Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Okładki znanych książek - okiem 6-latki

81 006  
176   15  
Jeśli sądziliście, że „Władca pierścieni” to barwna i pouczająca książka o heroicznej walce dobra ze złem, a „Folwark zwierzęcy” jest alegorią komunizmu przeniesioną w świat zwierząt, to macie rację. Jednak oko 6-latki, nieskalane dorosłością, patrzy na to zupełnie inaczej.

„Wielki Gatsby”


Myślę, że to książka o nawiedzonym lunaparku i magicznym magiku, który jest dobry i zły i chce pogonić stamtąd duchy. Myślę też, że pod koniec magik podpali lunapark, bo mieszkają w nim duchy.

„Folwark zwierzęcy”

Wygląda jak książka dla dzieci. Myślę, że jest o osiołku i śwince, które mieszkają w jednym gospodarstwie i się nie lubią. Książka jest chyba śmieszna i pewnie ma fajne zakończenie.

„Lot nad kukułczym gniazdem”

To chyba książka dla dzieci, bo jest kolorowa. Chyba jest o małym ptaszku, który leciał nad gniazdem kukułki, i dlatego się tak nazywa. Wygląda jak bardzo słodka książka dla dzieci.

„Moby Dick”

Słyszałam już o tej książce, ale nie mam pojęcia o czym może być. Myślę, że na okładce jest wieloryb – ale wywrócony na drugą stronę (fuu). Cała książka jest o wielorybie, który nazywa się Moby Dick.

„Buszujący w zbożu”

Tu chyba nie ma żadnej historii. Okładka jest dziwna. Nie można się niczego domyślić jak z pozostałymi okładkami.

„Mechaniczna pomarańcza”

To jest o człowieku, który jest robotem – bardzo kolorowym robotem. Całkiem fajny jak na robota.

„Wichrowe Wzgórza”

Wygląda dziwnie. To musi być książka o drzewie. Nie przeczytałabym książki o drzewie. W dodatku to drzewo wygląda na bardzo smutne, bo nie widać nigdzie jego przyjaciół.

„Nowy wspaniały świat”

To książka o przyszłości. Myślę, że w przyszłości będą roboty, bo tak jest w bajkach, więc w książce będzie tak samo.

„Rzeźnia numer pięć”

Ta jest o pustyni. O tajemnicy, którą skrywa pustynia. W sumie to myślę, że jest o maszynie do gry, którą zgubiono na pustyni.

„Władca much”

Chodzi o malutkie miasteczko pod ziemią, w który mieszka dużo ludzi. Chyba gdzieś w Afryce. To chyba książka dla dzieci! I nastolatków! Dla wszystkich!

„Drużyna pierścienia”

Ta książka jest o drzewie na wzgórzu. Drzewo jest głównym bohaterem i jest bardzo miłe, choć wszyscy wokoło są źli. Myślę, że drzewo ma magiczny pierścień, a jacyś źli ludzie chcą go zabrać i położyć na szczycie wzgórza, żeby móc na niego patrzeć.

„50 twarzy Greya”

Na okładce jest jakaś dziwna zebra. Książka pewnie jest o zebrze, która nosi spodnie. To tragiczna książka o panu-zebrze, który lubi chodzić na ryby.

Oglądany: 81006x | Komentarzy: 15 | Okejek: 176 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

17.02

16.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało