Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Dołącz do podziemnej organizacji Talibów

8 524  
0   9  
___________________ogłoszenie płatne___________________

NIE JESTEŚ ZNUDZONY ZWYKŁYM ŻYCIEM? Nie masz dość głupiego szefa i roboty po godzinach? Nie chcesz wyrwać się z trybów maszyny życia społecznego i wyścigu szczurów? A może czujesz, że tkwi w tobie wielki, niewykorzystany potencjał, że stać cię na wiele więcej niż robisz teraz, i jednocześnie jesteś pewien, że udźwigniesz klasyczną wyrzutnię pocisków przeciwpancernych?

A może wszyscy twoi kumple i znajomi TO SAMI FRAJERZY, którzy mdleją już na widok krwi tryskającej z tętnicy? Tymczasem nie tkwi gdzieś w zakamarkach Twojej duszy potrzeba poświęcenia się wielkiej światowej sprawie? A na dźwięk słowa Tora Bora nie kręci się w oku łza?

POMYŚL...
Prawdziwa przygoda.... ryzyko podwyższające poziom adrenalinki... tańce ludowe przy skocznych tonach karabinu AK-47... doborowe towarzystwo z całego świata... walki... podróże... zasadzki... prawdziwie podniecające zajęcia, których gdzieś w głebi duszy pożądasz szczerze i uczciwie.

Spełnienie marzeń z dzieciństwa to WCIĄŻ ZA MAŁO???
Spełniamy też marzenia dorosłych. Dodaj więc do całego pakietu 1000 dolarów pensji podstawowej, plus prowizje za obcięte głowy, dodatki: szkodliwy za walki w jaskiniach, macierzyński, dla dzieciaków urodzonych przez podczas walk, opiekę lekarską oraz ubezpieczenie dla całej twojej rodziny na wypadek Twojego, odpukać, nieszczęśliwego wypadku.

Plakat reklamowy organizacji

Pamiętaj, nie podejmuj pochopnej decyzji, nie zmarnuj tak jak inni swojej szansy, zapisz się już teraz!

Jeśli podjąłeś już decyzję o dołączeniu do nas to czytaj dalej.
Jeśli czytasz to dalej, to oznacza to, że chcesz służyć w naszym wesołym oddziale najemników pod sztandarem wolności, więc odpowiedz na to ogłoszenie jak najszybciej. Jeśli odpiszesz w ciągu pięciu minut od przeczytania zostaniesz wysokim oficerem nowej jednostki, jeśli zdążysz do zachodu słońca zostaniesz tylko podchorążym. Uwaga! Są jeszcze miejsca na kaprala, ale można dostać je tylko do końca bieżącego roku!*

Podróż do Pakistanu należy przygotować samodzielnie i jej koszty nie podlegają one zwrotowi. Jeśli udźwigniesz skrzynkę grantów to mamy dla ciebie doskonałą informację - nie musisz robić żadnych badań lekarskich! Nadajesz się do walki od zaraz!

Oddany szczerze w Allachu Mohammed "Strzałka" Al-Aksa Rowerek

* Oferta ważna do wyczerpania się miejsc.

__________________________________________________________

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś na temat zleceniodawcy, Mohammadzie Al-Akh Lampionie, musisz lecieć, robaczku, do Islamabadu.


Oglądany: 8524x | Komentarzy: 9 | Okejek: 0 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

03.06

02.06

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało