Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Niecodzienne recenzje produktów z Amazona

66 651  
273   6  
Amerykanie pozazdrościli nam opisów aukcji z Allegro i na Amazonie prześcigają się w oryginalnych recenzjach kupionych produktów. W zasadzie to dział z recenzjami żyje tam już własnym życiem. Zobaczcie garść wybranych.

Licencjonowana kurtka Luke'a Skywalkera + Medal Yavinu

 Odstraszacz Lasek
Męczyły mnie już te wszystkie laski, które podbijały do mnie na ulicy. Gdy kupiłem tę kurtkę problem się na szczęście rozwiązał.

Cudowne właściwości odstraszania ulegają znacznemu zwiększeniu, gdy razem z kurtką nałoży się dołączony do niej Medal Yavinu. Bez niego niewytrenowane żeńskie oko może pomylić tę uświęconą szatę z kurtką motocyklową Justina Timberlake'a.

A zatem, jeśli jesteś typem kolesia, który lubi siedzieć w ciemnym kącie w barze, popijać przez słomkę Mike's Hard Lemonade [coś jak u nas Sobieski Impress] i dotykać zdjęcia lasek na ekranie telefonu, to ta kurtka jest dla ciebie. Nie pozwól, by trud 7-letnich pracowników fabryki w Szanghaju poszedł na marne.

Książka "A Shore Thing"


Szwietna książka!
Ja był kiedyś profesur angliskiego Harvarda. Pszeczytałem tom ksionżkę, a potem zapomniałem jak liturować i używać angliskiego. Fabua była niezua, była dobra akcja i fajne laski.

Sztuczne jądra


Doskonały prezent ślubny
Żona dała mi je w prezencie na pierwszą rocznicę naszego ślubu. Oryginały zatrzymała dla siebie; trzyma je w słoju, który nosi w torebce (dla bezpieczeństwa, tak mi powiedziała). Teraz nie muszę się już wstydzić chłopaków pod prysznicem po treningu jogi.

Peruka "czeski piłkarz"


Kup koniecznie
Oficjalnie jestem fajny. Zanim Bóg zesłał mi ten podarek, byłem taki jak wy, którzy to czytacie. Na początku podchodziłem do niego nieufnie, ale odkąd jestem w jego posiadaniu, numery telefonów w klubie zgarniam jak kombajn. Nie ruszam się bez niego z domu! Gdy go wkładam, czuję się jak ktoś zupełnie inny. Kobiety twierdzą, że go uwielbiają, chcą go dotykać. Proszę bardzo! Polecam nosić razem pewnością siebie!

Olbrzymi scyzoryk szwajcarski Wenger 16999


Każdy powinien go mieć
Doskonale kroi ser. Szkoda, że nie lubię sera. Rozczarowuje jedynie brak kija do golfa. Być może kiedyś zechcę nauczyć się grać w golfa.

Ruda uranu


Świetny produkt, średnie opakowanie
Nabyłem ten produkt 4,47 miliarda lat temu. Otworzyłem go dzisiaj - połowa zawartości zniknęła.

Krajarka do bananów Hutzler 571B


Uratowała moje małżeństwo
Co można jeszcze napisać o krajarce do bananów Hutzler 571B, czego już nie napisano o kole, penicylinie lub iPhonie... To po prostu jeden z największych wynalazków wszech czasów. Kiedyś ciągle kłóciliśmy się mężem o to, kto ma pokroić banany. To jedna z tych rzeczy, których NIKT nie chce robić. Wiecie, klasyczne "Cały dzień siedziałem z dziećmi, może byś tak sama się trochę zaangażowała i pokroiła te banany?" oraz "Myślisz, że po 12 godzinach roboty mam jeszcze siłę, żeby tyrać przy twoich pieprzonych bananach?" Właśnie przez takie rzeczy rozpadają się związki. W końcu nawet dzieci zaczęły dostrzegać rodzące się napięcia. Gdy tylko usłyszałam, że nasza 6-letnia córeczka odgrywa kłótnię o banany ze swoimi lalkami, postanowiłam działać. Wtedy właśnie odkryłam krajarkę do bananów Hutzler 571B. Od tego momentu w naszym małżeństwie cudownie się dzieje. Czasem nawet wykorzystujemy ją w trakcie zabaw w sypialni. DZIĘKI CI KRAJARKO DO BANANÓW HUTZLER 571.

Przewód Denon AKDL1

Rozwiązał lokalnie problem globalnego ocieplenia
Gdy tylko odebrałem przesyłkę z überkablem Denon AKDL1 Cat-5 za 500 dolarów, jakimś cudem koło mojego domu pojawił się Al Gore i ogłosił, że efekt cieplarniany w mojej okolicy został zawieszony. Pogoda była rzeczywiście idealna: żadnych powodzi, tornad, deszczu tyle, ile potrzeba; nawet poziom wód w oceanach miał nie zmieniać się w promieniu 8 kilometrów od mojego domu. Na dodatek moje auta zaczęły śmigać z prędkością 360km/h i nie potrzebowały paliwa. Wystarczyło wrzucić do baku 3g kocich bobów, by jeździć bez końca. Co więcej atmosfera w moim domu zaczęła składać się w 93% z tlenu i praktycznie zerowej ilości dwutlenku węgla. W sumie to sam wydycham tlen.

Co za kabel.

Niestety nie odnotowałem żadnej poprawy w jakości dźwięku.

Trzeba było brać iCable od Apple'a za 8 stów.

How To Avoid Huge Ships?


Czyta się od deski do deski
Książkę "Jak unikać olbrzymich statków" kupiłem razem z innymi dziełami Kapitana Trimmera: "Jak unikać pociągu" i "Jak unikać Empire State Building". Cała seria posiada wartkie tempo, jest dobrze napisana, a zawarta w nich, z trudem zdobywana wiedza inspiruje i poszerza horyzonty. Odkąd przeczytałem te książki, nie potrąciło mnie nic większego niż autobus. Dzięki, kapitanie!

Test na relacje rodzic-dziecko


Wart każdego centa
Produkt zadziałał dokładnie tak, jak tego oczekiwałam. Wypróbowałam go na obojgu swoich dzieci i potwierdził moje wcześniejsze podejrzenia. Mój niedawno urodzony syn okaże się draniem, złamie mi serce - wyprowadzi się do piwnicy i będzie grać w gry video, kiepsko zresztą. Gdyby nie ten test zmarnowałabym co najmniej kilkanaście lat życia, czekając aż dorośnie, by wykopać go z domu. Jutro oddaję go z powrotem do szpitala.

Zestaw długopisów BIC

Piszą po angielsku, ale NIE po hiszpańsku
Biorę lekcje hiszpańskiego i zauważyłem, że długopisy te pakowane są w kartony z napisami w języku angielskim i hiszpańskim. W związku z tym, że miałem napisać krótkie wypracowanie po hiszpańsku, a na razie znam tylko angielski, pomyślałem, że taki długopis mi pomoże. Zamówiłem zestaw w internecie, żeby trochę przyoszczędzić, ale okazało się, że na opakowaniu znajdują się informacje wyłącznie po angielsku. Wypracowanie napisałem, ale wyszło niestety w języku angielskim (co dla większości ludzi nie byłoby normalnie problemem). Potrzebowałem długopisu dwujęzycznego. Jestem zawiedziony.

Oglądany: 66651x | Komentarzy: 6 | Okejek: 273 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

17.02

16.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało