Później wyciągnąłem przy nim telefon, żeby pokazać mu zdjęcie swojego psa i zobaczył swoje własne zdjęcie.

#4.


Na pierwszej randce wysłałem SMS-a o treści "ta randka jest okropna, SOS" do - jak mi się wydawało - mojego kolegi, a tymczasem wysłałem go do tej dziewczyny.

#5.


Zawsze kiedy oglądam "Króla Lwa" odgrywam początkową scenę ze swoim kotem. Dzięki otwartym oknom sąsiedzi też już o tym wiedzą.

#6.


Szef powiedział, że nie będzie go cały dzień. Jednak pojawił się niespodziewanie akurat w momencie, kiedy przy wszystkich udawałem jego zachowanie.

#7.


Zauważyłam przystojnego faceta w kolejce i zaczęłam udawać, że macam mu tyłek, a on zrobił krok do tyłu wprost w moje ręce, kiedy zaczynałam je zaciskać.

#8.

Nigdy nie puściłam bąka przy mężu, do czasu porodu. Wtedy jeden się wymsknął. Mąż spojrzał na mnie i powiedział: "Słyszałem to".

#9.


Powiedziałem w pracy, że jestem chory, żeby pójść na koncert. Dzień później szef powiedział, żebym następnym razem nie stał w pierwszym rzędzie. Pokazali mnie w telewizji.

#10.


Kłóciłem się z policjantem, że miałem zapięte pasy. Okazało się, że zatrzymał mnie dlatego, bo sprzączka od pasów wisiała poza drzwiami.

#11.


Poszedłem po raz pierwszy z żoną do sex shopu i sprzedawca powitał mnie słowami "Miło pana znów widzieć!"

#12.


Odebrałem w pracy telefon, podając się za szefa. To szef dzwonił.

#13.


Mój kolega udaje, że jest znajomym menadżera w każdej restauracji, do której idziemy, żeby dostać zniżki. Działało, dopóki raz nie trafiliśmy na menadżera.

#14.


Zacząłem szczekać i warczeć na kota mojej sąsiadki, po czym zorientowałem się, że ona stoi na podwórku i mnie obserwuje.

#15.


Poczułam chyba jakiś zew patriotyzmu i śpiewałam hymn pod prysznicem. Sąsiedzi salutowali mi przez tydzień.
8

Oglądany: 104722x | Komentarzy: 36 | Okejek: 357 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

23.01

22.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało