Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Konsultanci ds. marihuany poszukiwani

66 498  
345   12  
Ogłoszenie o takiej właśnie treści opublikowali urzędnicy amerykańskiego stanu Waszyngton. Tak, to legalna posada i legalna praca w agencji rządowej!

W związku z legalizacją marihuany w stanie Waszyngton i uruchomieniem machiny prawno-urzędniczej, władze stanu Waszyngton zatrudnią osoby obeznane z hodowlą, suszeniem, konsumpcją, pakowaniem i oznaczaniem marihuany oraz wypiekiem ciastek ją zawierających.


Wymagane jest minimum 5 lat użytkowania oraz szeroka wiedza na tematy związane z marihuaną.

Do osób zatrudnionych na tym stanowisku należeć będzie: praca nad regulacjami prawnymi, wydawanie zezwoleń na hodowlę, określanie limitów upraw oraz dopuszczalnych ilości dla punktów dystrybuujących oraz przeprowadzanie testów z maksymalną dawką.
Komisja nadzorująca obrót substancjami wyskokowymi wyszczególniła 4 obszary, w których potrzebne będzie wsparcie. Są to:
1. Wiedza o produkcie i branży, czyli minimum 3 lata doświadczenia w consultingu, w tym: hodowla, zbiór, krzyżowanie odmian i przechowywanie.
2. Testowanie produktu w celu określenia poziomu THC.
3. Analiza statystyczna określająca ilość dopuszczalnych upraw dla danego stanu.
4. Opracowywanie i wdrażanie regulacji prawnych (preferowane osoby z dyplomem prawniczym, ze znajomością przepisów lokalnych, stanowych i federalnych).

Ilość miejsc uzależniona jest od kompetencji kandydatów. Mile widziani kandydaci z doświadczeniem we wszystkich czterech kategoriach. Zgłoszenia można wysyłać do 15 lutego. Praca zaczyna się od marca.

Aplikować mogą również osoby z wyrokami za posiadanie. Ale tylko niewielkimi.
W związku z możliwym konfliktem interesów osoby zatrudnione na tym stanowisku nie będą mogły otrzymać licencji na uprawę ani sprzedaż marihuany.

Aplikujesz?

Oglądany: 66498x | Komentarzy: 12 | Okejek: 345 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

10.04

09.04

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało