Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

17 kroków do zdobycia zajętej już dziewczyny

357 698  
3152   118  
Sytuacja jest typowa i dosyć popularna – zakochałeś się w znajomej, która niestety ma już chłopaka i do łóżka już jej nie zaciągniesz. Czy aby na pewno nie? Jest jeden sposób, ale tylko dla osób o mocnych nerwach...
Będziesz potrzebować: 1 x nóż, 1 x pierścionek, dostęp do solarium, umiejętność wyhodowania brody na swojej mordzie.

Krok 1: Włóż pierścionek na palucha i unikaj przez miesiąc jakiegokolwiek kontaktu z tą dziewczyną.

Krok 2: Przestań się golić i opal się trochę w solarium.

Krok 3: Po miesiącu, kiedy broda już urosła a opalenizna jest zauważalna, zdejmij pierścionek.

Krok 4: Rozbierz się i włam do jej domu.

Krok 5: Użyj noża do pocięcia swojego ciała. Unikaj twarzy, skup się na plecach. Im więcej krwi, tym lepiej.

Krok 6: Wejdź do jej sypialni i połóż się na podłodze twarzą w dół. Czekaj aż wróci.

Krok 7: Kiedy wejdzie do pokoju, udawaj nieprzytomnego. Pozwól, aby cię odwróciła i nie otwieraj od razu oczu, kiedy będzie cię cucić. Krew odwróci jej uwagę od twojej golizny. Będzie zajęta bardziej troską o ciebie niż przerażeniem, że w jej pokoju leży nagi facet.

Krok 8: Kiedy zapyta się, co się stało, zignoruj to. Udawaj zmieszanego, zapytaj o datę. Jeśli będzie 15 września i ona odpowie, że jest 15 września, powiedz: „nie, który to rok?”

Krok 9: Jak tylko odpowie, odetchnij i powiedz „udało się”, po czym zasymuluj na chwilkę ponownie utratę przytomności, sugerując jej tym samym, że cokolwiek to było, wymagało wielkiego poświęcenia.

Krok 10: Jeśli jest ciekawska, z pewnością zapyta „co się udało?”, a nawet jeśli nie, teraz nadszedł czas, abyś rzekł z kamienną twarzą: „(tu wstaw jej imię), jestem z przyszłości.”

Krok 11: Przerwij na kilka sekund. Niech ogarnie ją niesamowitość zaistniałej sytuacji. Nie będzie miała podstaw do tego, aby ci nie wierzyć. Broda sprawi, że będziesz wyglądał starzej, a prawdziwe rany podeprą pomysł, że w postapokaliptycznej przyszłości toczy się jakaś wojna.

Krok 12: Unieś swoją lewą dłoń ku twarzy. Wszystkie kobiety są dobrymi obserwatorkami, więc na pewno zauważy nieopalony pasek na palcu serdecznym. Powinna się domyślić, że w przyszłości masz żonę, i tego, że przedmioty nie mogą podróżować w czasie. Pokazuje to zresztą twoja nagość.

Krok 13: Teraz zaczyna się najtrudniejsza część – monolog. Swoimi słowami musisz w nim zawrzeć wszystkie poniższe fakty:

a) W przyszłości jesteście małżeństwem.
b) Jej obecny chłopak nie żyje.
c) Koniec świata jest bliski. Od ciebie zależy, jaki wymyślisz powód, ale sugerowałbym wojnę z maszynami. Standard z Terminatora powinien się sprawdzić.
d) W przyszłości wasze stosunki się ostatnio pogorszyły.
e) Cofnąłeś się w czasie gdyż nie da się już z tym nic zrobić, a czujesz, że byłaby szczęśliwsza z obecnym chłopakiem, gdyby żył.
f) Jej chłopak zginie pod kołami samochodu dokładnie za 6 miesięcy. Tego dnia powinna go powstrzymać od pójścia do pracy.
g) Jeśli zrobi dokładnie tak jak jej każesz, ta wersja ciebie zostanie wymazana i nigdy się nie ożenicie. Jak będzie to kwestionować i podważać logikę podróży w czasie, mówiąc, że nie można zmienić przeszłości, odwołaj się po prostu do filmu „Powrót do przyszłości.”

Krok 14: Jeśli ta dziewczyna nie jest tylko bryłą lodu, powinna być właśnie przytłoczona emocjami, zwłaszcza nad twoim poświęceniem. Wstań i daj jej buziaka na pożegnanie. Bardzo ważne jest, abyś to zrobił tak, jakbyś to z nią robił już wiele razy.

Krok 15: Nie ma takiej opcji, żeby nie poszła z tobą teraz do łóżka. Jesteś nagi, całujesz ją w jej sypialni, zgadzając się wymazać samego siebie z historii, by uczynić ją szczęśliwą! Poza tym, z tego co już wywnioskowała, uprawialiście seks niejeden raz, w przyszłości, która się nigdy nie wydarzy, więc może będzie chciała mieć chociaż jedno wspomnienie o niej.

Krok 16: Kiedy skończycie, poproś o jakieś ubranie i wyjdź.

Krok 17: Ogol się i zamaskuj poprzedni brak opalenizny na palcu. Udawaj, że nic się nie stało. Będą cztery możliwe zakończenia:

1) Podczas seksu obudziły się w niej jakieś uczucia, o istnieniu których sama nie wiedziała i dla ciebie zostawi swojego chłopaka.
2) Życie potoczy się dalej jak dotychczas.
3) Będziesz przepełniony poczuciem winy i przytłoczony moralnym dołkiem, zastanawiając się, czy nie podeszło to pod gwałt niższego stopnia. Popełnisz samobójstwo, wieszając się, przedawkowując leki lub podcinając sobie żyły.
4) Jakieś wydarzenia w przyszłości sprawią, że cofniesz się w czasie do tego momentu...
16

Oglądany: 357698x | Komentarzy: 118 | Okejek: 3152 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

16.12

15.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało