Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Oświadczył się pisząc pracę naukową

86 781  
340   18  
Gdy fizyk się oświadcza, nie robi tego w sposób zarezerwowany dla zwykłych ludzi. Fizyk nie zaprasza wybranki na kolację przy świecach, nie klęka i nie wręcza pierścionka. Fizyk pisze za to krótką pracę badawczą, która prowadzi go do wniosku, że warto się oświadczyć. Zobaczcie zatem oświadczyny oppa physics style.


Wzajemne oddziaływanie dwóch ciał: Badanie długookresowe

Autor: Brendan (nazwisko ukryte)
23 marca 2012
Abstrakt
 
 
Badanie nad oddziaływaniem na siebie dwóch ciał w długim odstępie czasu, w różnych miejscach i w obecności innych ciał. Wyniki badania oraz dodatkowych testów z nim związanych znajdują się w podsumowaniu. Na końcu ocenie poddano perspektywę długoterminową.

1. Wprowadzenie

Mechanizmy wzajemnego oddziaływania dwóch ciał, jak powszechnie wiadomo, są skomplikowane. Celem niniejszego badania jest określenie relacji dwóch wzajemnie oddziałujących na siebie ciał w długim okresie czasu. Wyniki przedstawiono w rozdziale drugim. W rozdziale trzecim ocenie została poddana perspektywa długoterminowa.

2. Analiza rezultatów

Powstanie więzi

Badanie rozpoczęło się 23 marca 2005 roku, gdy obiekt badania - ubrany w czerwoną kurtkę i szarą czapkę z motywem misia Paddingtona - pojawił się nieoczekiwanie w budynku Eastern Avenue i równie nieoczekiwanie został zaprezentowany przez jednostkę pozostającą w relacjach z obiektem. Warunki, w których odbyło się spotkanie były optymalne, ponieważ dzień spotkania należał do najbardziej deszczowych w roku, a - jak się później okazało - oba przedmioty badania wykazywały zainteresowanie tematyką hydrometeorów. Spotkanie mogło skończyć się jak wiele innych jemu podobnych, lecz wysoki poziom kompatybilności z równie wysokim stopniem interakcji wywołał rezonans, który w rezultacie doprowadził do powstania więzi.

Niezależność mieszkaniowa oraz wpływ ciał zewnętrznych

W drugim etapie pojawiło się 3-5 jednostek obcych oraz ich współjednostki. Stan ten utrzymywał się później przez większość czasu; oddziaływanie między wszystkimi jednostkami utrzymywało się na mniej więcej stałym poziomie w obrębie stałego obszaru. Jednostki główne stały się częścią grupy złożonej z 12 jednostek niezależnych, jak i przebywających w otoczeniu swoich współjednostek. Długotrwałym oddziaływaniom towarzyszyły oddziaływania przelotne. W trakcie tego etapu testom poddano siły oddziałujące w poszczególnych lokalizacjach - miejscowych, międzystanowych i międzynarodowych - ze szczególnym uwzględnieniem dwóch lokalizacji potencjalnie długoterminowych.
Przyjrzano się również efektom stresu i napięcia powstającego przez wzajemne oddziaływanie dwóch jednostek głównych. Obserwacje prowadzono codziennie; okazjonalnie testowano modyfikacje takie jak dwutygodniowa rozłąka oraz zaskoczenie (Projekt Walenty). Do drugiej części tego etapu wprowadzono dodatkowe elementy w celu zbadania ich wpływu na relacje między jednostkami. Te elementy to: wspólny trening sztuk walki oraz systematyczne, cotygodniowe oddziaływania z innymi jednostkami, wspomagane domowym jedzeniem.
W trzecim etapie badania jednostki główne zostały umieszczone we wspólnej stałej lokalizacji z zachowaniem procedur obowiązujących w poprzednich etapach. Etap trzeci jest w trakcie realizacji.

3. Wnioski

Wyniki z prowadzonych obserwacji obrazuje Wykres 1. Widać na nim jak poziom szczęścia rośnie proporcjonalnie do zaufania. Biorąc pod uwagę powyższe, autor proponuje Christie nieograniczoną w czasie kontynuację badania. Obiekt badania uprasza się o zaznaczenie swojej odpowiedzi poniżej.

Podziękowanie

Autor pragnie podziękować obu rodzinom, bez których badanie nie byłoby możliwe do przeprowadzenia. Specjalne podziękowania składa autor Uniwersytetowi Sydney za umożliwienie rozpoczęcia badań.

Oglądany: 86781x | Komentarzy: 18 | Okejek: 340 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

30.03

29.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało