Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

15 interwencji służb porządkowych, które wywołały uśmiech na twarzy nawet u ponurych policjantów

56 035  
261   39  
Praca policjanta jest ciężka i niebezpieczna. Na szczęście są też takie dni, kiedy uśmiech pojawia się na twarzy, z pozoru ciężkie sprawy okazują się błahostkami, a przestępcy sami pakują się za kratki...

#1. Kobieta mieszkająca na Serrano Road zgłosiła, że dwaj mężczyźni weszli do jej ogródka i wycinają jej krzaki marihuany.

Kliknij i zobacz więcej!

#2. Mężczyzna wzywający pomocy

Kliknij i zobacz więcej!
O 7:14 przyjęto zgłoszenie od mieszkańca Bank Street, dotyczące nieznanego mężczyzny krzyczącego na ganku "Help!". Po dotarciu na miejsce zgłoszenia okazało się, że mężczyzna wołał swojego kota, który wabi się Help.

#3. Zaniepokojona babcia

Kliknij i zobacz więcej!
Policja otrzymała zgłoszenie od pewnej staruszki, która zgłosiła, że jej nastoletnia wnuczka, która w zeszłym tygodniu była na nartach, spotkała osobę, która sprzedała jej za 30 dolarów coś, co miało być "pieczarkami w czekoladzie". Wnuczka poinformowała także babcię, że po zjedzeniu grzybków żyrafy goniły dziewczynę po stoku.

#4. Policjanci rozwiązali sprawę zaginionego bekonu

Kliknij i zobacz więcej!
Mieszkaniec Grand Rapids zgłosił policji, że ktoś wtargnął w nocy do jego domu i ukradł z lodówki 2,5 kilograma bekonu.
W wyniku śledztwa policjanci odkryli, że to jego żona wstaje w nocy na późną przekąskę, ale bała się do tego przyznać.

#5. Do biura szeryfa wszedł mężczyzna, by "dowiedzieć się, jak zabić zgodnie z prawem" osobę, która go prześladowała.

Kliknij i zobacz więcej!


#6. Oburzona sąsiadka

Kliknij i zobacz więcej!
Kobieta mieszkająca na Center Road zgłosiła, iż jej sąsiad robił jej zdjęcia, gdy była w łazience. Policja stwierdziła, że kobieta jest wyraźnie pod wpływem alkoholu i prawdopodobnie widziała tylko błysk światła z łazienki sąsiada. Mundurowi po rozmowie z sąsiadem stwierdzili, że jest on kompletnie ślepy i jak to określił "nie robiłby jej zdjęć nawet gdyby nie był ślepy".

#7. Podejrzana wiewiórka

Kliknij i zobacz więcej!
Pewien mężczyzna zgłosił, że na Davis Drive dziwna wiewiórka biega w kółko i nie wiadomo, czy jest chora, czy może została potrącona przez samochód. Policjant odpowiedział na wezwanie i dojeżdżając na miejsce zgłoszenia rozjechał wiewiórkę.

#8. Nieudolny złodziej

Kliknij i zobacz więcej!
Policja w Fullerton szuka mężczyzny, który próbował okraść restaurację Wendy's w plastikowej torbie nałożonej na głowę. Porucznik Tom Basham potwierdził, że mężczyzna zatrzymał się przy okienku drive-through, skierował broń w stronę sprzedawcy i zażądał pieniędzy. Sprzedawca zamknął okienko i odszedł.

#9.

Kliknij i zobacz więcej!
Dwaj studenci nieznanej płci zgłosili policji, że zostali w pewien sposób napadnięci w drodze z nieznanej nam szkoły do domu przez bliżej nieokreśloną liczbę napastników, odnosząc prawdopodobnie niesprecyzowane rany lub też nie - policja milczy w tej sprawie.

#10. Policjanci zostali wezwani na Market Square z powodu "podejrzanej monety". Oficer śledczy wyjaśnił, że była to ćwierćdolarówka.

Kliknij i zobacz więcej!


#11. Człowiek w oknie

Kliknij i zobacz więcej!
Z Centrum Kształcenia na Hanson Street nadeszło zgłoszenie o mężczyźnie, który stoi w oknie po drugiej stronie ulicy i od kilku godzin obserwuje szkołę, co sprawia, że przebywający w niej rodzice denerwują się. Policja zidentyfikowała podejrzanego jako wyciętą z kartonu makietę Arnolda Schwarzeneggera.

#12. Podejrzani ludzie

Kliknij i zobacz więcej!
Zgłoszono, że przy North 5th Street w Custer podejrzani ludzie robią coś dziwnego z latarkami. Stróż prawa sprawdził zgłoszenie i okazało się, że nie są to żadni podejrzani ludzie, tylko Kanadyjczycy.

#13. Kobieta zgłosiła w czwartek, że ktoś włamał się do jej domu przy Sumner Street 1200 i podmienił jej komputer na taki sam, tylko niedziałający. No razie nie ma żadnych tropów w tej sprawie.

Kliknij i zobacz więcej!


#14. Wszystkie łosie mają w nosie...

Kliknij i zobacz więcej!
Policja zareagowała na zgłoszenie o stadzie łosi wałęsających się przy publicznej drodze, które stwarzały zagrożenie w ruchu drogowym przy słupku milowym 33. Po rozmowie z policją łosie zgodziły się opuścić drogę i nie wracać.

#15. Psi atak

Kliknij i zobacz więcej!
Lower Duck Pond, Lithia Park, Ashland. W niedzielę o 11:20 policja zareagowała na zgłoszenie dotyczące dwóch psów biegających luzem i atakujących kaczki.
Policjanci przywołali właściciela psów. Powołując się na policyjny raport - kaczki odmówiły pomocy lekarskiej i opuściły teren.
1

Oglądany: 56035x | Komentarzy: 39 | Okejek: 261 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

28.02

27.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało