Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Eksperyment na Naszej Klasie

151 286  
2375   67  
Znaleziony na forum.gazeta.pl ciekawy eksperyment na żywym organizmie NK.

     "Założyłam kiedyś lewe konto. Nazwałam je najpierw "Najpiękniejsze laski" i nie wysyłając ani jednego zaproszenia czekałam na chętne panienki. Wprosiło mi się ponad 700 osób, trwało to 2 tygodnie. Gdy uznałam że już czas, zmieniłam nazwę na "Dumni Nosiciele Świerzba" i ustawiłam jako główne zdjęcie robala (zablokowałam galerię, więc nikt nie widział jak dodawałam tą fotkę). Słuchajcie, nie uwierzylibyście jakie gromy się na mnie posypały! Te nasze najpiękniejsze Polki tak mnie zwyzywały jakbym nie wiadomo co im zrobiła! Wyszła ich kultura i to jakie są naprawdę! Zapomniały, że same się wprosiły. Większość zostawiła mi "milutkie" komentarze na profilu i te właśnie laski zablokowałam, żeby tych komentów nie mogły usunąć. Ale to nie koniec.
Zmieniłam po raz kolejny nazwę na "Komentarze Najgorszych Polskich Blachar" laski te się wkurzyły, groziły mi policją, sądem, po prostu jad się polał gęstym strumieniem. Zlikwidowali mi to konto, ale ich znajomi na pewno widzieli te teksty (dopilnowałam tego).
To był ciekawy eksperyment. nie sądziłam że wyjdzie taka obłuda, i że lans na naszej klasie jest tak rozpowszechniony!"Oglądany: 151286x | Komentarzy: 67 | Okejek: 2375 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

17.01

16.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało