Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

11 rzeczy, które ma każda samotna kobieta

479 876  
587   174  
Są ich miliony. Spotkamy je w każdym kraju i w prawie każdej kulturze, mimo to da się znaleźć pewne elementy wspólne dla nich wszystkich.

#1. Profil na portalu randkowym

Konto utrzymywane głównie w celu wzmacniania samooceny na poziomie "bogini". Nawet jeśli wygląda jak wysuszona krewetka, to i tak zawsze znajdzie się jakiś amant, który będzie ją komplementować i namawiać na spotkanie. Skoro jest "boginią", to przecież nie będzie odpisywać każdemu. Może w ogóle nie będzie odpisywać. Popatrzy sobie na zdjęcia, podbuduje własne ego i wyloguje się.

#2. Przyjaciel


Między nią i nim nigdy nic nie było i nie będzie. Nawet seksu. Potrzebuje go, by mógł ją pocieszać, wyciągać na zakupy, na kawę, spacery i inne atrakcje. Może i byłby dla niej idealny, może i skrycie kocha ją z całych sił, ale ona czeka na innego.

#3. Butelka wina


Trunek trzymany na specjalną okazję. Taka zdarza się mniej więcej raz w tygodniu, gdy w odwiedziny wpada jej przyjaciółka. Też samotna.

#4. Nowy cudowny środek na cellulit


W odróżnieniu od mężatki, u której antycellulitowy "scrub" od trzech lat leży przy wannie i zdobi łazienkę, samotna kupuje i naprawdę używa tego kosmetyku.

#5. Kot


Tego elementu wyposażenia wnętrza mieszkania samotnej kobiety nie mogło zabraknąć w tym zestawieniu.

#6. Prezerwatywy


Gdy facet (oczywiście nie ten przyjaciel) przychodzi w gości z jakąś ważną sprawą, to w 50% przypadków zapomni gumek. Przezorna zawsze ubezpieczona.

#7. Oddział cioć "dobra rada"


Przy każdej możliwej okazji bombardują ją uwagami typu "Wszystko robisz nie tak" i ostrzeżeniami "Zobaczysz, zostaniesz starą panną!". Po pierwsze, czy przypadkiem już nie jest starą panną? Po drugie, kto je w ogóle prosił o komentarz?

#8. Okruchy w łóżku


Skoro można bezkarnie żreć w łóżku, to dlaczego tego nie robić? Trzeba mieć jakieś radości w życiu.

#9. Gry na Facebooku


W hodowli kwiatów i warzyw na wirtualnej farmie ma już 135 level!

#10. Rower stacjonarny lub orbitrek


Znów można tutaj zauważyć istotną różnicę między mężatką a singielką. U samotnej kobiety ten przyrząd nie zamienił się w wygodny wieszak na ubrania.

#11. Praca


Praca ma to do siebie, że zawsze może wypełnić wszystkie puste miejsca w naszym życiu. Nigdy jej nie braknie. A jak jeszcze zapłacą za to dodatkowo, to już w ogóle super. Wystarczy się porządnie zanurzyć w gęstych odmętach pracy, by zagłuszyć dołujące rady cioć oraz fascynujące opowieści znajomych o ich dzieciach.
103

Oglądany: 479876x | Komentarzy: 174 | Okejek: 587 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

26.05

25.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało