Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Sensacja! Joe Monster w wydaniu gazetowym!

8 224  
0   11  
No i stało się. Kolejne medium zostało zdobyte przez Joe Monstera!

Otóż dzięki naszemu niezwykle udanem wdziękowi i czarowi osobistego, po podbiciu Internetu, plamtopów, udało się nam zdobyć przyczułek w świecie realnym. Parafrazując Matrixa możnaby powiedzieć "Monster, welcome into REAL world".

Któregoś dnia napisał do mnie pan Szczepan Sadurski, wydawca i red-nacz Twojego DObrego Humoru i kilku pomniejszych tytułów z propozycją nie do odrzucenia, "może zrobiłbyś papierowego Joe Monstera, daje ci na to stronę". Nie mogłem uwierzyć, że marzenie staje się prawdą i co mogłem w takim momencie odpowiedzieć? Tylko jedno mi przyszło do głowy "Dobra, ile mam czasu"!

I tak po dwóch miesiącach procesu drukarskiego we wrześniu 2002....


...Joe Monster ukazał się po raz pierwszy w swej historii w formie PAPIEROWEJ - jako dodatek w gazecie pod tajemniczym i wieloznacznym tytułem Twój Dobry Humor, numer 5/2002, którą możecie nabyć każdym (prawie) kiosku za cene 2,5 zł (wersja mini format, wybrane województwa) lub 3 zł (wersja formatu Polityki).

Czytelniku, pamiętaj! Papierowe wydanie jest lepsze od monitorowego bo po PRZECZYTANIU i załadowaniu, dzięki uważnemu czytaniu, ogromnego ładunku energii, może zostać wykorzystane także jako fanatazyjne opakowanie na drugie śniadanie.

Nie zmienia to faktu, że jesteśmy dumni z faktu, że ktoś odkrył nasze wdzięki i dlatego też włożyliśmy dodatkowy wysiłek by przygotować po nocach specjalną wersją serwisu.

Jak będzie wyglądać przyszłość? Dotąd nasz współpraca układa się doskonale i planujemy kolejne odcinki tej papierowej sagi, z nowymi wątkami, nowymi bohaterami i nowymi przygodami. Żadnych fuzji, żadnych przejęć czysta zabawa.

Zobacz też:
·Artykuł na temat naszej współpracy na www.dobryhumor.pl
·Skan jednej ze stron zajmowanych przez Joe Monstera w Twoim Dobrym Humorze

Skoro doczytałeś lub doczytałaś do tego miejsca strony, to super, bo to oznacza, że możesz nie oprzeć się nieokiełznanemy pragniemu, porównywalnego z największym seksualnym pożądnaniem jakie przeżyłeś w życiu, by pójść do kiosku i kupić Twój Dobry Humor, by poznać nowe nieznane kawałki Joe Monstera oraz także odkryć kilku nieznanych, ale za to prawdziwych satyryków i rysowników. Teraz właśnie jest najlepsza chwila na zachętę do podjęcia działania.

Do zobaczenie w telewizji, do usłyszenia w radiu!!!
Już wkrótce...

--
Twój Dodbry Humor, ukazuje się od ładnych paru lat i ma około 50 000 egzemplarzy nakładu.
Joe Monster, miał pierwsze wydanie na przełomie stycznia i lutego 2001, w zeszłym miesiącu przeczytało go ponad 30 000 unikalnych użytkowników.


Oglądany: 8224x | Komentarzy: 11 | Okejek: 0 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało