Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Odważna 17-latka po chemioterapii nie zamknęła się w piwnicy, ale zrobiła sobie sesję foto. I chwali się nią

43 333  
158   39  
17-letnia Andrea Sierra Salazar z Teksasu straciła włosy po chemioterapii. Przechlapane. Ale Andrea, wbrew temu, co się myśli o stanie po chemii, nie czuje się brzydka i postanowiła pokazać to całemu światu. Wielki plus za odwagę i pozytywne przesłanie dla innych osób dotkniętych taką tragedią!

Na swoim Facebooku napisała: "Ta podróż nauczyła mnie kochać i akceptować siebie bez względu na to, jak wyglądam. Włosy na głowie nie określają tego, kim człowiek naprawdę jest. Wszystkie dziewczyny są księżniczkami, a dziś czuję się piękna wewnątrz i na zewnątrz".


"Nie było żadnych objawów. Pewnie nie wiedziałabym, że mam raka, gdyby nie to, że pewnego dnia poczułam ból szyi, taki jak po złym ułożeniu podczas snu. Kiedy dotknęłam mojej szyi, wyczułam duże zgrubienie".


Lekarze zdiagnozowali u niej 2 stadium chłoniaka Hodgkina.

"Przed chemioterapią zawsze byłam pewna siebie, więc kiedy włosy zaczęły mi wypadać, spojrzałam w lustro i bałam się, że już nigdy nie będę czuć się ze sobą dobrze".

"Po chwili zdałam sobie sprawę, że nie mam się czego wstydzić, że powinnam być z siebie dumna".

"Nie chodzi mi tylko o zewnętrzne piękno, ale o piękne wnętrze. Właśnie to zainspirowało mnie do sesji zdjęciowej bez peruki. Rak nie powstrzyma mnie od bycia księżniczką".
16

Oglądany: 43333x | Komentarzy: 39 | Okejek: 158 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało