Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

David i odnowienie karnetu na siłownię

124 557  
2205   62  
Kliknij i zobacz więcej!Pamiętacie gościa, który chciał zapłacić swój rachunek za telefon wysyłając w zamian gif z pająkiem wart 233 dolary? David Thorne żyje, ma się dobrze i ostatnio odbył gorącą wymianę mailową z pewnym marketingowcem z siłowni. Będzie się działo!

Od:
Jeff Peters
Data: środa 8 kwietnia 2009 10.22
Do: David Thorne
Temat: Odnowienie członkostwa

Drogi Dawidzie

To jest przyjazne przypomnienie, o fakcie, że twoje członkostwo w naszym klubie fitness skończyło swoją ważność tydzień temu. Twoje członkostwo jest dla nas ważne i chcielibyśmy skorzystać z tej okazji i zaproponować ci 20% zniżki na jego odnowienie. Oczekujemy niecierpliwie na twój powrót.

Wszystkiego najlepszego, Jeff Peters
Od: David Thorne
Data: środa 8 kwietnia 2009 13.37
Do: Jeff Peters
Temat: Re: Odnowienie członkowstwa

Drogi Jeffie,

Dziękuję ci za twoje przyjazne przypomnienie oraz uprzejmą ofertę 20% zniżki za moje członkostwo. Posiadam kalkulator, ale nie potrafię obsługiwać na nim procentów, więc oszacowałem, że zaoszczędzę około 372,10 dolarów z normalnej ceny 420 dolarów. Proszę potwierdź, że to jest poprawne wyliczenie i wtedy odnowię je natychmiast. Czy dostanę od razu sportową torbę Fitness First razem z ręcznikiem oraz butelką do picia w cenie? Mam swoje ochraniacze na kolana oraz opaskę na głowę.

Z uszanowaniem, David.Od: Jeff Peters
Data: czwartek 9 kwietnia 2009 10.01
Do: David Thorne
Temat: Re: Re: Odnowienie członkowstwa

Witaj Dawidzie

Jak doszedłeś do tej kwoty? Nasza półroczna karta kosztuje obecnie 460 dolarów, ale z 20% zniżką cena dla ciebie wyniesie tylko 368 dolarów za pierwsze sześć miesięcy, pozwalając ci zaoszczędzić prawie 100 dolarów z pierwotnej ceny. Nie jesteśmy klubem Fitness First, więc nie mamy takich toreb.

Pozdrawiam, Jeff


Od: David Thorne
Data: czwartek 9 kwietnia 2009 10.18
Do: Jeff Peters
Temat: Re: Re: Re: Odnowienie członkowstwa

Drogi Jeffie

Czy otrzymam przesyłkę gratis?

Z uszanowaniem, David.Od: Jeff Peters
Data: czwartek 9 kwietnia 2009 12.48
Do: David Thorne
Temat: Re: Re: Re: Re: Odnowienie członkowstwa

Darmową przesyłkę czego? 368 dolarów pokrywa cenę twojego członkostwa przez pierwsze sześć miesięcy.


Od: David Thorne
Data: czwartek 9 kwietnia 2009 14.26
Do: Jeff Peters
Temat: Re: Re: Re: Re: Re: Odnowienie członkowstwa

Drogi Jeffie

Na potęgę Posępnego Czerepu! To jest całe mnóstwo kasy, ale przyznaję, że jestem zdesperowany w swoim pragnieniu zwiększenia siły fizycznej. Moje 10 letnie dziecko często zakręca kurki w łazience tak mocno, że przez kilka kolejnych dni nie myję się wcale. Źle mi z tym, że ciągle muszę prosić panią z sąsiedztwa, żeby przyszła i pomogła mi je odkręcić, mimo jej artretyzmu oraz utrudnień jakie napotyka w poruszaniu się wózkiem inwalidzkim w moim pokoju. Szczerze mówiąc, to przystąpiłem do waszego klubu fitness pełen wiary, że będę to robił regularnie co parę dni, ale po bezowocnym oczekiwaniu na kogoś, kto zaproponuje mi sterydy, zacząłem podejrzewać, że to się nigdy nie stanie i prawdopodobnie będę musiał naprawdę ćwiczyć, załamałem się. Moja wrodzona awersja do pracy łącznie z faktem,  że jeden z waszych pracowników, Justin, był wobec mnie niegrzeczny, mówiąc "podnieś to", "pchaj tamto", zabiły mój początkowy entuzjazm do zostania umięśnionym i przestałem do was przychodzić.

Z uszanowaniem, David.Od: Jeff Peters
Data: Piątek 10 kwietnia 2009 9.17
Do: David Thorne
Temat: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Odnowienie członkowstwa

Cześć David

Nie wiem jak odebrać twój email, ale tutaj nikt nie zaproponowałby ci sterydów, to jest nielegalne i nikt z naszej ekipy nie zrobiłby tego. Justin jeden z naszych najlepszych trenerów i jeśli faktycznie poczułeś,  że był niegrzeczny, kiedy próbował ci pomóc, to jest cała masa innych klubów, do których mógłbyś się zapisać zamiast do naszego.

Cheers, Jeff


Od: David Thorne
Data: Piątek 10 kwietnia 2009 10.02am
Do: Jeff Peters
Temat: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Odnowienie członkowstwa

Drogi Jeffie

Tak, zauważyłem że jest wiele innych klubów fitness w moim rejonie. Zakładam, że niskie wymagania stawiane trenerom oznaczają, że jest na rynku zbyt wielka podaż  tych przypakowanych, ale poza tym bezużytecznych profesjonalistów. Znałem kolesia w liceum, który nie potrafił dobrze się wysławiać i zbierał patyki, i mówił "mamo" do nauczycielki. Podczas przerw dawaliśmy mu pieniądze, żeby tańczył. Potem sprzedawaliśmy mu patyki, żeby odzyskać pieniądze. Został instruktorem fitness, więc ja postrzegam te kluby jako rodzaj pomocy społecznej, która wspiera ludzi z syndromem downa zatrudniając ich do lizania znaczków i pakowania paczek. Z tą różnicą że jest tu więcej obcisłego spandexu.

Z uszanowaniem, David.Od: Jeff Peters
Data: Piątek 10 kwietnia 2009 10.32
Do: David Thorne
Temat: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Odnowienie członkowstwa

Pierd*l się.Od: David Thorne
Data: Piątek 10 kwietnia 2009 11.38
Do: Jeff Peters
Temat: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Odnowienie członkowstwa

Drogi Jeffie

Byłem na początku zaskoczony twoją odpowiedzią - najpierw prosisz mnie o odnowienie członkostwa, prosisz o pieniądze, w następnej chwili obrażasz mnie. Jednak po zrobieniu krótkiego rekonesansu w internecie odkryłem, że huśtawka nastrojów to efekt uboczny nadużywania sterydów. Tak jak inny efekt uboczny, czyli zmniejszenie rozmiaru penisa, daje ci to faktycznie powody stania się wściekłym. Dowiedziałem się też, że spandex ma właściwości rakotwórcze, więc to nie wróży nic dobrego dla ciebie oraz twoich przyjaciół. Gdybym obudził się któregoś ranka i zauważył, że mój penis ma 1/4 swojego normalnego rozmiaru ORAZ mam raka jąder, także skierowałbym swój gniew na tych, którzy są dookoła mnie. Prawdopodobnie są grupy wsparcia i strony internetowe, które pomogłyby ci poradzić sobie z tym problemem bardziej efektywnie, a także książki z rysunkami zamiast tekstu, dla osób z ograniczonymi zdolnościami czytania. Kiedy ja jestem wściekły słucham Linkin Park. Wściekłość w ich muzyce działa podobnie jak strażacy, którzy walczą z pożarami lasów przez wypalanie kawałka lasu. Rozumiem, że wy chłopcy słuchacie zwykle Pet Shop Boys czy Frankie Goes to Hollywood, więc może to jest warte wypróbowania.

Z uszanowaniem, David.Od: Jeff Peters
Data: Piątek 10 kwietnia 2009 13.04
Do: David Thorne
Temat: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Odnowienie członkowstwa

NIE PISZ DO MNIE WIĘCEJOd: David Thorne
Data: Piątek 10 kwietnia 2009 13.15
Do: Jeff Peters
Temat: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Odnowienie członkowstwa

Ok.Od: Jeff Peters
Data: Piątek 10 kwietnia 2009 13.25
Do: David Thorne
Temat: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Odnowienie członkowstwa

Znowu cwaniakujesz, czy naprawdę nie napiszesz do mnie więcej?Od: David Thorne
Data: Piątek 10 kwietnia 2009 13.32
Do: Jeff Peters
Temat: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Odnowienie członkowstwa

To środkowe.
1

Oglądany: 124557x | Komentarzy: 62 | Okejek: 2205 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało