Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Niezadowolona klientka i cięta riposta pana Zbigniewa, szefa nowojorskiej restauracji

156 023  
840   43  
Zbigniew Szymczyk to właściciel baru "Iron Horse" w Nowym Jorku na Dolnym Manhattanie. 12 stycznia 2016 roku niezadowolona Megan z Kanady na portalu Yelp dała restauracji zaledwie jedną gwiazdkę, co sprowokowało pana Zbigniewa do umieszczenia swojego komentarza...

Kliknij i zobacz więcej!
Nie polecam tego miejsca, by coś zjeść lub spokojnie wypić drinka. Spotkałam się tam z przyjaciółmi o 15 i muzyka była tak głośna, że nie słyszeliśmy nawet siebie nawzajem. Obsługa fatalna, tyle żeby udało się dostać drinka przy barze. Jedzenie też było okropne.


Następnego dnia odpowiedział właściciel Iron Horse NYC:

Kliknij i zobacz więcej!
Megan, dziękuję, że nas odwiedziłaś i dziękuję za twój komentarz. Skoro podzieliłaś się na Yelp swoją opinią, pozwól, że ja podzielę się swoją.
Czytałem także twoje opinie o innych miejscach, w których byłaś. Wydaje mi się, że lubisz ciche kawiarenki i wytworne jedzenie, żadnej z tych rzeczy nigdy nie reklamowaliśmy u siebie. Proszę, zwróć uwagę, że nasz opis na Yelp mówi:

Atmosfera: Mocno specyficzna
Poziom hałasu: Głośno


Kliknij i zobacz więcej!
Więc jeżeli już masz narzekać, to miałem nadzieję, że przynajmniej narzekasz na coś, co powinno być w naszej ofercie i co obiecaliśmy spełnić. Jesteśmy głównie głośnym barem z typowo imprezową atmosferą, serwujemy podłe burgery, skrzydełka i inne typowo barowe przekąski w ŚMIESZNIE niskich cenach jak na Dolny Manhattan. Gdzie indziej możesz się napić piwa za 2 dolary? Gdzie indziej możesz zjeść 200-gramowego świeżego burgera w zestawie z piwem za jedyne 10 dolarów?

Mamy 4 gwiazdki na Yelp nie dlatego, że nasze jedzenie zwala z nóg. Te 4 gwiazdki są od tej większości klientów, która przychodzi do nas, by miło spędzić czas i oderwać się od przyziemnej rzeczywistości, ciesząc się prostym, przyzwoitym posiłkiem w niskiej cenie.

Sugeruję więc, byś dostosowała swoje oczekiwania do rodzaju przybytku, który odwiedzasz i, na przyszłość, zasięgnij głębszej opinii, zanim zdecydujesz się wybrać miejsce, które będzie odpowiadać twoim preferencjom. Daję ci jedną gwiazdkę, bo jesteś fatalna w wyborze restauracji, które pasują do twojego gustu. Dam więcej gwiazdek, jeśli wrócisz i wypijesz ze mną drinka.


31

Oglądany: 156023x | Komentarzy: 43 | Okejek: 840 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało