Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Owczarek w kościele

102 982  
1480   47  
We Włoszech pogrążony w smutku owczarek niemiecki Tommy przychodzi do kościoła, w którym dwa miesiące temu odbyła się ceremonia pogrzebowa jego właścicielki.

Kliknij i zobacz więcej!
Właścicielką owczarka była 57-letnia Maria Margherita Lochi, która 7 lat temu znalazła porzuconego szczeniaczka niedaleko swego domu. Od tej pory był jej najlepszym przyjacielem.

Kliknij i zobacz więcej!

Maria Lochi nie miała bliskich znajomych ani rodziny. Bardzo przywiązała się do zwierzaka i poprosiła kapłana, by mogła przychodzić do kościoła na codzienne nabożeństwo razem z psem.

Kliknij i zobacz więcej!
 
Po śmierci kobiety Tommy nie przestał chodzić do kościoła. Biegnie do świątyni, gdy tylko usłyszy dźwięk dzwonów kościelnych obwieszczających początek mszy. Pies czeka, aż jego pani wróci...
 
Kliknij i zobacz więcej!

"On wciąż przychodzi na mszę, nawet po pogrzebie Marii, czeka cierpliwie niedaleko ołtarza i po prostu siedzi cicho. Jest bardzo dobrze wychowany. Nie hałasuje, nigdy nie słyszałem, by szczekał w kościele. Żaden z wiernych nie narzekał na obecność Tommy'ego." - twierdzi ksiądz Donato Panna.
 

Wszyscy doglądają i dokarmiają Tommy'ego - jednakże byłoby o wiele lepiej, gdyby znalazł się dla niego jeden właściciel, który przygarnie go do siebie.

Oglądany: 102982x | Komentarzy: 47 | Okejek: 1480 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

29.01

28.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało