Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Satyryczne Podsumowanie Tygodnia V

41 062  
250   10  
OrgazmDzisiaj o nietypowym sposobie na pająka, Andrzeju Gołocie w "Tańcu z Gwiazdami",  Kościele Madonny Orgazmu, oszustwie w polskim teleturnieju oraz łóżkach wodnych dla krów.

Poniedziałek

Krakowska prokuratura wzięła się za szajkę, która wyłudzała pieniądze podczas programu "Graj o Raj", emitowanego na antenie stacji TVN. Okazuje się, że co najmniej kilka osób mogło znać pytania jeszcze przed programem, co umożliwiało im wygraną. Wszystko wydało się z prozaicznego powodu: jedna z uczestniczek odpowiadając na pytanie powiedziała "dolina" zamiast
"kiełbasa". "Dolina" była odpowiedzią dopiero na kolejne pytanie. Aż się chce napisać "Oszustwa - nie dla idiotów".

Wtorek
Nietypowy sposób na zabicie pająka w łazience wynalazł pewien inżynier z hrabstwa Essex. Kiedy jego spanikowana żona powiadomiła go o grasującym tam potworze, ten postanowił go spryskać dezodorantem. Popełnił tylko jeden błąd: chcąc sprawdzić jak stawonóg zareagował na chemikalia przyświecił sobie zapalniczką. Wybuch wysadził drzwi od łazienki i spowodował u mężczyzny niegroźne oparzenia.

Środa

To był pościg rodem z filmu gangsterskiego: we Florencji rumuński emigrant ukradł pewnej kobiecie torebkę, po czym wsiadł na rower i zaczął uciekać przed niewiastą i jej mężem. Po pewnym czasie porzucił jednoślad i kontynuował ucieczkę pieszo. Kiedy nie miał już sił, postanowił wbiec do jednego z pobliskich budynków. Pech chciał, że ukrył się w siedzibie... straży miejskiej. Nieco zdziwieni strażnicy nie mieli najmniejszych problemów z zatrzymaniem go i odzyskaniem łupu.

Czwartek

Szwedzki sąd apelacyjny odrzucił wniosek o rejestrację sekty oddającej cześć orgazmom. Tym samym Kościół Madonny Orgazmu nie został oficjalnie uznany, przez co będzie musiał dalej działać w podziemiu. Jego kardynał Carlos Bebeacua nie martwi się jednak tym faktem, bowiem liczba wyznawców religii orgazmu cały czas wzrasta.

Piątek

Roberta Clappa, farmer z Somerset zakupił dla swoich krów... łóżka wodne. Jak twierdzi, zarówno nowe miejsca wypoczynku, jak i puszczanie krowom muzyki klasycznej znacząco wpływa na jakość i ilość wytwarzanego przez nie mleka.

Sobota

Szef tanich linii lotniczych Ryanair wpadł na nietypowy pomysł: rezygnację z drugiego pilota podczas lotu. Jego zdaniem, w przypadku problemów z pierwszym (i jedynym) pilotem na pokładzie, samolot mógłby sprowadzić na ziemię komputer pokładowy lub inteligentna stewardessa. Podobno produkuje się już dobre komputery pokładowe, tylko skąd u licha on chce wziąć inteligentną stewardessę?

Niedziela

Andrzej Gołota zadebiutował w "Tańcu z Gwiazdami". Polski bokser odniósł niesamowity sukces - wytrzymał w tańcu więcej niż 40 sekund, co na ringu nie zawsze mu się udawało. W dodatku nikogo nie pobił, więc zobaczymy go w kolejnym odcinku tej serii.

Oglądany: 41062x | Komentarzy: 10 | Okejek: 250 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

14.12

13.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało