Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Ciężkie życie mężczyzny

299 035  
613   47  
Bycie mężczyzną to nie taka prosta sprawa. Nawet najtwardszy zawodnik ma swoje problemy i słabości, które męczą go każdego dnia.

#1. Jaskiniowiec

Mogą być wszędzie: na szyi, na rękach, na klatce piersiowej i nie daj bóg na plecach. Oczywiście, wszyscy są w jakimś stopniu owłosieni, czasem jest to nawet pociągające, ale, no właśnie, „czasem”. Po co nam włosy na dużym palcu u nogi? Albo w uszach? Czy jest coś bardziej nużącego i marnującego czas niż poranne golenie się?

#2. Problemy z hydrauliką


Życie jest okrutne. W młodości, kiedy z potencją nie mamy żadnych problemów, płeć piękna niekoniecznie jest nami zainteresowana - mamy pryszcze, wstydzimy się, nie umiemy rozmawiać z dziewczynami i tak dalej. Gdy jesteśmy starsi, atrakcyjniejsi (a może przede wszystkim bogatsi?) i gdy mamy o wiele więcej możliwości uprawiać seks, nasz sprzęt nie zawsze chce współpracować.

#3. Uwaga na jajka


Rzadko który mężczyzna potrafi zapomnieć, że między udami ma dwa niezwykle ważne elementy. Pewnie nie raz zastanawiałeś się, czy laptop godzinami trzymany na kolanach nie ugotuje waszych przyszłych dzieci. Jak dowodzą badania, twoje obawy nie są bezpodstawne.

#4. Kiepski seks? Wina faceta


W tej sferze mężczyźni są pod olbrzymią presją. Najpierw trzeba uruchomić swój sprzęt (patrz punkt 2), a to, czy się to uda zależy od kilku czynników, np. urody partnerki, stanu zdrowia i ilości wypitego alkoholu. Jeśli coś idzie nie tak, to wina jest zawsze po stronie faceta.

#5. Lubi dzieci? Pewnie pedofil


W czasach polowania na seksualnych wykolejeńców obrywa się także niewinnym. Dziewczyna, która uśmiecha się do obcego dziecka w autobusie to kandydatka na idealną matkę, ale jeśli zrobi to facet, to lepiej dla niego żeby wysiadł na najbliższym przystanku.

#6. Gumki


Wiadomo, gumki są podstawą bezpieczeństwa, nikt tego nie kwestionuje (oprócz panów w czarnych sukienkach). Ale prezerwatywy to także masa problemów. Rozmiar nie zawsze pasuje, a zakładanie tego ustrojstwa staje się czasem prawdziwym wyzwaniem. Zastanawiałeś się kiedyś, jak głupio wtedy wyglądasz? No i romantyczna atmosfera poszła się… kochać.

#7. Na linii ognia


Przyjęło się, że to mężczyzna ma zrobić pierwszy krok - podejść do nieznajomej dziewczyny, powiedzieć „cześć” i zarzucić jakąś gadkę. Jednak podczas tej próby nie wszystko może pójść zgodnie z planem, a wtedy dostaniesz etykietkę „On jest jakiś dziwny”. Jakby tego było mało, opinia o tobie może rozejść się wśród koleżanek twojego niedoszłego celu jak świeże bułeczki.

#8. Podwójne standardy


Co społeczeństwo myśli o bójkach? „Przemoc to zło, niecywilizowany sposób rozwiązywania konfliktów”. Ale gdy jakaś swołocz zacznie cię publicznie obrażać, albo co gorsza, będzie się przystawiać do twojej dziewczyny, to wszyscy wokół będą oczekiwać, że dasz mu po mordzie. Masz więc dwa wyjścia: ruszasz do walki i ryzykujesz swoje zdrowie albo wybierasz wariant francuski i zostajesz nazwany tchórzem.

#9. Dostać z liścia to normalka


Społeczeństwo w swojej hipokryzji dopuszcza jedną formę przemocy - bicie mężczyzny przez kobietę. Słaba płeć może publicznie spoliczkować swojego partnera i nikt nie uzna tego za przejaw bezsensownego okrucieństwa. Zamiast tego zaczną się domysły, czym sobie zasłużył ten facet na taką karę.

#10. Kop w jaja


Ta jedna chwila może i jest krótka, ale przepełniona nieznośnym bólem, którego słowami nie byłby w stanie opisać nawet Mickiewicz do spółki z Puszkinem. Po prostu koszmar. Wystarczy jedno sprawne uderzenie, a największy twardziel składa się jak scyzoryk.
8

Oglądany: 299035x | Komentarzy: 47 | Okejek: 613 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

26.02

25.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało