Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

10 gangów motocyklowych cieszących się złą sławą

120 856  
213   34  
Filmy i seriale pokazują nam członków gangów motocyklowych jako wielkich, brudnych, zarośniętych troglodytów, którzy oprócz jazdy na wypasionych harleyach zajmują się jeszcze bijatykami w barach i łamaniem prawa. 99% procent członków klubów motocyklowych to przestrzegający prawa obywatele, a jedynie 1% z nich to kryminaliści. Oto gangi, które na co dzień zadzierają z prawem.

#1. Vagos

3129204271 A10E782A8F
Ten klub został założony w san Bernardino około 1960 roku. Członkowie klubu mają naszywki przedstawiające nordyckiego boga Loki jadącego na motocyklu. Klub ma 24 oddziały na zachodzie USA oraz 3 w Meksyku. Klubem Vagos interesuje się FBI i ATF, podejrzewając jego członków o produkcję i dystrybucję metamfetaminy, morderstwa, pranie pieniędzy i handel bronią. Po kilkuletnim dochodzeniu, w 2006 roku aresztowano i osądzono 25 członków klubu.

#2. Free Souls

Fscolor
Klub założono w Oregonie pod koniec lat sześćdziesiątych. Ich naszywka to egipski symbol Ankh (symbol życia) wpisany w koło motocykla. Prawie wszystkie oddziały mieszczą się w stanie Oregon oprócz jednego, który działa w Vancouver w Kanadzie. 2 maja 2007 roku trzech członków klubu zostało aresztowanych pod zarzutem popełnienia kilku przestępstw. Jako dowody przedstawiono znalezione w klubach nielegalne narkotyki, broń i części kradzionych motocykli.

#3. Bandidos

Sargentodearmas
Założony w San Antonio w 1966 roku klub ma bardzo złą sławę. Jego symbol to otyły Meksykanin w sombrero na głowie z maczetą w jednej ręce i pistoletem w drugiej. Kolory klubu to złoty i czerwony. W Stanach Zjednoczonych działa 90 filii i kilkanaście oddziałów w Niemczech, Australii i Azji. O Bandidos mówi się bardziej jako o gangu niż klubie motocyklowym. Od samego początku zajmują się nielegalnymi działaniami. Policja podejrzewa, że Bandidos stoją za morderstwem członka Hell’s Angels. Członkowie klubu byli aresztowani na przestrzeni lat za morderstwa, handel narkotykami, nielegalne posiadanie broni, napady oraz wymuszenia.

#4. Highwaymen

Highwaymen-Patch
Klub powstał w Detroit w 1954 roku i oprócz USA ich filie działają w Norwegii i Anglii. Kolory klubu to czarny i srebrny, a ich znak to skrzydlata czaszka w skórzanej kurtce i czapce. Ich motto to: „Mimo że jedziemy autostradami w cieniu śmierci, nie lękamy się zła, ponieważ jesteśmy największymi skur***ami na drodze”. Klub ten nie jest uznawany przez federację klubów motocyklowych z powodu ich złej reputacji. W maju 2007 roku aresztowano 40 członków klubu podejrzewanych o malwersacje finansowe, ubezpieczeniowe, zabójstwa na zlecenia, handel kokainą i korumpowanie policjantów.

#5. Warlocks

Picture 1-118
Klub został założony w Filadelfii w 1967 i przyciągnął wtedy w swe szeregi weteranów wojny w Wietnamie. Członkami mogli być tylko biali mężczyźni. Kolory klubu to biały i czerwony, a symbolem jest skrzydlata Harpia. Członkowie klubu są kojarzeni z obrońcami białej rasy. W 2008 roku prezydent klubu Bucks County został aresztowany za posiadanie 5 kilogramów metamfetaminy. Potem aresztowano jeszcze czterech motocyklistów i oskarżono o sprzedanie tego narkotyku o wartości 9 milionów dolarów.

#6. Sons of Silence

Photoid12570
Sons of Silence działają od 1966 roku, głównie na terenie wschodnich stanów USA, ale mają również odziały w Niemczech. Ich motto to: „Dopóki śmierć nas nie rozłączy”. Ich logo to orzeł wpisany w literę A. W październiku 1999 roku 37 członków klubu trafiło za kraty za handel narkotykami i bronią. Podczas przeszukania klubów, ATF znalazło 10 kilo metamfetaminy, 35 sztuk broni palnej, 4 granaty oraz gotówkę.

#7. Outlaws

410W
Jest to jeden z najbardziej znanych i najstarszych klubów. Założono go w 1935. Insygnia klubu to czaszka ze skrzyżowanymi pistonami, wzorowane na logo, które miał Marlon Brando na kurtce w filmie "The Wild One". Prezydent klubu Harry Joseph Bowman został wysłany do więzienia w 1999 roku za trzy zabójstwa. Klub ma swoje oddziały na całym świecie, i na całym świecie członkowie klubu są aresztowani za liczne przewinienia od handlu narkotykami przez czerpanie zysków z prostytucji aż po wymuszenia i morderstwa.

#8. Pagans

Paganscol
Powstali w 1959 roku w Maryland i działają głównie na terenie wschodniego wybrzeża. Oprócz emblematu klubu - nordyckiego boga słońca Surtr, członkowie przypinają też nazistowskie naszywki. Znani są z odwiecznej rywalizacji z Hell’s Angels i z zajmowania się przestępstwami takimi jak wymuszenia, podpalenia, morderstwa i handel narkotykami. W lutym 2002 roku 72 członków klubu zostało aresztowanych podczas imprezy na Long Island. Poszli tam specjalnie po to, aby dołożyć znienawidzonym Hell’s Angels. Wynik bitki to 10 ciężko rannych i jeden zabity. W 2005 Pagans rzekomo zastrzelili wiceprezydenta oddziału Hell’s Angels z Filadelfii.

#9. Mongols

Mongols
Członkami tego klubu są głównie Latynosi, których nie przyjęto do innych klubów z powodu rasy. Klub powstał w 1969 roku w Montobello, a jego oddziały działają w zachodnich stanach USA, Kanadzie, Meksyku i Włoszech. Nienawidzą oni Hell’s Angels, który to klub odmówił Latynosom wstępu w ich szeregi. W 2008 roku, po tym, jak 4 agentów ATF wniknęło w szeregi klubu i dowiedziało się o ich nielegalnych działaniach, przeprowadzono operację, podczas której aresztowano 38 członków gangu wraz z jego prezydentem. Wystawiono 160 nakazów przeszukania i 110 nakazów aresztowania. Obecnie członkowie klubu nie mogą nosić logo klubu na żadnej części garderoby.

#10. Hell’s Angels

6Af6F70Daed83Cabf515D3Af05Ca20B6
To najsłynniejszy i najgroźniejszy gang motocyklowy działający w 27 państwach na 6 kontynentach. Nie wiadomo dokładnie kto i kiedy założył ten klub. Uważa się, że powstał pomiędzy 1940 a 1950 rokiem w Kalifornii. Ich insygnia to trupia czaszka wzorowana na insygniach 552 Eskadry Bombowej. Członkiem klubu może zostać tylko biały, heteroseksualny mężczyzna, który nie był w młodości molestowany. Słyną głównie z tego, ze walczą z pozostałymi klubami motocyklowymi i stanowią realne zagrożenie oraz notorycznie łamią prawo. Członkowie gangu są aresztowani za każde istniejące przestępstwo. Porachunki między Hell’s Angels a innymi gangami są krwawe i nierzadko kończą się śmiercią motocyklistów.
3

Oglądany: 120856x | Komentarzy: 34 | Okejek: 213 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

29.05

28.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało