Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

7 przykładów różnic między mężczyzną a kobietą

475 664  
1878   156  
Kobiety są z Wenus, mężczyźni z Marsa, więc różnić się od siebie muszą. I nie chodzi tylko o anatomię. Ktoś powie, że to stereotypy, ktoś inny, że to pewnie kobieta pisała... Ale jakieś ziarnko prawdy pewnie w tych przykładach się trafi.

Kliknij i zobacz więcej!

«Została nam stówa do wypłaty.
Weź połowę i kup produkty, żeby starczyło na tydzień.»


W tym przypadku kobieta kupi za tę kwotę ryż, warzywa, kurczaka... Słowem coś niedrogiego, co wystarczy na kilka dni tak, by nie głodować i nie przepłacić.
Facet przyniesie z supermarketu litr piwa, pół kilo krewetek i paczkę drogich ciasteczek. Na słuszne zrzędzenie kobiety mężczyzna odpowie, że kupił jej ulubione ciastka, więc nie można mu zarzucić, że nie myślał o rodzinie.

Kliknij i zobacz więcej!

«Na weekend zaplanowany jest remont kuchni»

Do weekendu kobieta postara się wynieść z kuchni wszystko, co może się stłuc, a także zakryje meble gazetami lub folią, by ich nie pochlapać farbą.

Mężczyzna podejdzie do zagadnienia dużo poważniej – zerwie tapety, zbije terakotę, zeskrobie sufit. Doprowadzi kuchnię do porządku w najlepszym wypadku za kilka miesięcy - po dziesiątkach upominań i dwóch awanturach.

* * * * *

«Koleżanko, wpadniesz na filiżankę herbaty?»

Zaprosiwszy znajomą na filiżankę herbaty kobieta rzeczywiście zaparzy herbatę, rozleje ją do filiżanek i poczęstuje gościa ciastem.

Mężczyzna wyluzowany usiądzie w fotelu, zdejmie marynarkę i zacznie rozmowę. Przez ten czas nawet nie naleje wody do czajnika. Po dziesięciu minutach, gdy już się nagada, mężczyzna rzuci "a czort z tą herbatą" i zabierze się za całowanie.

Kliknij i zobacz więcej!

«Wpół do siódmej spotykamy się obok kawiarni»

Kobieta spóźni się pół godziny, ale przyjdzie z workiem wymówek, usprawiedliwień i łzawych historii o oczkach w rajstopach, które rwą się w najmniej odpowiednich momentach.

Facet przyjdzie na czas. Czasami dziesięć minut wcześniej.

* * * * *

«Już mam dość tej pracy! Trzeba poszukać czegoś innego»

Kobieta będzie długo rozważać różne opcje, śledzić rynek pracy, a dopiero potem podejmie jakąś decyzję. Wie, że musi myśleć o przyszłości, o zaspokojeniu potrzeb dziecka, nawet jeśli robota naprawdę jej nie odpowiada.

Mężczyzna z hukiem odejdzie ze znienawidzonej pracy. Na pytanie żony о przyszłość i bezpieczeństwo rodziny facet rzuci coś optymistycznego i ogólnikowego. Mężczyzna po prostu wie, że wszystko będzie dobrze.

Kliknij i zobacz więcej!

«Temperatura podwyższona, pojawił się katar»

Nawet przy temperaturze bliskiej 40 stopni C kobieta będzie gotować obiad i zmywać naczynia. Jeśli jest w stanie się poruszać – będzie się troszczyć o rodzinę.

Mężczyzna nie będzie lekko niedomagał – będzie walczył o życie! Kobieta w tym czasie ma obowiązek podawać lekarstwa, przecierać mężczyźnie spocone czoło i mieć świadomość powagi sytuacji.

* * * * *

«Trzeba kupić szafę (lodówkę, pralkę, zasłony)»

Kobieta rozpyta wśród znajomych w temacie ich szaf, przyjdzie do nich, by osobiście ocenić walory mebla. Potem odwiedzi wszystkie znane jej sklepy meblowe, porówna modele i wyobrazi sobie, czy pasują do jej mieszkania. Po tygodniu męki kupi wreszcie mebel, a i tak będzie niezadowolona z zakupu.

Facet wykroi pół godzinki w swoim grafiku, zajdzie do najbliższego meblowego i kupi szafę, o której sprzedawca powie, że to najlepszy towar miesiąca. W domu najprawdopodobniej i tak się okaże, że mebel absolutnie nie harmonizuje z kolorem ścian.
53

Oglądany: 475664x | Komentarzy: 156 | Okejek: 1878 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

08.12

07.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało