Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Zakręcone rosyjskie prezenty

104 446  
949   16  
Jedziesz z wizytą do wujka w Rosji. Chcesz mu coś kupić, ale, niestety, wujek okazuje się być Nowym Ruskim i ma wszystko. Cóż, tego na pewno nie ma...

#1. Torebka antywandalowa

Torebka - prezent bardziej dla kobiety niż dla mężczyzny. Dodatkowym jej atutem jest "dość szczelne zamknięcie". Jak sama nazwa wskazuje jest to "torebka antywandalowa".

Kliknij i zobacz więcej!

#2. Popielniczka przeciwpożarowa

Ta popielniczka została wykonana w formie miniaturowego stanowiska przeciwpożarowego. Tego typu wyposażenie było obowiązkowe jeszcze w czasach Rosji komunistycznej. W skład takiego stanowiska wchodziła garść narzędzi i trochę piasku, czego autor nie omieszkał dodać  do popielniczki.

Kliknij i zobacz więcej!
 

#3. Wehikuł czasu

Ten gadżet stylizowany na antyczny zegar z wielkimi wskazówkami został podpisany jako "Wehikuł czasu". W rzeczywistości jest to bardzo pomysłowy album na zdjęcia.

Kliknij i zobacz więcej!

Kliknij i zobacz więcej!

#4. Ceglana skarbonka

Na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykła cegła. Jeśli jednak przyjrzeć się jej dokładniej można zauważyć małą szczelinkę do wrzucania monet. Skarbonka-cegła ma stać się symbolem zbierania pieniędzy na nowy dom. Jest zbyt mała, by pomieścić wystarczającą ilość monet nawet na kupno samej piwnicy, chyba, żeby wrzucać tam banknoty studolarowe...

Kliknij i zobacz więcej!

#5. Popielniczka z licznikiem

Numer pięć na naszej liście to też popielniczka. Jej cechą szczególną jest wmontowany... licznik. W momencie gaszenia papierosa stan licznika się powiększa, zgodnie zresztą z hasłem wygrawerowanym na podstawie "Wszystko pod kontrolą".

Kliknij i zobacz więcej!

#6. Popielniczka w krześle

Wyglądem przypomina zwykłe drewniane krzesełko. W rzeczywistości jest ono wielkości filiżanki do herbaty i jest... popielniczką ukrytą pod siedziskiem krzesła.

Kliknij i zobacz więcej!

Kliknij i zobacz więcej!

#7. Dzwoneczki z młoteczkiem

Te wiszące dzwoneczki w zestawie z małym młoteczkiem służą szefowi firmy bądź też głowie rodziny do wezwania swoich pracowników/członków rodziny. Każdy dzwoneczek jest osobno podpisany, a im niższy ton się z niego wydobywa, tym ważniejsza osoba jest właśnie wzywana. Zestaw nr 1 dla szefa pozwoli na wezwanie (od lewej): "Zastępca", "Księgowy", "Sekretarka", "Administrator Systemu", "Kurier", "Ochrona", "Kawa".

Kliknij i zobacz więcej!

Na zestawie nr 2 odczytamy: "Żona", "Teściowa", "Dzieci", "Sąsiad", "Pies", "Dajcie mi kapcie"

Kliknij i zobacz więcej!

#8. Laleczka voodoo

Taki prezent również możesz sprawić swojemu szefowi, choć właściwie nadaje się on dla całej kadry kierowniczej. Tak, to jest laleczka voodoo z napisem "Klient". Chyba nie trzeba mówić, do czego ona służy..

Kliknij i zobacz więcej!


#9. Lustro Cesarza

Numer dziewięć na naszej liście to lustro. Przeglądając się w nim z pewnej odległości, na pare chwil możesz zamienić się w Napoleona. Do rzeczywistości może przywołać Cię napis widniejący na dolnej tabliczce: "Od wielkości do śmieszności jeden krok".

Kliknij i zobacz więcej!

#10. Krawat ze śniętej ryby

Trywialne, krawat. Tak, ale dość nietypowy. Co prawda jest wiele oryginalnych krawatów, ale ten wydaje nam się być najciekawszym. Idealnie pasuje do garnituru od Armaniego i na zebrania zarządu. 

Kliknij i zobacz więcej!

#11. Fartuch maskujący

Idealny prezent dla każdej pani domu. Składa się on z fartucha maskującego oraz poduszki w kształcie piersi. Poduszkę należy położyć obok śpiącego męża. Będzie ona imitowała obecność ukochanej żony u jego boku.

Kliknij i zobacz więcej!

Kliknij i zobacz więcej!

#12. Zestaw dla prawdziwego mężczyzny

Chyba każdy wie, co powinien zrobić w życiu prawdziwy mężczyzna. Posadzić drzewo, wybudować dom i spłodzić syna. Ten oto zestaw dla prawdziwego mężczyzny, w skład którego wchodzą żołądź, młotek i smoczek, ma stać się inspiracją do działania dla ociągających się i niezdecydowanych dżentelmenów.

Kliknij i zobacz więcej!

Kliknij i zobacz więcej!

#13. Wyjście z kryzysu

Słowo "kryzys" stało się w Rosji synonimem nieszczęścia. Na szczęście w nieszczęściu, niektórzy podchodzą do tego z humorem. Tego typu tabliczkę z napisem np. "Wyjście z kryzysu" możesz przybić sobie do górnej futryny drzwi. I co, działa?

Kliknij i zobacz więcej!

#14. Antystresowy talerz

Przed Wami talerz odstresowujący. Kupujesz takich kilkanaście i umieszczasz je między talerzami kuchennymi. Kiedy jestes już na skraju załamania nerwowego, sięgasz po taki talerz i ciskasz nim o ścianę. Cały pic polega na tym, aby wybrać właściwy talerz...
 
Kliknij i zobacz więcej!

#15. Łapacz myśli

Ten oto niecodzienny wieszak na papier toaletowy pozwoli Ci na zapisanie wszystkich ważniejszych przemyśleń jakie najdą Cię gdy "siedzisz na tronie". Wszyscy wiedzą, że właśnie tam myśli się najlepiej.

Kliknij i zobacz więcej!

 

Oglądany: 104446x | Komentarzy: 16 | Okejek: 949 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

26.01

25.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało