Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Satyryczne Podsumowanie Tygodnia VI

31 222  
238   5  
Dzisiaj o najbrzydszych na świecie urlopowiczkach, stacji mlecznej, sposobie na oszczędzanie energii elektrycznej, neandertalczykach i niezbyt rozgarniętych hakerach.

Poniedziałek

Dwójka 16-latków ze stanu Montana w USA, chcąc kupić trochę marihuany, zdobyła numer do dilera. Pech jednak chciał, że wysyłając do niego SMS-a pomyli numer i wysłali wiadomość do... jednego z policjantów. Funkcjonariusze zastawili na nich zasadzkę, uprzednio umawiając się na spotkanie w wyznaczonym miejscu. Jeden z 16-latków tak się przestraszył widząc policjanta, że zemdlał i musiano wzywać do niego pogotowie.

Wtorek

Brytyjki zdecydowanie wygrały ranking na najbrzydsze na świecie urlopowiczki. 
Być może wyprzedziłyby je Niemki (drugie miejsce), gdyby nie kilka atutów, które zapewniły zwycięstwo mieszkankom Wysp Brytyjskich. Są nimi m.in. bekanie i noszenie koszmarnie obcisłych stringów (kto to widział i nadal żyje, ten wie). Trzecie miejsce przypadło Amerykankom. Polek nie sklasyfikowano w rankingu.

Środa

Jak informuje agencja AFP, wielki sukces osiągnął pewien niemiecki rolnik, który wymyślił „stację mleczną”. Klienci wrzucają pieniądze i podstawiają naczynia, do których płynie mleko za pomocą przewodów podłączonych... prosto od krów. Pomysłodawca jest pewien, że jego inwestycja jest strzałem w dziesiątkę, bo już zgłaszają się do niego klienci z miejscowości oddalonych o kilkadziesiąt kilometrów. Wypada się teraz zastanowić kiedy jego pomysł skopiują banki spermy.

Czwartek

Chińczycy znaleźli sposób na zmieszczenie się w limitach zużycia energii elektrycznej. Polega on na... odcięciu przepływu prądu do latarni ulicznych oraz obszarów przemysłowych. Sprytne, ale złodzieje by się mogli przyznać kto to pierwszy wymyślił – pierwszy przykład z brzegu: polska gmina Gardeja postanowiła wyłączyć w tym roku większość ulicznych latarni na kilka miesięcy, żeby trochę zaoszczędzić. Polacy zawsze górą!

Piątek

Algierscy hakerzy włamali się na stronę małego zameczku w Wielkiej Brytanii, który słynie z organizacji pikników dla pluszowych misiów. Przestępcy umieścili na witrynie algierską flagę. Właściciele zamku byli zdziwieni, nie wiadomo natomiast jak na ten atak zareagowały pluszowe misie. Jak się później okazało, hakerzy pomylili stronę zamku z internetowym serwisem izraelskiego frontu wojskowego. 

Sobota

Norweska dziennikarka poinformowała na antenie tamtejszego radia, że nie odczyta dzisiaj wiadomości i rzuca pracę. Podjęła tę decyzję po kłótni z pracodawcą. Ten kazał jej czytać wiadomości, ona natomiast stwierdziła, że na obszarze, na którym ma zasięg stacja, zamieszkałym przez kilkaset tysięcy ludzi, nie zdarzyło się nic wartego uwagi słuchaczy radia.

Niedziela

Część polskich naukowców jest podekscytowana znaleziskiem, jakiego dokonano w jaskini Stajnia na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Znalezione tam szczątki dobitnie świadczą o tym, że w Polsce występowali neandertalczycy. Jednak zdaniem niektórych neandertalczycy wcale nie wymarli i nasz kraj jest ostatnim, w którym ten gatunek występuje, często gromadząc się pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie.

Oglądany: 31222x | Komentarzy: 5 | Okejek: 238 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

08.12

07.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało