Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

8 gestów, którymi kobieta daje znać, że facet jej się podoba

644 371  
650   127  
Powszechnie wiadomo, że mężczyźni lubią grać w otwarte karty i nie zawracają nikomu gitary delikatnymi sugestiami i jeśli czują taką potrzebę, to walą prosto z mostu. Za to płeć piękna do sygnalizowania swojego zainteresowania używa całej palety subtelnych znaków i gestów, które warto znać.

#1. Poprawianie

Pierwsze, co robi kobieta, by zwrócić na siebie uwagę mężczyzny, to poprawianie — poprawia i tak idealną już fryzurę, wygładza fałdki na ubraniu, sprawdza, czy nic się nie przesunęło itd. Ten chwyt jest bardzo prosty w działaniu, gdyż mężczyzna, niczym tyranozaur z „Jurassic Park”, odruchowo prędzej zwróci uwagę na poruszający się obiekt niż statyczny, a co dopiero mówić, jeśli ma do czynienia nie z obiektem, a z piękną kobietą.

#2. Granie butem


Kołysanie buta na palcach nogi na chwilę obnaża przed męskim wzrokiem piętę kobiety i pozwala zwrócić uwagę na jej zgrabne nogi oraz delikatne kostki, czasem dodatkowo ozdabiane bransoletką. Obserwowanie tych ruchów może odkryć emocje płci pięknej — płynne, subtelne i rytmiczne ruchy oznaczają miłe, czasem niedwuzaczne myśli oraz zamiary kobiety, a energiczne i gwałtowne — rozdrażnienie.

#3. Układanie nóg lub stóp


Jeśli facet jest ciekawym rozmówcą albo kobieta po prostu lubi z nim przebywać, jej nogi będą ułożone w jego kierunku.

#4. Demonstrowanie biustu


Piersią kobieta będzie karmić swoje potomstwo, więc intuicyjnie pokazuje swoje możliwości poprzez przeciąganie się i prostowanie pleców, co pozwala lepiej zademonstrować biust. Jeśli mężczyzna obserwuje ten ruch u swojej rozmówczyni, jest na dobrej drodze. Lepiej, żeby tego nie spieprzył.

#5. Pokazywanie szyi


Kobiety często zginają głowę do przodu lub do tyłu, przekręcają na bok i demonstrują swoją delikatną szyję. Tym sposobem próbują podkreślić piękno postawy i cery. Oprócz tego dają do zrozumienia, że nie boją się mężczyzny — przecież szyja to niezwykle delikatne i kruche miejsce, a instynkt człowieka każe mu je ochraniać. Żeby jeszcze bardziej uwydatnić swoje walory, kobieta często przesuwa dłonią po szyi, czyli jak w punkcie pierwszym — przyciąga uwagę mężczyzny poprzez poruszający się obiekt.

#6. Wargi i usta


Oblizywanie warg, delikatne otwieranie ust, powolne jedzenie podłużnych produktów (np. banan lub lody) przy jednoczesnym patrzeniu w oczy mężczyzny, picie drinka przez słomkę… Co tu dużo mówić, wszystko jasne.

#7. Obnażanie barku


Łączenie okrągłego kobiecego barku z biustem kobiety jest „wgrane” w męską podświadomość. Zwróćcie uwagę jak pozowała do zdjęć Marylin Monroe — odkryty bark i zalotne spojrzenie. Taki gest wręcz odbiera facetom rozum.

#8. Gra z biżuterią


Bawienie się kolczykami lub naszyjnikiem może wyrazić bardzo wiele. Kobieta podświadomie odczuwa zadowolenie z dotyku swojej biżuterii, to oznaka, że czuje się komfortowo. Widząc to, mężczyzna powinien jak najprędzej skomplementować gust swojej rozmówczyni. Sukces murowany.
16

Oglądany: 644371x | Komentarzy: 127 | Okejek: 650 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

02.04

01.04

31.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało