Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Alkoholowy Uniwersytet JM

20 046  
4   21  
Pierwszy października za pasem. Idąc z duchem czasu Joe Monster rozszerza swoją ofertę. Już od 1 października Bojownicy otrzymują niepowtarzalną okazję podnoszenia swoich kwalifikacji i doskonalenia umiejętności na ABSOLUTnie jedynej w swoim rodzaju Uczelni. Oto otwiera przed Tobą swoje podwoje wyjątkowy, unikalny w skali światowej... Uniwersytet Alkoholowy JM.

WŁADZE UCZELNI

Najwyższą władzą Uniwersytetu Alkoholowego jest Monopol. Na co dzień Monopol, czyli cały Uniwersytet, jest zarządzany przez rechlora wybieranego spośród chlorów przez Uczelniane Kolegium Chlorów, w skład którego wchodzą reprezentanci pracowników naukowych, studentów, pracowników technicznych i administracyjnych. Rechlor jest wspomagany przez pięciu prorechlorów, również wybieranych przez Kolegium Chlorów. Dziechlani poszczególnych wydziałów wybierani są w podobny sposób. Sprawami administracyjnymi uniwersytetu zajmuje się Dyrektor Administracyjny [wyznaczany przez rechlora], zaś finanse są pod opieką tych chlorów, którzy są aktualnie trzeźwi.

Rechlor - megachlor dr Joe "10 Setek na minutę " Monster
Prorechlor ds. Zaopatrzenia   chlor dr win Pablo "Człowiek Wino" Key
Prorechlor ds. Nowych Marek   chlor nadzwyczajny Kuba Whisky Walker


Prorechlor ds. Marek Zagranicznych  chlor dr haftujący pani Qbek Jameson
Prorechlor ds. Polityki Ugodowej z Władzami chlor dr przechlany Zdzisław Kish 

EGZAMIN WSTĘPNY

1. Składa się z części praktycznej i teoretycznej.

2. Część teoretyczna ma miejsce nazajutrz po egzaminie praktycznym.

3. Odbywa się na terenie uczelni.

4. Uczelnia gwarantuje miejsce do spania na trawniku przed głównym budynkiem - rezerwacja miejsca nie jest potrzebna [z uwagi na znaczny obszar zajmowany przez budynki uczelni].

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

1. Kandydat przychodzi z podkładem - będzie badany alkomatem. Minimum, które musi mieć wypite na wjazd, to 2,0 promila [brak górnego limitu]. Kandydaci ze stężeniem poniżej 2,0 nie będą w ogóle dopuszczeni do części praktycznej egzaminu wstępnego.

2. Celem egzaminu jest zwiększenie stężenia alkoholu we krwi kandydata [z minimum 2,0 promila] o kolejne 2 promile [lub więcej - tu także brak górnego limitu].

3. Egzamin trwa pełną godzinę, po upływie której kandydat musi być w stanie przedstawić się z imienia i nazwiska, a także stać na własnych nogach bez niczyjej pomocy przez minimum 10 sekund.

4. Kandydat przychodzi na egzamin z własnym zaopatrzeniem, którego rodzaj jest całkowicie dowolny. Brak jakichkolwiek ograniczeń jakościowo-ilościowych. Dozwolone jest także spożywanie napojów niezawierających alkoholu.

5. W związku z punktem 4 dozwolone jest mieszanie.

6. W trakcie egzaminu nie wolno spożywać niczego oprócz płynów [dotyczy to także zagrychy, narkotyków oraz papierosów] ani przyjmować alkoholi drogą inną niż doustnie [przez gardło czyli].

7. Po rozpoczęciu egzaminu kandydatowi nie wolno zmieniać ilości ani składu swojego zaopatrzenia [modyfikować go] - przez egzamin musi przejść z zaopatrzeniem, jakie zadeklarował przed jego rozpoczęciem.

8. Zapewniamy pomoc medyczną na miejscu, a także rezerwujemy miejsca w pobliskiej izbie wytrzeźwień - tym samym zapewniamy ochronę przed ewentualną interwencją policji.

9. Między innymi w związku z punktem 8 opłata za część praktyczną egzaminu wstępnego wynosi 75 PLN. Opłata ta w żadnym przypadku nie podlega zwrotowi.

10. Brak limitów wizyt w toalecie.

11. Brak podziałów na kategorie wagowe [klasa open].

12. Wiadomość o ewentualnym pomyślnym przejściu części praktycznej egzaminu wstępnego jest podawana zaraz po zrealizowaniu przez kandydata założeń punktu 3. [jak i wszystkich innych punktów potrzebnych do uzyskania pozytywnego wyniku]. W związku z ograniczoną zdolnością osób zdających do prawidłowego rozumowania wyniki egzaminu zostaną umieszczone [między innymi] na tablicy ogłoszeń przy wejściu do budynku głównego.

Kandydatów przystępujących do części praktycznej dyskwalifikuje niewypełnienie założeń punktów 2, 3, 6 i 7, a także:
- puszczenie pawia
- utrata przytomności
- zaśnięcie
- opuszczenie terenu, na którym odbywa się egzamin

Niezaliczenie części praktycznej wiąże się nie dopuszczeniem do części teoretycznej

CZĘŚĆ TEORETYCZNA

Aby móc przystąpić do części teoretycznej, należy pomyślnie przejść egzamin praktyczny.
Niestawienie się na egzamin teoretyczny jest równoznaczne z rezygnacją [kac jest tutaj czynnikiem dodatkowo sprawdzającym przygotowanie do studium alkoholowego].

Część teoretyczna obejmuje:

1. Półgodzinny test ze znajomości pojęć dotyczących nałogów [nie tylko alkoholowego].

2. Półgodzinny test ze znajomości marek napojów wyskokowych.

3. Półgodzinny test dotyczący picia towarzyskiego [różne sytuacje (a)społeczne].

Przerwy pomiędzy poszczególnymi testami wynoszą 10 minut.
Opłata za egzamin wynosi butelkę wódki [marka, producent itp. dowolne, byle nie tańsza niż 50 PLN].

Dodatkowe punkty, doliczane do wyników testów teoretycznych [za które można uzyskać maksymalnie 450 punktów], kandydat może zdobyć:
- po okazaniu kwitów z izby wytrzeźwień [każdy kwit = 1 punkt]
- po okazaniu dokumentów świadczących o zatrzymaniu przez policję w związku ze spożywaniem alkoholu [każdy dokument = 2,5 punktu]
- po okazaniu zaświadczeń z pobytu w szpitalu z powodu zatrucia alkoholem [każde zaświadczenie = 5 punktów]

W przypadku braku miejsc przyjmowani będą kandydaci z najlepszymi wynikami z części praktycznej [założenia punktów 1 i 2 będą miały tu decydujące znaczenie].

Dodatkowe informacje oraz odpowiedzi na wszelkie pytania można uzyskać pisząc na adres dziechlanat@jm.edu.pl

Nie zmarnuj - hep! - tej - hep! - szansy! Co masz - hep! - wypić jutro, wypij - hep! - dziś!

PS. Jak mówią na mieście, do zdania niezbędna będzie znajomość układu okresowego pierwiastków


Oglądany: 20046x | Komentarzy: 21 | Okejek: 4 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało