Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

10 najdziwniejszych śmierci

155 103  
857   25  
Zestawienie najbardziej niezwykłych przypadków śmierci w dziwnych okolicznościach, których najczęstszym wytłumaczeniem może być przeznaczenie.

10. James Lockless, 50 l., z Surrey w Wielkiej Brytanii, zmarł na asfiksję (niedotlenienie) po owinięciu się trzema warstwami folii podczas dziwnej seksualnej zabawy.

9. Samuel Davidesky, 27 l., zginął  na autostradzie w Rumunii  po tym, jak stracił panowanie nad samochodem i wbił się w jadącą z naprzeciwka ciężarówkę. Kilka godzin później jego młodsza siostra Maria Patrasky, 22 l., zginęła na tym samym odcinku trasy E70. Jechała właśnie do domu, po usłyszeniu wieści o wypadku brata. W tył samochodu którym jechała z mężem wbił się... inny samochód. Mąż oraz jadące z nią dzieci wyszły z wypadku bez szwanku.

 8. 66-letni Paul Porter jechał samochodem kilka godzin, by zamordować byłą kochankę i umrzeć na zawał serca w drodze powrotnej w Simi Valley, stanie Kalifornia.

 

 

7. Kamran Chan, 13 l., z Peszawaru w Pakistanie, podpalił się, ponieważ jego rodziców nie było stać na kupno nowego szkolnego mundurka. Chłopiec trafił do szpitala poparzony w 60 procentach. Rodzinie udało się zebrać tylko jedną dziesiątą z 5500 dolarów, niezbędnych na leczenie dziecka. Kamran zmarł w wyniku oparzeń.

 

6. Gary Allen Banning, 43 l., z Havelock, Północna Karolina, spłonął żywcem po tym, jak przypadkiem wypił nieco benzyny ze słoika i zapalił papierosa.

 

5. 23-letni Chen Rong-yu zmarł podczas długiej gry na komputerze w kawiarence internetowej w Taipei. Chen przez 23 godziny grał w „League of Legends”. Czasem drzemał, nie odchodząc od komputera, więc pracownicy kafejki nie zwracali uwagi na leżącego u monitora chłopaka. Następnej nocy pracownik kawiarenki próbował obudzić Chena, ale bezskutecznie. Chłodna pogoda i brak ruchu w połączeniu ze zmęczeniem doprowadziły do zakrzepu i śmiertelnego zawału serca.

 

4. 17 maja 2012 roku, 67-letni Robert Gene White relaksował się w klubie ze striptizem w El Paso, stanie Texas. Kiedy przyszło do płacenia, striptizerka zauważyła, że klient jest nieprzytomny. Pracownicy klubu próbowali go reanimować, ale bez skutku. Najwyraźniej Robert dostał zawału podczas oglądania striptizu.

 

3. 9-letnia Savannah Hardin z Montgomery, stan Alabama, zmarła od napadów padaczkowych, spowodowanych długim, kilkugodzinnym biegiem wokół domu. Macocha i babcia kazały dziewczynce biegać bez przerwy w ramach kary za skłamanie na temat zjedzonego cukierka.


 

2. Anthony Hensley, 37 l., z Des Plaines, stan Illinois, utonął po tym, jak wywróciła się jego łódka. Utopić się pomógł mężczyźnie łabędź, który przeszkodził mu dostać się do brzegu.

 

1. 42-letni Chińczyk z Haikou zmarł podczas kłótni z 41-letnią kobietą. Powodem sporu było zaparkowanie jej skutera przed sklepem mężczyzny. Kobieta mocno chwyciła go za jądra i nie wypuściła, dopóki nie stracił przytomności. Ofiara zmarła w szpitalu.


Oglądany: 155103x | Komentarzy: 25 | Okejek: 857 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

27.05

26.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało