Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Kontrowersyjna szkolna kontrola

106 507  
521   22  
Zapewne większość z nas była w szkole świadkiem różnych wizytacji, podczas których panował odgórny nakaz robienia dobrej miny do złej gry. Tym razem jednak to nie nauczycielom kontrola dobierze się do gaci...

 
 Wyobraź sobie taką ulotkę w gablocie z ogłoszeniami szkolnymi: 
 
Uwaga:
Obowiązkowa kontrola penisów

Do wszystkich uczniów Carlmont High School płci męskiej:

Zgodnie z paragrafem 19 kalifornijskich przepisów o ochronie zdrowia, dystrykt musi przeprowadzić obowiązkową kontrolą penisów wszystkich chłopców z Carlmont High School. Kontrola penisów na zakończenie roku odbędzie się w klubie studenckim. Obowiązkowe badania zdrowotne odbędą się w piątek 27 maja o godz. 14:20. Będzie JEDEN termin dodatkowy we wtorek 31 maja o godz. 15:30. Wszyscy uczniowie, którzy nie poddali się jeszcze kontroli penisów, MUSZĄ uczestniczyć w jednym z tych dwóch obowiązkowych spotkań. Uczniowie będą zwolnieni z zajęć w czasie trwania kontroli.

Uwaga: Nieobrzezani uczniowie powinni stanąć w kolejce dla nieobrzezanych w klubie studenckim. Obrzezani uczniowie powinni stawić się w kolejce dla obrzezanych.

Uczniowie MUSZĄ poddać się kontroli penisów przed końcem roku. Zastosowany będzie tradycyjny zachodni system oceniania: zdał/oblał. UCZNIOWIE OSTATNIEJ KLASY, którzy nie przejdą kontroli z pomyślnym wynikiem przed końcem roku NIE UKOŃCZĄ SZKOŁY.

Proszę upewnić się, że penisy są czyste i zadbane. Obleją wszyscy, którzy będą mieli ogolone jądra.

W razie pytań proszę skontaktować się z Johnem E. Dongiem [penisem ;-) - red.], Dyrektorem Naczelnym Korekcji Genitalnych

 

Oglądany: 106507x | Komentarzy: 22 | Okejek: 521 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

07.12

06.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało