Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Nietypowa fobia pewnej Brytyjki

234 899  
392   78  
20-letnia Decines Ney ma poważny problem - panicznie boi się... toalet. Brzmi śmiesznie? Dla niej to codzienne życie i ciągłe zmaganie się z własnymi słabościami.

4

1
"Dźwięk spłukiwanej toalety przeraża mnie tak bardzo, ponieważ boję się, że mogę wpaść do środka" - mówi dziewczyna. Ney ufa tylko jednej toalecie, tej, którą ma w domu.


2
Jej fobia zaczęła się od obejrzenia w dzieciństwie filmu "I kto to mówi", w którym przerażająca, uzębiona toaleta chce połknąć małe dziecko. Ta scena pozostawiła tak głęboki ślad w głowie Ney, że teraz nie wchodzi do łazienki bez pomocy znajomych, którzy muszą używać za nią spłuczki.

3
Wg brytyjskiej organizacji zajmującej się fobiami w Wielkiej Brytanii znajduje się bardzo dużo osób bojących się toalet. Rzecz w tym, że choroba ta najczęściej objawia się po prostu wzmożoną ostrożnością podczas korzystania z nich. W tym przypadku mamy do czynienia z jej skrajnymi objawami.

5
Choć wszystko brzmi na pierwszy rzut oka bardzo absurdalnie, problem naprawdę istnieje. Ney od lat próbuje przezwyciężyć swoją fobią. Niedawno w tym celu założyła grupę wsparcia na Facebooku, gdzie czerpie siły do dalszej walki.

6


7


I na koniec pamiętna scena, która zapoczątkowała chorobę Ney:
14

Oglądany: 234899x | Komentarzy: 78 | Okejek: 392 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

27.01

26.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało