Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Hobbyści i Władca Pierścienic

9 882  
0   8  
Władca Pierścienic - Drużyna Pielenia

Witaj strudzony wędrowcze!
Zapraszamy Cię na wielką przygodę w świecie mistycznych robaków.

Drużyna pierścienic rusza na bitwę z ludem Krwawych Owsików. Wielki demon, Srauron, powrócił z mrocznych jelit by ponownie objąć władzę nad światem. Tymczasem na ciebie czeka bardzo ważne zadanie. Już wkrótce twoje życie zmieni się nie do Poznania. Musisz jeszcze chwilkę poczekać, a w tym czasie możesz spakować walizki, gdyż czeka cię długa i męcząca podróż.

Spakowany?! Najedzony?! Hmm. Jeszcze nie? No dobrze. Poczekamy jeszcze trochę. W tym czasie opowiem Ci całą historię, wyjaśnię dlaczego musisz wyruszać w drogę, jaki jest cel twojej wyprawy i jeżeli starczy nam czasu to dowiesz się skąd masz hemoroidy.

A więc było to tak....
Świat z roku na rok stawał się coraz bardziej mroczny. Wielki, zły władca, wspomniany wyżej Srauron, zlecił krostoludom wykonanie dziewięciuset dziewięćdziesięciu siedmiu tabletek przeczyszczających. 217 z nich dostał człowiek (co skończyło się dla niego tragicznie), 341 dostali krostoludzie, 278 dostali e-lwy, a 161 otrzymali Hobbiści. Lecz w tajemnicy przed wszystkimi Srauron kazał wyprodukować jedną tabletkę ze sprasowanego suchego Laxigenu. Tabletka ta miała być o wiele bardziej potężna od innych (miała podobno czyścić z siłą wodospadu). Posiadacz tej tabletki był w stanie odnaleźć innych władców tabletek i je im odebrać.

Ale Srauron, straszną pierdołą był i swą tabletkę zgubił. Jak na nieszczęście znalazł ją niejaki Collumb, straszny potwór zamieszkujący górskie jaskinie (podobno odkrył Amerykę. Gówno prawda! Był za głupi!). Tak się uzależnił od tabletki, że z dnia na dzień brał coraz większe dawki, aż w końcu przy porannej toalecie znalazł w ubikacji swoje jelita.

Łatwo się można przekonać, iż to nie Collumb był władcą tabletki, lecz tabletka władała Collumbem i właśnie teraz znalazła sobie dobrą chwilę na zmianę właściciela. Nowym właścicielem został Dildo Bagniś, hobbista z hobbitonu, krainy hobbistów i filatelistów. Dildo zabrał tabletkę i czym prędzej zwiał do domu, który wbrew pozorom był o rzut beretem od jaskini.

W swe 123 urodziny Dildo postanowił odejść, a tabletkę zostawić swemu podopiecznemu hobbiście o wdzięcznym imieniu Brodo. Tak więc cwany Dildo Bagniś zwinął się z wioski przy najbliższej okazji pozostawiając Broda na lodzie z wielką tabletką przeczyszczającą i starym lekko walniętym magiem Wandalfem Wyblakłym.

I tutaj właśnie zaczyna się twoja przygoda. Twoim zadaniem jest dołączyć do drużyny Broda i pomóc mu dojść gdzieś bardzo daleko i przeżyć wiele przygód, a co najważniejsze oddać tabletkę Srauronowi, który cierpi na potworne zatwardzenie.


Żeby dowiedzieć się co stało się dalej kliknij tutaj

Oglądany: 9882x | Komentarzy: 8 | Okejek: 0 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

28.03

27.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało