Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

10 najdziwniejszych aresztowań

124 016  
774   40  
Uważaj! Nawet nie przypuszczasz, za co możesz być zaaresztowany! Ryzyko jest poczwórne, jeśli mieszkasz w Stanach...

#1. Głupi i głupszy


Kliknij i zobacz więcej!

Głupi i Głupszy: Bandyci obrobili bank, zapozowali z łupem w ręku i zostali aresztowani. Głupowate szczerzenie zębów i wymachiwanie trofeami - tak właśnie dwóch australijskich sprawców napadu na bank zarobiło na swoje pseudonimy: “Głupi i Głupszy”.
Anthony Prince (lat 20) i Luke Carroll (lat 19) zostali aresztowani po tym, jak przyznali się do spartaczonego napadu na bank w Vail, w stanie Colorado. Carroll dostał pięć lat w ciężkim więzieniu stanowym, a Prince - 4,5 roku. Opublikowano nawet zdjęcia znalezione przy oskarżonych, do których pozowali w toaletach McDonald’a, tuż po tym jak ukradli 170 tys. dolarów w gotówce i sterroryzowali obsługę banku fałszywymi pistoletami. Zostali złapani następnego dnia po napadzie, gdyż zostawili po sobie szereg śladów, które ułatwiły pracę śledczym. Prince i Carroll byli stałymi klientami banku i, pomimo iż nosili maski w chwili przestępstwa, kasjerzy łatwo ich rozpoznali po australijskim akcencie.


#2. Koza, która trafiła do ciupy za napad z bronią w ręku


Kliknij i zobacz więcej!

Obywatelski patrol z miasta Ilorin w Nigerii zatrzymał grupę potencjalnych złodziei samochodów, wśród których znalazł się człowiek, “który przemienił się w kozę”. Tajemnicza koza, powołując się na słowa oficera policji pana Tunde Mohammeda, to uzbrojony przestępca, który próbował uprowadzić samochód, a później “zamienił się w kozę” w celu uniknięcia aresztowania. “Podczas gdy jeden z nich uciekł, drugi, w momencie zatrzymania, odwrócił się plecami i zamienił w kozę. Moi ludzie szybko pochwycili zwierzę i oto jest,” powiedział Mohammed. Rzecznik policji twierdzi, że koza – “podejrzany o napad z bronią w ręku”, nie zostanie wypuszczona z aresztu, dopóki śledztwo nie będzie zakończone.


#3. 88-letnia staruszka aresztowana, gdyż nie chciała oddać dziecku piłki


Kliknij i zobacz więcej!

Edna Jester, 88-letnia babcia, została aresztowana przez policję w październiku 2008 roku, gdy odmówiła oddania chłopcu z sąsiedztwa jego piłki do gry, która wylądowała na jej podwórku. Sfrustrowana Edna zabarała piłkę w czwartkowy wieczór, po tym, kiedy po raz kolejny znalazła się ona na jej posesji w Blue Ash, gdzie zamieszkuje od kwietnia 1949 roku. Gdy odmówiła jej zwrotu, Paul Tanis, 40-letni ojciec chłopca wezwał policję. “Mimo ostrzeżeń władz, Jester wciąż nie chciała współpracować, więc została aresztowana”, jak czytamy w raporcie policji z Blue Ash. Był to pierwszy pobyt za kratkami dla pani Jester.


#4. Człowiek, aresztowany za uprawianie seksu z piknikowym stołem


Kliknij i zobacz więcej!

W marcu 2008 roku Art Price Junior został aresztowany, gdy świadkowie donieśli, że przewrócił na plecy metalowy stolik piknikowy i udawał, że uprawia z nim seks. To nie pierwsze tego typu “osiągnięcie pana Price’a”. W czterech wcześniejszych przypadkach sąsiedzi byli świadkami pana Price’a kopulującego na dworzu z innymi meblami. Zostały mu już przedstawione cztery zarzuty nieprzyzwoitego zachowania się w miejscu publicznym.


#5. Mężczyzna, który został aresztowany za pokrzykiwanie nago do drzew


Kliknij i zobacz więcej!

Dieter Braun, lat 43, zamieszkały w Recklinghausen twierdzi, że ta technika “zwalczania stresu” działała nań idealnie, dopóki nie został aresztowany. Sposób ten zdradził mu jego doradca ds. małżeństwa, zalecając panu Braunowi bieganie nago dookoła drzew i pokrzykiwanie w ich kierunku. “Dla mnie to rodzaj terapii relaksacyjnej” - twierdzi zatrzymany. “Odczucie powiewu wiatru na mojej nagiej skórze naprawdę mnie uspokaja.” Lokalna policja uznała jednak, że inni turyści przebywający akurat w lesie, nie byli zbyt zrelaksowani tym widokiem i zatrzymali pana Brauna pod zarzutem obnażania się w miejscu publicznym.


#6. Chłopiec aresztowany za zbyt wczesne otwarcie prezentu gwiazdkowego


Kliknij i zobacz więcej!

12-letni mieszkaniec Południowej Caroliny został aresztowany w grudniu 2006 roku po tym, jak jego własna matka wezwała policję, gdy otworzył on przedwcześnie swój gwiazdkowy prezent. Z raportu policji w Rock Hill wynika, że chłopiec rozpakował grę Nintendo, mimo iż członkowie jego rodziny przestrzegali go przed tym. Gdy matka chłopca zorientowała się, że prezent wartości 85 dolarów został już otwarty, wezwała policję, która zatrzymała nieletniego pod zarzutem drobnej kradzieży. W wywiadzie dla czasopisma “The Herald” matka chłopca, 27-letnia kobieta samotnie wychowująca dziecko, opisała swego syna jako szkodnika i stwierdziła, że pobyt w areszcie wpłynie na niego tylko pozytywnie, na jego zachowanie w domu i w szkole.


#7. Głuchy, który został aresztowany za lżenie policji w języku migowym


Kliknij i zobacz więcej!

Głuchoniemy Balraj Gill, został aresztowany przez policję po tym, gdy obrażał ich w języku migowym. Mimo, że nie wydawał przy tym żadnego dźwięku, przyznał się do naruszenia spokoju. Policjanci zabrali Gilla do ośrodka dla głuchoniemych i dopóki jeden z pracowników nie przetłumaczył, nie mieli oni pojęcia o czym zatrzymany mówi. Pracownik przetłumaczył zaś każde przekleństwo, które Gill skierował do policji. Pracownik policji powiedział reporterom: “Oficerowie mogli stwierdzić, że był on [Gill] wściekły, ale nie wiedzieli, co dokładnie mówi. Miał pecha, że pod ręką znalazł się tłumacz.”


#8. Kobieta zatrzymana pod zarzutem handlu kotami po piercingu


Kliknij i zobacz więcej!

Holly Crawford, lat 34, przekłuwała czarnym kotom uszy, szyję i ogon, po czym sprzedawała je jako “gotyckie” przez internet, zanim została zatrzymana pod zarzutem okrucieństwa wobec zwierząt. Organizacja PETA twierdzi, że próbowała je sprzedać online za kilkaset dolarów. Mieszkanka Pensylwanii twierdzi, że nie widzi żadnej różnicy między piercingiem u zwierząt a u ludzi, i nie przyznała się do winy.


#9. Mężczyzna aresztowany za "prykanie" na policję


Kliknij i zobacz więcej!

Jose Cruz, lat 34, został aresztowany we wrześniu 2008 roku pod zarzutem napaści, po tym jak puszczał gazy w kierunku policjantów. Policja twierdzi, że zatrzymany, podczas rutynowego pobierania odcisków palców, przysunął się do oficera T.E. Parsonsa, podniósł nogę i głośno pryknął na niego. Po czym, przypuszczalnie, powachlował powietrze w kierunku Parsonsa.


#10. Mężczyzna zatrzymany pod zarzutem uprawiania seksu ze znakami ulicznymi


Kliknij i zobacz więcej!

Policja w Sioux Falls w Południowej Dakocie aresztowała 60-letniego Verle Petera Dillsa po tym, gdy dokonywał różnych aktów seksualnych na znaku drogowym na podwórku innego obywatela. Po przeszukaniu jego domu, policja znalazła “całą górę” kaset wideo ukazujących Dillsa uprawiającego seks z różnymi znakami drogowymi. Dills został oskarżony o włamanie i sześć przypadków obnażania się w miejscu publicznym.


Oglądany: 124016x | Komentarzy: 40 | Okejek: 774 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało