Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Satyryczne Podsumowanie Tygodnia III

32 332  
229   4  
Dzisiaj o nagim proteście z Hiszpanii, krokodylu przepowiadającym przyszłość, złotych klamkach i najtrudniejszej łamigłówce na świecie.
miś z jointem
Poniedziałek


Według najnowszych sondaży aż 20% Amerykanów uważa, że Barack Obama jest muzułmaninem. To dwa razy więcej niż w ubiegłym roku. Amerykanie muszą jeszcze tylko odkryć, że ich prezydent jest azjatyckim transwestytą pochodzenia eskimosko-żydowskiego i świat wreszcie będzie wolny.

Wtorek
Pewien niemiecki kierowca zatankował na stacji paliwo i zapomniał zabrać... syna, który udał się do toalety.
 Razem ze swoją matką przejechał autostradą ponad sto kilometrów, kiedy oboje przypomnieli sobie o dziecku. Chłopcem zaopiekowała się w tym czasie policja i wszystko obyło się bez przykrych konsekwencji. Ciekawe czy żona by mu uwierzyła, gdyby zapomniał ją wziąć na wakacje?

Środa
Brytyjscy naukowcy opublikowali wyniki badań, według których pozłacane klamki skutecznie neutralizują groźne dla ludzi bakterie przenoszone na rękach. Zalecają stosowanie ich szczególnie w szpitalach i innego typu placówkach medycznych. Odkrycie to jednak spóźnione, bo polski ZUS już dawno o tym wiedział, więc montuje w swoich marmurowo-szklanych siedzibach złote klamki od lat. Jakby więc wasz dziadek kiedyś znowu narzekał na niską emeryturę, to powiedźcie mu: "Spokojnie dziadku! Przecież w ZUS-ie muszą mieć złote klamki, żeby jego biedni pracownicy nie zarażali się chorobami".

Czwartek
Najpierw była ośmiornica Paul, która typowała wyniki meczów piłkarskich, teraz przyszedł czas na krokodyla Harrego. Ten 45-letni zamieszkały w Australii gad przewidział wynik wyborów w tym kraju. Jego typowanie polegało na wyborze i pożarciu kurczaka, obok którego położono fotografię lidera partii politycznej. Jeśli światowa zabawa w typowanie przez zwierzęta różnego typu wyników zabrnie dalej, to krokodylom będzie się wystawiać samych polityków - ten, który nie zostanie zjedzony, wygra wybory.

Piątek
Jak poinformowały angielskie media, 37-letni Arto Inkala, profesor matematyki z helsińskiego uniwersytetu stworzył "najtrudniejszą łamigłówkę na świecie". Jest to schemat sudoku, którego rozwiązanie zajmuje co najmniej kilka dni. Z całym szacunkiem, ale jeśli to jest najtrudniejsza łamigłówka na świecie, to co ma mówić Franciszek Smuda: z dwóch przyzwoitych graczy stworzyć dobrą jedenastkę piłkarzy... Trochę szacunku dla Polaków i dla naszych łamigłówek!

Sobota
Na sprytny pomysł wpadła grupa mężczyzn, którzy nielegalnie uprawiali w Kanadzie konopie indyjskie. Otóż wymyślili oni, że będą dokarmiać błąkające się w pobliżu niedźwiedzie. Po pewnym czasie zwierzęta zaczęły pilnować tego ternu, nie pozwalając się do niego nikomu zbliżać. Policja wpadła jednak na trop hodowli i zaplanowała akcję. Pilnujące upraw niedźwiedzie zamierzano w ostateczności uśpić. Ku zdziwieniu funkcjonariuszy, którzy wkroczyli na teren, agresywne zazwyczaj niedźwiedzie były spokojne, ospałe i nie zwracały w ogóle uwagi na ludzi. Policja była zadowolona, plantatorzy wściekli, a pół Kanady zastanawia się teraz czy misie przypadkiem nie popalały sobie trawki.

Niedziela
Członkowie kilku hiszpańskich fundacji na rzecz ochrony praw zwierząt postanowili zaprotestować przeciwko pokazom z udziałem byków. W słynącym z corridy mieście Bilbao rozebrali się i ze swoich kilkudziesięciu nagich ciał utworzyli sylwetkę zabitego byka. I tu przy okazji mam prośbę do słuchaczek Radia Maryja, które bronią krzyża w Warszawie: NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ!!! DAMY WAM TEN POMNIK, TYLKO NIE ORGANIZUJCIE NAGICH PROTESTÓW!!!

Oglądany: 32332x | Komentarzy: 4 | Okejek: 229 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

13.12

12.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało